ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 04:55

“E kam për nder të njihem si e bija e Azemit”, Rudina Hajdari zbulon arsyen pse la Amerikën për Shqipërinë

“E kam për nder të njihem si e bija e Azemit”, Rudina Hajdari zbulon arsyen pse la Amerikën për Shqipërinë
Deputetja e PD, Rudina Hajadari, njëherazi dhe vajza e liderit të Lëvizjes Studentore, Azem Hajdarit ka dhënë së fundmi një interviste jashtë ‘kontureve’ politikë. Ajo ka treguar për revistën ‘Class’, shumë të pathëna ...
Lexo | 19-Jan-2020 14:20
Deputetja e PD, Rudina Hajadari, njëherazi dhe vajza e liderit të Lëvizjes Studentore, Azem Hajdarit ka dhënë së fundmi një interviste jashtë ‘kontureve’ politikë. Ajo ka treguar për revistën ‘Class’, shumë të pathëna ...

“E kam për nder të njihem si e bija e Azemit”, Rudina Hajdari tregon pse “braktisi” SHBA-në pas 20 vitesh: Nga amerikanët më mungon “mosfutja e hundës vend e pa vend”
Deputetja e PD, Rudina Hajadari, njëherazi dhe vajza e liderit të Lëvizjes Studentore, Azem Hajdarit ka dhënë së fundmi një interviste jashtë ‘kontureve’ politikë. Ajo ka treguar për revistën ‘Class’, shumë të pathëna ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 14:06
Deputetja e PD, Rudina Hajadari, njëherazi dhe vajza e liderit të Lëvizjes Studentore, Azem Hajdarit ka dhënë së fundmi një interviste jashtë ‘kontureve’ politikë. Ajo ka treguar për revistën ‘Class’, shumë të pathëna ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved