ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 06:03

Grabitet dhe dhunohet babai i ish-shoferit të biznesmenit Ylvi Beqja (lidhja me Shullazin)

Grabitet dhe dhunohet babai i ish-shoferit të biznesmenit Ylvi Beqja (lidhja me Shullazin)
Ditën e djeshme në lagjen Nr.13, Durrës, persona të pa identifikuar i kanë vjedhur me dhunë çantën me 250 euro dhe 150.000 lekë, 62 vjeçarit Naim Musai, , banues në lagjen Nr. 13, Durrës. Top Channel mëson se Musai, ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 19:13
Ditën e djeshme në lagjen Nr.13, Durrës, persona të pa identifikuar i kanë vjedhur me dhunë çantën me 250 euro dhe 150.000 lekë, 62 vjeçarit Naim Musai, , banues në lagjen Nr. 13, Durrës. Top Channel mëson se Musai, ...

Grabitet dhe dhunohet fizikisht një kambist në Durrës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.13 në zonën e Plazhit, ku Naim Musai është sulmuar fizikisht nga dy persona ende të paidentifikuar, duke e qëlluar në pjesë të ndryshme të trupit. Si pasojë e këtyre ...
Telegraf | 19-Jan-2020 18:23
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.13 në zonën e Plazhit, ku Naim Musai është sulmuar fizikisht nga dy persona ende të paidentifikuar, duke e qëlluar në pjesë të ndryshme të trupit. Si pasojë e këtyre ...

Durrës/ Vidhet dhe dhunohet babai i ish-shoferit të biznesmenit Ylvi Beqja, lidhja me Shullazin
Ditën e djeshme në lagjen Nr.13, Durrës, persona të pa identifikuar i kanë vjedhur me dhunë çantën me 250 euro dhe 150.000 lekë, 62 vjeçarit Naim Musai, , banues në lagjen Nr. 13, Durrës.
Top Channel | 19-Jan-2020 18:17
Ditën e djeshme në lagjen Nr.13, Durrës, persona të pa identifikuar i kanë vjedhur me dhunë çantën me 250 euro dhe 150.000 lekë, 62 vjeçarit Naim Musai, , banues në lagjen Nr. 13, Durrës.

Dhunohet dhe grabitet kambisti në Durrës
Persona ende të paidentifikuar kanë dhunuar dhe grabitur një kambist 62 vjeçar në Durrës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, në lagjen Nr.13, ku persona të pa identifikuar i kanë vjedhur me ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 18:23
Persona ende të paidentifikuar kanë dhunuar dhe grabitur një kambist 62 vjeçar në Durrës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, në lagjen Nr.13, ku persona të pa identifikuar i kanë vjedhur me ...

Grabitet kambisti në Durrës, i marrin 1.5 milionë lekë
Një grabitje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se një kambist është dhunuar dhe grabitur në plazhin e Durrësit, në vendi ne quajtur “Rrota e Kuqe”. Kambisti me inicialet N.M ka deklaruar se ...
Dritare | 19-Jan-2020 18:27
Një grabitje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se një kambist është dhunuar dhe grabitur në plazhin e Durrësit, në vendi ne quajtur “Rrota e Kuqe”. Kambisti me inicialet N.M ka deklaruar se ...

Grabitet me dhunë kambisti në Durrës, ja shuma e parave që i morën autorët
DURRËS Dhunohet dhe grabitet një kambist me inicialet N.M, në Durrës. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen 13, pranë Rrotës së Kuqe në zonën e Plazhit. Sipas Policisë, grabitësit arritën t’i vjedhin 250 euro dhe 150 mijë lekë ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 18:08
DURRËS Dhunohet dhe grabitet një kambist me inicialet N.M, në Durrës. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen 13, pranë Rrotës së Kuqe në zonën e Plazhit. Sipas Policisë, grabitësit arritën t’i vjedhin 250 euro dhe 150 mijë lekë ...

Dhunohet dhe grabitet një kambist në Durrës
Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se persona të paidentifikuar kanë dhunuar një kampist, duke i marrë dhe një shumë parash. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 13 të qytetit, pranë “rrotës së ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 18:11
Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se persona të paidentifikuar kanë dhunuar një kampist, duke i marrë dhe një shumë parash. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 13 të qytetit, pranë “rrotës së ...

Dhunohet dhe grabitet kambisti në Durrës
Një kambist është grabitur pasditen e së shtunës në lagjen Nr.13, Durrës. Sipas policisë, persona të paidentifikuar i kanë vjedhur me dhunë çantën me 250 euro dhe 150 mijë lekë. Viktima është Naim Musai, 62 vjec, banues ...
Lapsi | 19-Jan-2020 18:08
Një kambist është grabitur pasditen e së shtunës në lagjen Nr.13, Durrës. Sipas policisë, persona të paidentifikuar i kanë vjedhur me dhunë çantën me 250 euro dhe 150 mijë lekë. Viktima është Naim Musai, 62 vjec, banues ...

Grabitet dhe dhunohet një kambist në Durrës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit, pranë vendit të quajtur “Rrota e Kuqe”, ku Naim Musai është sulmuar fizikisht nga dy persona ende të paidentifikuar, duke e qëlluar në pjesë të ...
ABCNews | 19-Jan-2020 18:02
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit, pranë vendit të quajtur “Rrota e Kuqe”, ku Naim Musai është sulmuar fizikisht nga dy persona ende të paidentifikuar, duke e qëlluar në pjesë të ...

Dhunohet babai i deshmitarit te mbrojtur ne gjyqin kunder Shullazit
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Durrës ku babai i një dëshmitari të mbrojtur në çështjen Shullazi, është dhunuar dhe grabitet nga dy persona ende të paidentifikuar për policinë. Burime nga Policia e ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 17:54
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Durrës ku babai i një dëshmitari të mbrojtur në çështjen Shullazi, është dhunuar dhe grabitet nga dy persona ende të paidentifikuar për policinë. Burime nga Policia e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved