ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:32

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues kurse kokëforti humbës

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues kurse kokëforti humbës
Edhe pas shumë përpjekjeve për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Gazeta Monitor | 19-Jan-2020 20:55
Edhe pas shumë përpjekjeve për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Shkelzen Maliqi VV’së e LDK’së: Kush lëshon pe do të jetë fitues
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Arbresh | 19-Jan-2020 19:28
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues kurse kokëforti humbës
Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin social Facebook, u ka dërguar mesazh këtyre dy partive politike. “Ai që lëshon pe në bllokadën aktuale të bërjes së koalicionit ...
Lajminet | 19-Jan-2020 19:09
Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin social Facebook, u ka dërguar mesazh këtyre dy partive politike. “Ai që lëshon pe në bllokadën aktuale të bërjes së koalicionit ...

Shkelzen Maliqi VV’së e LDK’së: Kush lëshon pe do të jetë fitues
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 19:08
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues, kokëforti humbës
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Arbresh | 19-Jan-2020 18:59
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues kurse kokëforti humbës
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Medial | 19-Jan-2020 18:57
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Maliqi për marrëveshjen LDK-LVV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues, kokëforti humbës!
Tentativat për arritjen e koalicionit në mes të LDK-së dhe LVV-së kanë dështuar për disa herë me radhë. E publicisti Shkëlzen Maliqi me anë të një shkrimi në rrjetin social Facebook, duke komentuar këto zhvillime ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 18:49
Tentativat për arritjen e koalicionit në mes të LDK-së dhe LVV-së kanë dështuar për disa herë me radhë. E publicisti Shkëlzen Maliqi me anë të një shkrimi në rrjetin social Facebook, duke komentuar këto zhvillime ...

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues, kokëforti humbës
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 18:49
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Maliqi mesazh për LDK dhe VV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues kurse kokëforti humbës
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 18:42
Edhe pse pati përpjekje për arritjen e një koalicioni mes Vetëvendosjes dhe LDK, kjo gjë nuk po ndodh edhe pas tre muajve. Për këtë ka reaguar analisti politik, Shkëlzen Maliqi, i cili përmes një postimi në rrjetin ...

Marrëveshja LDK-LVV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues e kokëforti humbës
Tashmë kanë kaluar me shumë se 100 ditë që nga zgjedhjet në të cilat fituese dolën Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës por ende nuk është arritur një marrëveshje për koalicion në mes të këtyre të fundit. Të ...
InFokusi | 19-Jan-2020 17:26
Tashmë kanë kaluar me shumë se 100 ditë që nga zgjedhjet në të cilat fituese dolën Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës por ende nuk është arritur një marrëveshje për koalicion në mes të këtyre të fundit. Të ...

Maliqi për marrëveshjen LDK-LVV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues, kokëforti humbës
Tentativat për arritjen e koalicionit në mes të LDK-së dhe LVV-së kanë dështuar për disa herë me radhë. E publicisti Shkëlzen Maliqi me anë të një shkrimi në rrjetin social Facebook thekson se ai që lëshon pe në ...
EkonomiaOnline | 19-Jan-2020 16:47
Tentativat për arritjen e koalicionit në mes të LDK-së dhe LVV-së kanë dështuar për disa herë me radhë. E publicisti Shkëlzen Maliqi me anë të një shkrimi në rrjetin social Facebook thekson se ai që lëshon pe në ...

Maliqi për marrëveshjen LDK-LVV: Ai që lëshon pe do të jetë fitues, kokëforti humbës!
E publicisti Shkëlzen Maliqi me anë të një shkrimi në rrjetin social Facebook thekson se ai që lëshon pe në bllokadën aktuale do të jetë fitues, ndërsa kokëforti humbës. Të dy subjektet politike fituese nuk po ...
Zeri | 19-Jan-2020 16:47
E publicisti Shkëlzen Maliqi me anë të një shkrimi në rrjetin social Facebook thekson se ai që lëshon pe në bllokadën aktuale do të jetë fitues, ndërsa kokëforti humbës. Të dy subjektet politike fituese nuk po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved