ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 06:17

Pastruesi i fuqishëm arterial! Të gjithë e hedhin këtë pjesë të arrës dhe nuk duhet…

Pastruesi i fuqishëm arterial! Të gjithë e hedhin këtë pjesë të arrës dhe nuk duhet…
Çaji nga membranat që ndan pjesën e mishit të arrave, të cilën gjithmonë e hedhim, është vërtetuar se është shumë e efektshme në pastrimin e arterieve të zemrës, parandalimin e sëmundjeve të zemrës dhe uljen e etheve, ...
Lajminet | 19-Jan-2020 18:28
Çaji nga membranat që ndan pjesën e mishit të arrave, të cilën gjithmonë e hedhim, është vërtetuar se është shumë e efektshme në pastrimin e arterieve të zemrës, parandalimin e sëmundjeve të zemrës dhe uljen e etheve, ...

Pastruesi i fuqishëm arterial! Të gjithë e hedhin këtë pjesë të arrës dhe nuk duhet...
Kur përgatitet në këtë mënyrë, pastron arteriet, eliminon dhimbjet e gjoksit dhe rregullon presionin e gjakut.
Kosova Press | 19-Jan-2020 18:23
Kur përgatitet në këtë mënyrë, pastron arteriet, eliminon dhimbjet e gjoksit dhe rregullon presionin e gjakut.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved