ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 03:00

Luana martohet me Krenarin pas 6 vitesh lidhje?

Luana martohet me Krenarin pas 6 vitesh lidhje?
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë ...
Telegraf | 19-Jan-2020 23:14
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë ...

Luana Vjollca po martohet me një kosovar, mësoni detajet
Ajo prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e fshehtë, ata ...
InFokusi | 19-Jan-2020 21:29
Ajo prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e fshehtë, ata ...

Prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie, Luana Vjollca vendos të martohet me biznesmenin e njohur
Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçajn. Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, aat janë fotografuar shpesh herë bashkë. Megjithatë së fundmi, ...
Lexo | 19-Jan-2020 16:51
Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçajn. Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, aat janë fotografuar shpesh herë bashkë. Megjithatë së fundmi, ...

Luana Vjollca po martohet, mësoni detajet
Ajo prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e......
Zeri | 19-Jan-2020 13:40
Ajo prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e......

Luana Vjollca, së shpejti dasëm
Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e ...
Lapsi | 19-Jan-2020 10:33
Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Duket se çifti është fotografuar shpesh në praninë e njëri tjetrit pavarësisht se janë përpjekur shumë ta mbajnë lidhjen e ...

Kemi dasmë: Luana martohet me Krenarin pas 6 vitesh lidhje
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj,Krenarin.Ata janë fotografuar shpesh bashkë,kanë shëtitur botën bashkë,por preferojnë të mos e bëjnë lidhjen ...
Albportali | 19-Jan-2020 00:57
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj,Krenarin.Ata janë fotografuar shpesh bashkë,kanë shëtitur botën bashkë,por preferojnë të mos e bëjnë lidhjen ...

Prej 6 vitesh në një lidhje, kush është menaxheri që dashuron Luanën
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë ...
Lexo | 18-Jan-2020 21:11
Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn. Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved