ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:55

“Facebook” braktis planet e shfaqjes së reklamave në “WhatsApp”

“Facebook” braktis planet e shfaqjes së reklamave në “WhatsApp”
WhatsApp në fillimet e tij kërkonte nga përdoruesit një tarifë abonimi vjetor, por më vonë e hoqi, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë.
Top Channel | 18-Jan-2020 18:49
WhatsApp në fillimet e tij kërkonte nga përdoruesit një tarifë abonimi vjetor, por më vonë e hoqi, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë.

Facebook tërhiqet nga ideja e reklamave në Whatsapp
WhatsApp në fillimet e tij kërkonte nga përdoruesit një tarifë abonimi vjetor, por më vonë e hoqi, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë. Kur Facebook e bleu, ishte e qartë se planifikonte të nxirrte fitime ...
Portalb | 19-Jan-2020 14:31
WhatsApp në fillimet e tij kërkonte nga përdoruesit një tarifë abonimi vjetor, por më vonë e hoqi, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë. Kur Facebook e bleu, ishte e qartë se planifikonte të nxirrte fitime ...

Facebook po planifikon vendosjen e reklamave në shërbimin e tij të mesazheve WhatsApp
Facebook kohët e fundit ka shpërndarë një ekip që hulumtoi mënyrat më të mira të integrimit të reklamave në WhatsApp, sipas një njoftimi të Wall Street Journal. Masa është befasuese për përpjekjet e reja të Facebook për ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 12:17
Facebook kohët e fundit ka shpërndarë një ekip që hulumtoi mënyrat më të mira të integrimit të reklamave në WhatsApp, sipas një njoftimi të Wall Street Journal. Masa është befasuese për përpjekjet e reja të Facebook për ...

Facebook braktis planet e shfaqjes së reklamave në WhatsApp
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...
Gazeta Observer | 18-Jan-2020 14:06
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...

Facebook po planifikon vendosjen e reklamave në shërbimin e tij të mesazheve WhatsApp
Facebook kohët e fundit ka shpërndarë një ekip që hulumtoi mënyrat më të mira të integrimit të reklamave në WhatsApp, sipas një njoftimi të Wall Street Journal. Masa është befasuese për përpjekjet e reja të Facebook për ...
ScanTv | 18-Jan-2020 10:38
Facebook kohët e fundit ka shpërndarë një ekip që hulumtoi mënyrat më të mira të integrimit të reklamave në WhatsApp, sipas një njoftimi të Wall Street Journal. Masa është befasuese për përpjekjet e reja të Facebook për ...

Facebook braktis planet e shfaqjes së reklamave në WhatsApp
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...
Medial | 17-Jan-2020 20:56
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...

Facebook braktis planet e shfaqjes së reklamave në WhatsApp
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:43
WhatsApp kishte një model të biznesit të përzier në fillim. Kompania fillimisht u kishte ngarkuar përdoruesve një tarifë abonimi vjetor, por ata më vonë e larguan atë, dhe që nga ajo kohë, aplikacioni ka qenë pa pagesë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved