ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 05:13

Barack Obama uron bashkëshorten e tij Michelle për ditëlindje: “Je ylli im”

Barack Obama uron bashkëshorten e tij Michelle për ditëlindje: “Je ylli im”
Michelle Obama feston 56 vjetorin dhe bashkëshorti i saj Barack Obama ka menduar për të, një dedikim special. Në rrjetet sociale ish presidenti amerikan ka ndarë një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, ku ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 19:13
Michelle Obama feston 56 vjetorin dhe bashkëshorti i saj Barack Obama ka menduar për të, një dedikim special. Në rrjetet sociale ish presidenti amerikan ka ndarë një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, ku ...

Barack Obama urim special në 56 vjetorin e Michelle
Një ndër çiftet më të pëlqyera në botë është konsideruar edhe Barack dhe Michelle Obama. Ish-zonja e pare këtë të premte ka festuar 56-vjetorin e saj. Në një ditë speciale si kjo nuk ka munguar as urimi i partnerit të ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 18:35
Një ndër çiftet më të pëlqyera në botë është konsideruar edhe Barack dhe Michelle Obama. Ish-zonja e pare këtë të premte ka festuar 56-vjetorin e saj. Në një ditë speciale si kjo nuk ka munguar as urimi i partnerit të ...

Michelle Obama feston datëlindjen, me mikeshat për vrap
Sot ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, feston datëlindjen. Dhe urimi i burrit të saj, Barack Obama, na zbukuroi ditën. Kjo datëlindje i sjell Michelles edhe një perspektivë të re, një frymë të freskët në rrugëtimin e saj. Dhe ...
Dritare | 18-Jan-2020 00:29
Sot ish-Zonja e Parë e SHBA-ve, feston datëlindjen. Dhe urimi i burrit të saj, Barack Obama, na zbukuroi ditën. Kjo datëlindje i sjell Michelles edhe një perspektivë të re, një frymë të freskët në rrugëtimin e saj. Dhe ...

Michelle ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Barack Obamës!
Michelle e Barack Obama janë një çift, padyshim për tu pasur zili, mjaft i komentuar por edhe mjaft i dashur e popullor në botë. Ish-çifti presidencial, janë njohur përdashurinë që kanë për njëri-tjetrin, ndërsa ...
Dritare | 17-Jan-2020 18:29
Michelle e Barack Obama janë një çift, padyshim për tu pasur zili, mjaft i komentuar por edhe mjaft i dashur e popullor në botë. Ish-çifti presidencial, janë njohur përdashurinë që kanë për njëri-tjetrin, ndërsa ...

Barack Obama si përherë mbështetës ndaj bashkëshortes, dedikimi në ditën e saj të lindjes
Gjithmonë është pëlqyer nga fansat dhe mbështetësit e tyre marrëdhënia e Barack Obamës dhe bashkëshortes së tij, Michelle Edhe pasi lanë Shtëpinë e Bardhë, çifti vazhdon të jetë po aq i ndjekur dhe i komentuar sa edhe ...
Politiko | 17-Jan-2020 17:57
Gjithmonë është pëlqyer nga fansat dhe mbështetësit e tyre marrëdhënia e Barack Obamës dhe bashkëshortes së tij, Michelle Edhe pasi lanë Shtëpinë e Bardhë, çifti vazhdon të jetë po aq i ndjekur dhe i komentuar sa edhe ...

Barack Obama i bën urimin më të bukur gruas për ditëlindje
Obama zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar bashkëshorten me rastin e ditëlindjes. Michelle Obama sot feston ditëlindjen, me këtë datë ajo mbushi plot 56 vjet jetë. Në mesin e urimeve të shumta që ajo pranoi me ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 16:47
Obama zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar bashkëshorten me rastin e ditëlindjes. Michelle Obama sot feston ditëlindjen, me këtë datë ajo mbushi plot 56 vjet jetë. Në mesin e urimeve të shumta që ajo pranoi me ...

Barack Obama uron bashkëshorten në 56 vjetorin e lindjes
Data 17 janar është e rëndësishme për familjen Obama, pasi Michelle feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Autorja e librit “Becoming” ditën e sotme po feston 56 vjetorin e lindjes. Ka qenë bashkëshorti, Barack ai i ...
Zeri | 17-Jan-2020 15:56
Data 17 janar është e rëndësishme për familjen Obama, pasi Michelle feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Autorja e librit “Becoming” ditën e sotme po feston 56 vjetorin e lindjes. Ka qenë bashkëshorti, Barack ai i ...

Kush është ylli Obamas që ia shndritë çdo skenë? (FOTO/VIDEO)
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka treguar se kush është ylli i tij që ia ndriçon çdo skenë. Ai me këto fjalë romantike ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Michelle Obamas, ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 15:50
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka treguar se kush është ylli i tij që ia ndriçon çdo skenë. Ai me këto fjalë romantike ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Michelle Obamas, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved