ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 05:12

Piatek refuzon skuadrën e Premierligës

Piatek refuzon skuadrën e Premierligës
Krzysztof Piatek refuzon kalimin te Newcastle. Edhe pse klubi bardhezi plotësonte kërkesat financiare si të Milanit, që mban pronësinë e të drejtave sportive të futbollistit ashtu edhe të vetë sulmuesit polak, sërish ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 16:56
Krzysztof Piatek refuzon kalimin te Newcastle. Edhe pse klubi bardhezi plotësonte kërkesat financiare si të Milanit, që mban pronësinë e të drejtave sportive të futbollistit ashtu edhe të vetë sulmuesit polak, sërish ...

Piatek refuzon skuadrën e Premierligës
Pas mbërritje së Ibrahmovic te Milan, Piatek ndihet jashtë projektit dhe ka nisur të mendojë për një transferim të mundshëm. Newcastl”, ishte i gatshëm të paguante 30 milionë euro dhe një rrogë më të mirë nga se e ka te ...
Lajminet | 19-Jan-2020 16:11
Pas mbërritje së Ibrahmovic te Milan, Piatek ndihet jashtë projektit dhe ka nisur të mendojë për një transferim të mundshëm. Newcastl”, ishte i gatshëm të paguante 30 milionë euro dhe një rrogë më të mirë nga se e ka te ...

Piatek i thotë jo “Newcastle”, shkak Liga e Kampionëve
Krzysztof Piatek refuzon kalimin te “Newcastle”. Edhe pse klubi bardhezi plotësonte kërkesat financiare si të “Milanit”, që mban pronësinë e të drejtave sportive të futbollistit ashtu edhe të vetë sulmuesit polak, ...
Kosova Press | 19-Jan-2020 15:59
Krzysztof Piatek refuzon kalimin te “Newcastle”. Edhe pse klubi bardhezi plotësonte kërkesat financiare si të “Milanit”, që mban pronësinë e të drejtave sportive të futbollistit ashtu edhe të vetë sulmuesit polak, ...

Newcastle gati të kënaqë Milanin, Piatek ka një kusht
Ardhja e Zlatan Ibrahimovic ka mbyllur hapësirat e Krzysztof Piatek dhe sulmuesi është në merkato. Milan po tenton të përfitojë sa më shumë nga shitja e polakut dhe kërkon 35 milion euro për ta lënë të lirë. The Sun ...
ABCNews | 19-Jan-2020 14:48
Ardhja e Zlatan Ibrahimovic ka mbyllur hapësirat e Krzysztof Piatek dhe sulmuesi është në merkato. Milan po tenton të përfitojë sa më shumë nga shitja e polakut dhe kërkon 35 milion euro për ta lënë të lirë. The Sun ...

Boksit të Kosovës i shtohet një klub i ri
Federata e Boksit të Kosovës është pasuruar edhe me një klub të ri i cili vjen nga Ferizaj. Lajmin e ka bërë të ditur vet Federata e Boksit e Kosovës e cila beson se ardhja në skenë e këtij klubi do ta shtojë ...
Zeri | 19-Jan-2020 13:26
Federata e Boksit të Kosovës është pasuruar edhe me një klub të ri i cili vjen nga Ferizaj. Lajmin e ka bërë të ditur vet Federata e Boksit e Kosovës e cila beson se ardhja në skenë e këtij klubi do ta shtojë ...

Piatek ia nxin jetën Milanit, refuzon ofertën nga klubi i Premier League
Milani po kërkon me ngulm për një klub të interesuar për sulmuesin Piatek, por deri tani nuk ia ka dalë. Klubi kuqezi kërkon rreth 30 mln euro për polakun, por e vetmja ofertë sipas “The Sun” ka ardhur nga Newcastlle ...
Politiko | 19-Jan-2020 12:55
Milani po kërkon me ngulm për një klub të interesuar për sulmuesin Piatek, por deri tani nuk ia ka dalë. Klubi kuqezi kërkon rreth 30 mln euro për polakun, por e vetmja ofertë sipas “The Sun” ka ardhur nga Newcastlle ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved