ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:15

Stuhia masive e pluhurit përfshiu papritmas dy qytete australiane

Stuhia masive e pluhurit përfshiu papritmas dy qytete australiane
Imazhet mahnitëse të realizuara nga droni, tregojnë momentin kur dy dytete australiane, u përfshin nga një stuhi masive e pluhurit. Banorët në Dubbo dhe Parkes, mbetën të habitur kur dia iu është kthyer në natë, pasi ...
Shenja | 19-Jan-2020 15:37
Imazhet mahnitëse të realizuara nga droni, tregojnë momentin kur dy dytete australiane, u përfshin nga një stuhi masive e pluhurit. Banorët në Dubbo dhe Parkes, mbetën të habitur kur dia iu është kthyer në natë, pasi ...

Stuhia masive e pluhurit që i përfshiu papritmas dy qytete australiane, e bllokoi përkohësisht edhe diellin
Imazhet mahnitëse të realizuara nga droni, tregojnë momentin kur dy dytete australiane, u përfshin nga një stuhi masive e pluhurit. Banorët në Dubbo dhe Parkes, mbetën të habitur kur dia iu është kthyer në natë, pasi ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 15:17
Imazhet mahnitëse të realizuara nga droni, tregojnë momentin kur dy dytete australiane, u përfshin nga një stuhi masive e pluhurit. Banorët në Dubbo dhe Parkes, mbetën të habitur kur dia iu është kthyer në natë, pasi ...

Pse gratë më temperament të keq janë më të zgjuara
Nëse njerëzit ankohen për ju sepse silleni ashpër me ta, lërini të flasin dhe merreni si një kompliment. Shkencëtarët thonë se gratë që janë zakonisht me temperament të keq janë më të zgjuara, kështu që mos u ndjeni keq ...
Portalb | 17-Jan-2020 18:35
Nëse njerëzit ankohen për ju sepse silleni ashpër me ta, lërini të flasin dhe merreni si një kompliment. Shkencëtarët thonë se gratë që janë zakonisht me temperament të keq janë më të zgjuara, kështu që mos u ndjeni keq ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved