ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

Të dehur në timon, arrestohen dy shoferë në Berat

Të dehur në timon, arrestohen dy shoferë në Berat
BERAT Dy shoferë janë kapur në gjendje të dehur nga Policia teksa po i jepnin automjetit dhe janë arrestuar. Në prang aka rënë 36- vjeçari P.T, në aksin Poshnje- Ura Vajturore në vendin e quajtur ‘Protoduar’ dhe i dyti ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 19:32
BERAT Dy shoferë janë kapur në gjendje të dehur nga Policia teksa po i jepnin automjetit dhe janë arrestuar. Në prang aka rënë 36- vjeçari P.T, në aksin Poshnje- Ura Vajturore në vendin e quajtur ‘Protoduar’ dhe i dyti ...

Nuk tërhoqën mjetet prej malit të Tomorrit, procedohen tre biznesmenët e guroreve
Tre biznesmenë guroresh janë proceduar penalisht nga Policia për shkak se nuk tërhoqën mjetet e tyre të rënda prej malit të Tomorrit, i cili është zonë e mbrojtur. Policia bën me dije se janë proceduar penalisht, J.D, ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 19:08
Tre biznesmenë guroresh janë proceduar penalisht nga Policia për shkak se nuk tërhoqën mjetet e tyre të rënda prej malit të Tomorrit, i cili është zonë e mbrojtur. Policia bën me dije se janë proceduar penalisht, J.D, ...

Berat/ Të dehur në timon, arrestohen dy shoferë
BERAT Policia ka arrestuar dy shoferë pasi ishin në gjendje të dehur teksa po i jepnin automjetit. Në pranga ka rënë 36- vjeçari P.T, në aksin Poshnje- Ura Vajturore në vendin e quajtur ‘Protoduar’ dhe i dyti 37- ...
Telegraf | 19-Jan-2020 19:50
BERAT Policia ka arrestuar dy shoferë pasi ishin në gjendje të dehur teksa po i jepnin automjetit. Në pranga ka rënë 36- vjeçari P.T, në aksin Poshnje- Ura Vajturore në vendin e quajtur ‘Protoduar’ dhe i dyti 37- ...

Mashtrim me kreditë/ Zbulohet grupi prej 6 personash në Berat, ja skema e përfitimit
Policia në Berat ka goditur disa raste të mashtrimit, me qëllim përfitimin e vlerave monetare.
Top Channel | 19-Jan-2020 18:05
Policia në Berat ka goditur disa raste të mashtrimit, me qëllim përfitimin e vlerave monetare.

Mashtrim me kreditë, zbulohet grupi prej 6 personash në Berat, ja si përfitonin
BERAT Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 490 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe duke ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 17:58
BERAT Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 490 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe duke ...

Mashtrim me kreditë, zbulohet grupi prej gjashtë personash në Berat, ja si përfitonin
Një grup prej gjashtë personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe duke ...
Telegraf | 19-Jan-2020 18:54
Një grup prej gjashtë personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe duke ...

Goditet grupi i mashtruesve me kreditë në Berat, zbulohet skema
Policia e Beratit ka zbuluar grupin prej gjashtë personash të cilët përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Në kuadër të operacionit “mashtrimi”, është bërë i mundur ndalimi i një personi një tjetër është shpallur ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 18:42
Policia e Beratit ka zbuluar grupin prej gjashtë personash të cilët përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Në kuadër të operacionit “mashtrimi”, është bërë i mundur ndalimi i një personi një tjetër është shpallur ...

VIDEO/ Tentoi t’i shpëtonte policisë në Elbasan, si u arrestua ‘skifteri’ i makinave luksoze
Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se vidhte makina luksoze. Burime zyrtare nga policia e Elbasanit bënë me dije se pas 30 minutash ndjekjeje i riu nga Durrësi, me inicialet A. P., u kap teksa ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 14:57
Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se vidhte makina luksoze. Burime zyrtare nga policia e Elbasanit bënë me dije se pas 30 minutash ndjekjeje i riu nga Durrësi, me inicialet A. P., u kap teksa ...

30 minuta ndjekje, arrestohet 30 vjeçari që vidhte makina luksoze
Një 30 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Elbasanit. Ai është kapur në flagrancë dhe ka rënë në pranga pas një ndjekje prej 30 minutash.
Top Channel | 19-Jan-2020 14:53
Një 30 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Elbasanit. Ai është kapur në flagrancë dhe ka rënë në pranga pas një ndjekje prej 30 minutash.

Vidhte makina luksoze dhe i çmontonte, arrestohet pas 30 minutash ndjekje një person
Një 30-vjeçar nga Durrësi, i cili vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në qytetin bregdetar, është prangosur nga Policia Rrugore e Elbasanit pas 30 minutash ndjekjeje. “Policia Rrugore e Elbasanit, pas njoftimit ...
Telegraf | 19-Jan-2020 15:48
Një 30-vjeçar nga Durrësi, i cili vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në qytetin bregdetar, është prangosur nga Policia Rrugore e Elbasanit pas 30 minutash ndjekjeje. “Policia Rrugore e Elbasanit, pas njoftimit ...

Kapet “skifteri” i makinave luksoze në Elbasan
Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet si hajdut i makinave luksoze. Sipas policisë pas 30 minutash ndjekjeje i riu nga Durrësi, me inicialet A. P., u kap teksa tentonte të largohej ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 15:14
Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet si hajdut i makinave luksoze. Sipas policisë pas 30 minutash ndjekjeje i riu nga Durrësi, me inicialet A. P., u kap teksa tentonte të largohej ...

Mashtrim me kredite, zbulohet grupi prej 6 personash ne Berat, ja si perfitonin
BERAT – Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 23:43
BERAT – Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe ...

Procedohen tre pronarë guroresh, pasi nuk u tërhoqën nga Tomorri
Me vendim të qeverisë pak muaj më parë është vendosur se të gjitha guroret në Malin e Tomorrit do të hiqen nga aty dhe ajo zonë nuk do të preket. Por, tre biznese nuk kanë hequr guroret nga Mali i Tomorrit, ndërsa ...
Dritare | 19-Jan-2020 21:29
Me vendim të qeverisë pak muaj më parë është vendosur se të gjitha guroret në Malin e Tomorrit do të hiqen nga aty dhe ajo zonë nuk do të preket. Por, tre biznese nuk kanë hequr guroret nga Mali i Tomorrit, ndërsa ...

Procedohen penalisht 5 persona, ushtronin në mënyrë të paligjshme lojërat e fatit
Policia e Devollit ka bërë me dije se ka proceduar penalisht 5 persona pasi ushtronin në mënyrë të paligjshme lojërat e fatit.
Top Channel | 19-Jan-2020 11:32
Policia e Devollit ka bërë me dije se ka proceduar penalisht 5 persona pasi ushtronin në mënyrë të paligjshme lojërat e fatit.

Drejtonin mjetin ne gjendje të dehur/ Dy tearrestuar në Berat
Nga ana e Strukturave të Policisë Rrugore, në vijim të punës për sigurinë rrugore dhe parandalimin e aksidenteve, gjatë kontrollit të ushtruara prej tyre, janë konstatuar dy shtetas të cilët drejtonin mjetin në gjendje ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 20:43
Nga ana e Strukturave të Policisë Rrugore, në vijim të punës për sigurinë rrugore dhe parandalimin e aksidenteve, gjatë kontrollit të ushtruara prej tyre, janë konstatuar dy shtetas të cilët drejtonin mjetin në gjendje ...

Nuk tërhoqën mjetet prej malit të Tomorrit, procedohen tre biznesmenët e guroreve
Tre biznesmenë guroresh janë proceduar penalisht nga Policia për shkak se nuk tërhoqën mjetet e tyre të rënda prej malit të Tomorrit, i cili është zonë e mbrojtur. Policia bën me dije se janë proceduar penalisht, J.D, ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 19:53
Tre biznesmenë guroresh janë proceduar penalisht nga Policia për shkak se nuk tërhoqën mjetet e tyre të rënda prej malit të Tomorrit, i cili është zonë e mbrojtur. Policia bën me dije se janë proceduar penalisht, J.D, ...

“Kredia” zbulon 6 persona, përfitonin para me anë të mashtrimit
6 persona janë proceduar nën akuzën e mashtrimit në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe duke ...
ABCNews | 19-Jan-2020 18:23
6 persona janë proceduar nën akuzën e mashtrimit në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë personat kanë përvetësuar 300 mijë lekë të reja duke realizuar blerje fiktive në disa subjekte dhe duke ...

Ushtronin aktivitet të paligjshëm të lojërave të fatit, procedohen penalisht 5 persona në Devoll
Policia e Devollit ka bërë me dije se ka proceduar penalisht 5 persona, pasi ushtronin në mënyrë të paligjshme lojërat e fatit. Pas kontrollit të ushtruar në fshatin Trestenik, Devoll, në lokalin e shtetasit A.M u kapën ...
Telegraf | 19-Jan-2020 13:34
Policia e Devollit ka bërë me dije se ka proceduar penalisht 5 persona, pasi ushtronin në mënyrë të paligjshme lojërat e fatit. Pas kontrollit të ushtruar në fshatin Trestenik, Devoll, në lokalin e shtetasit A.M u kapën ...

Prangosen 6 persona, skema që përdornin me mashtrimin me kreditë
Një tjetër rast mashtrimi me qëllim përfitimin e vlerave monetare është goditur nga policia e Beratit. Mësohet se në kuadër të operacionit, “Kredia” u bë i mundur ndalimi i shtetasit A. H., 22 vjeç, banues në Tiranë dhe ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 19:16
Një tjetër rast mashtrimi me qëllim përfitimin e vlerave monetare është goditur nga policia e Beratit. Mësohet se në kuadër të operacionit, “Kredia” u bë i mundur ndalimi i shtetasit A. H., 22 vjeç, banues në Tiranë dhe ...

Prangoset grupi që mashtronte me kreditë në Berat
Policia ka goditur një grup prej gjashtë personash që mashtronte me kreditë. Në pranga ka rënë njëri prej tyre, një është shpallur në kërkim, ndërsa katër të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë. I arrestuari është A. H. ...
RTSH | 19-Jan-2020 19:13
Policia ka goditur një grup prej gjashtë personash që mashtronte me kreditë. Në pranga ka rënë njëri prej tyre, një është shpallur në kërkim, ndërsa katër të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë. I arrestuari është A. H. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved