ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 05:12

70-vjeçari hidhet nga Ura e Ali Pashës, humb jetën

70-vjeçari hidhet nga Ura e Ali Pashës, humb jetën
Një burrë në moshë është hedhur nga Ura e Ali Pashës në Gjirokastër, e për pasojë ka vdekur menjëherë. Mësohet se viktima është Servet Koçiu, rreth 70 vjeç. Ende nuk dihen shkaqet që çuan burrin të ndërmerrte aktin e ...
Dritare | 19-Jan-2020 12:28
Një burrë në moshë është hedhur nga Ura e Ali Pashës në Gjirokastër, e për pasojë ka vdekur menjëherë. Mësohet se viktima është Servet Koçiu, rreth 70 vjeç. Ende nuk dihen shkaqet që çuan burrin të ndërmerrte aktin e ...

Hidhet nga ura e Ali Pashës, gjen vdekjen e menjëhershme
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Një burrë në moshë është hedhur nga ura e “Ali Pashës” në një lartësi rreth 40 metra, duke gjetur vdekjen e ...
Gazeta Observer | 19-Jan-2020 11:35
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Një burrë në moshë është hedhur nga ura e “Ali Pashës” në një lartësi rreth 40 metra, duke gjetur vdekjen e ...

Gjirokastër/ I moshuari i jep fund jetës, hidhet nga ura
Një 70-vjeçar është vetëhedhur nga ura e Ali Pashës në lagjen “Dunavat” të Gjirokastrës, duke i dhënë fund jetës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa 70-vjeçari është identifikuar si Servet ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 10:55
Një 70-vjeçar është vetëhedhur nga ura e Ali Pashës në lagjen “Dunavat” të Gjirokastrës, duke i dhënë fund jetës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa 70-vjeçari është identifikuar si Servet ...

Hidhet nga ura e Ali Pashës, gjen vdekjen e menjëhershme
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Një burrë në moshë është hedhur nga ura e “Ali Pashës” në një lartësi rreth 40 metra, duke gjetur vdekjen e ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 11:23
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Një burrë në moshë është hedhur nga ura e “Ali Pashës” në një lartësi rreth 40 metra, duke gjetur vdekjen e ...

Vetëhidhet nga ura, humb jetën në vend gjirokastriti
Një person është vetëhedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat të Gjirokastrës. Si pasojë, ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia bëjnë me dije se shtetasi është identifikuar si Servet. K, i hedhur nga 40 metra ...
TetovaSot | 19-Jan-2020 11:13
Një person është vetëhedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat të Gjirokastrës. Si pasojë, ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia bëjnë me dije se shtetasi është identifikuar si Servet. K, i hedhur nga 40 metra ...

Hidhet nga 40 m lartesi nga ura e ‘Ali Pashes’, nderron jete 70-vjeçari
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Gjirokastër, ku një 70-vjeçar është hedhur nga ura e ‘Ali Pashës’ dhe ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Dunavat ku i moshuari, Servet Koçiu, është ...
Lajmi i Fundit | 19-Jan-2020 10:58
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Gjirokastër, ku një 70-vjeçar është hedhur nga ura e ‘Ali Pashës’ dhe ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Dunavat ku i moshuari, Servet Koçiu, është ...

EMRI/ Burri hidhet nga ura, gjen vdekjen e menjëhershme
Një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen “Dunavat”, Gjirokastër. Mësohet se ai është identifikuar si, Servet Koçiu 70 vjeç, i cili është hedhur nga 40 metra lartësi. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se ...
ABCNews | 19-Jan-2020 10:52
Një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen “Dunavat”, Gjirokastër. Mësohet se ai është identifikuar si, Servet Koçiu 70 vjeç, i cili është hedhur nga 40 metra lartësi. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se ...

E rëndë në Gjirokastër, burri hidhet nga ura e Ali Pashait
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Një burrë në moshë është hedhur nga ura e “Ali Pashës” në një lartësi rreth 40 metra, duke gjetur vdekjen e ...
Telegraf | 19-Jan-2020 10:43
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në lagjen “Dunavat” të qytetit të Gjirokastrës. Një burrë në moshë është hedhur nga ura e “Ali Pashës” në një lartësi rreth 40 metra, duke gjetur vdekjen e ...

Hidhet nga ura e “Ali Pashës”, humb jetën i moshuari në Gjirokastër
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Gjirokastër. Mësohet se një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashës në lagjen Dunavat. Burime nga Policia bëjnë me dije se shtetasi i identifikuar si Servet ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 10:43
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Gjirokastër. Mësohet se një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashës në lagjen Dunavat. Burime nga Policia bëjnë me dije se shtetasi i identifikuar si Servet ...

Hidhet nga 40 m lartësi nga ura e ‘Ali Pashës’, ndërron jetë 70-vjeçari në Gjirokastër (EMRI)
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Gjirokastër, ku një 70-vjeçar është hedhur nga ura e ‘Ali Pashës’ dhe ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Dunavat. Gazetarja Brikena Metaj raporton ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 10:27
Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Gjirokastër, ku një 70-vjeçar është hedhur nga ura e ‘Ali Pashës’ dhe ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Dunavat. Gazetarja Brikena Metaj raporton ...

Gjirokastër, burri hidhet nga ura e Ali Pashait
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër mëngjesin e sotëm. Një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat, Gjirokastër. Mësohet se ai është identifikuar si, Servet K., dhe sipas policisë është ...
Lapsi | 19-Jan-2020 10:30
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër mëngjesin e sotëm. Një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat, Gjirokastër. Mësohet se ai është identifikuar si, Servet K., dhe sipas policisë është ...

E sharruan te kaviljet dhe e hodhën në tokë… Malmo do rikthejë në vend “Ibrahimoviçin”
Dy këmbë bronzi mbijnë nga një bllok guri. Kaq ka mbetur nga statuja e Zllatan Ibrahimoviç, e cila peshonte 500 kilogramë dhe që u përurua tetorin e shkuar jashtë stadiumit të Malmos, në kujtim të heroi lokal dhe një ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 19:32
Dy këmbë bronzi mbijnë nga një bllok guri. Kaq ka mbetur nga statuja e Zllatan Ibrahimoviç, e cila peshonte 500 kilogramë dhe që u përurua tetorin e shkuar jashtë stadiumit të Malmos, në kujtim të heroi lokal dhe një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved