ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:17

Shpejtim Bulliqi: Në LDK që moti ka vdekur rugovizmi

Shpejtim Bulliqi: Në LDK që moti ka vdekur rugovizmi
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 00:26
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...

Bulliqi kritikon Kurtin: LDK s’është dashur të lejohet të zgjedh e para ministrinë
Bulliqi ka thënë se Kurti nuk është dashur që ta lejojë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, që të zgjedh i pari ministrinë, për shkak se sipas tij, kjo gjë nuk ka qenë korrekte, njofton Klan Kosova. ”Nuk është dashur që të ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:22
Bulliqi ka thënë se Kurti nuk është dashur që ta lejojë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, që të zgjedh i pari ministrinë, për shkak se sipas tij, kjo gjë nuk ka qenë korrekte, njofton Klan Kosova. ”Nuk është dashur që të ...

Bulliqi: Nuk ka rugovizëm me Isa Mustafën
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 23:12
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...

Bulliqi kritikon Kurtin: LDK s’është dashur të lejohet të zgjedh e para ministrinë
Një kritikë publike për kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka ardhur nga deputeti i partisë së tij, Shpejtim Bulliqi. Bulliqi ka thënë se Kurti nuk është dashur që ta lejojë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, ...
Medial | 17-Jan-2020 23:09
Një kritikë publike për kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka ardhur nga deputeti i partisë së tij, Shpejtim Bulliqi. Bulliqi ka thënë se Kurti nuk është dashur që ta lejojë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, ...

Bulliqi kritikon Kurtin: LDK s’është dashur të lejohet të zgjedh e para ministrinë
Një kritikë publike për kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka ardhur nga deputeti i partisë së tij, Shpejtim Bulliqi. Bulliqi ka thënë se Kurti nuk është dashur që ta lejojë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 23:06
Një kritikë publike për kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka ardhur nga deputeti i partisë së tij, Shpejtim Bulliqi. Bulliqi ka thënë se Kurti nuk është dashur që ta lejojë kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, ...

Shpejtim Bulliqi: Në LDK moti ka vdekur ‘rugovizmi’, me Isa Mustafën kryetar s’ka frymë
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 22:44
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...

Shpejtim Bulliqi: Në LDK moti ka vdekur ‘rugovizmi’, me Isa Mustafën kryetar s’ka frymë
Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se “rugovizmi” ka vdekur moti brenda saj, njofton Klan Kosova. Ish-deputeti i LDK-së, në Blic Interview ka potencuar se nuk mund të ketë ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:42
Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se “rugovizmi” ka vdekur moti brenda saj, njofton Klan Kosova. Ish-deputeti i LDK-së, në Blic Interview ka potencuar se nuk mund të ketë ...

Shpejtim Bulliqi: Në LDK moti ka vdekur ‘rugovizmi’, me Isa Mustafën kryetar s’ka frymë
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...
Medial | 17-Jan-2020 22:38
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...

Bulliqi: Albin Kurti nuk është dashur ta lejojë LDK’në të zgjedhë e para
Shpejtim Bulliqi nga Vetëvendosje ka thënë se Albin Kurti nuk është dashur që t’ia ofrojë LDK’së mundësinë që të zgjedh e para për ministritë, transmeton Periskopi. Bulliqi sonte në Blic Intervieë ka thënë se janë ...
Shprehja | 17-Jan-2020 22:38
Shpejtim Bulliqi nga Vetëvendosje ka thënë se Albin Kurti nuk është dashur që t’ia ofrojë LDK’së mundësinë që të zgjedh e para për ministritë, transmeton Periskopi. Bulliqi sonte në Blic Intervieë ka thënë se janë ...

Shpejtim Bulliqi paralajmëron Agim Veliun: Do ta humbasësh Podujevën
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...
InFokusi | 17-Jan-2020 22:38
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...

Shpejtim Bulliqi: Në LDK moti ka vdekur ‘rugovizmi’, me Isa Mustafën kryetar s’ka frymë
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:35
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Bulliqi ka goditur Lidhjen Demokratike dhe krerët e kësaj partie, duke thënë se ...

Shpejtim Bulliqi paralajmëron Agim Veliun: Do ta humbasësh Podujevën
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 22:23
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...

Shpejtim Bulliqi paralajmëron Agim Veliun: Do ta humbasësh Podujevën
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...
Zeri | 17-Jan-2020 22:23
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...

Shpejtim Bulliqi paralajmëron Agim Veliun: Do ta humbasësh Podujevën
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:16
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, në Blic Interview ka rrëfyer kohën kur për shumë vite ishte pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ai ka folur edhe për faktin që kritikuesi më i madh i një ...

Shpejtim Bulliqi sonte në Blic Interview
Deputeti i Kuvendit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, flet sonte në Blic Interview në Klan Kosova, duke filluar nga ora 22:00. Ish njëri ndër themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës, tregon pse ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 20:45
Deputeti i Kuvendit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi, flet sonte në Blic Interview në Klan Kosova, duke filluar nga ora 22:00. Ish njëri ndër themeluesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës, tregon pse ...

Sveçla: Nëse s’arrijmë marrëveshje me LDK-në, opsion është edhe qeveria e pakicave
Lëvizja Vetëvendosje është në pritje të përgjigjes përfundintare nga Lidhja Demokratike e Kosovës. Por, nëse nuk arrihet marrëveshja me partinë e drejtuar nga Isa Mustafa, Vetëvendosje, paralajmëron që do të mund shkojë ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 17:24
Lëvizja Vetëvendosje është në pritje të përgjigjes përfundintare nga Lidhja Demokratike e Kosovës. Por, nëse nuk arrihet marrëveshja me partinë e drejtuar nga Isa Mustafa, Vetëvendosje, paralajmëron që do të mund shkojë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved