ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:17

“Mane duhet të largohet nga Liverpool, është më i mirë se Messi dhe Neymar”

“Mane duhet të largohet nga Liverpool, është më i mirë se Messi dhe Neymar”
Sadio Mane la Southampton verën e vitit 2016 për t’u transferuar te Liverpool dhe nga ai moment është kthyer në një lojtar të mrekullueshëm. Rritja e tij nën drejtimin e Klopp është shumë e madhe dhe së fundi fitoi ...
ABCNews | 17-Jan-2020 16:50
Sadio Mane la Southampton verën e vitit 2016 për t’u transferuar te Liverpool dhe nga ai moment është kthyer në një lojtar të mrekullueshëm. Rritja e tij nën drejtimin e Klopp është shumë e madhe dhe së fundi fitoi ...

Man Utd ushtron të drejtën mbi Bailly – vazhdon kontratën për dy vite
Lojtari i qendër-mbrojtjes, Bailly, do të jetë me skuadrën e Manchester United deri në vitin 2022, përcjell . ‘ESPN’ bën të ditur se United kanë shfrytëzuar të drejtën për vazhdimin e kontratës së mbrojtësit Bailly. 25 ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:47
Lojtari i qendër-mbrojtjes, Bailly, do të jetë me skuadrën e Manchester United deri në vitin 2022, përcjell . ‘ESPN’ bën të ditur se United kanë shfrytëzuar të drejtën për vazhdimin e kontratës së mbrojtësit Bailly. 25 ...

Manchester Unitedi vihet pas Meunierit
Manchester Unitedi ka shprehur interesim për shërbimet e mbrojtësit të djathtë, Thomas Meunier, raportoi të premten “The Sun”. Bëhet e ditur se Manchesteri i ka ofruar PSG-së tre milionë euro dëmshpërblim për Meunierin, ...
Koha.net | 17-Jan-2020 21:36
Manchester Unitedi ka shprehur interesim për shërbimet e mbrojtësit të djathtë, Thomas Meunier, raportoi të premten “The Sun”. Bëhet e ditur se Manchesteri i ka ofruar PSG-së tre milionë euro dëmshpërblim për Meunierin, ...

Salah: Unitedi përgatitet më ndryshe për ndeshjet kundër meje!
Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më ndryshe kundër Mohamed Salah se sa futbollistëve tjerë. ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 21:20
Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më ndryshe kundër Mohamed Salah se sa futbollistëve tjerë. ...

Cisse: Mane mund të bëhet më i miri në botë
Ish-sulmuesi i Newcastle dhe ylli i Senegalit, Papiss Cisse ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, është i aftë të bëhet lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi frytdhënës në Anfield tashmë ka bërë një qëndrim ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 20:36
Ish-sulmuesi i Newcastle dhe ylli i Senegalit, Papiss Cisse ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, është i aftë të bëhet lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi frytdhënës në Anfield tashmë ka bërë një qëndrim ...

Salah: Unitedi përgatitet më ndryshe për ndeshjet kundër meje! Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më...
Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më ndryshe kundër Mohamed Salah se sa futbollistëve tjerë. ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 20:11
Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më ndryshe kundër Mohamed Salah se sa futbollistëve tjerë. ...

Marcus Rashford i gatshëm të luajë me dhimbje ndaj Liverpoolit
Marcus Rashford është i gatshëm të luajë me dhimbje në ndeshjen e rëndësishme të të dielës kundër Liverpoolit, ndërkohë që është duke u rikuperuar nga lëndimi. Sulmuesi e lëndoi shpinën në fitoren e Djajve të Kuq në ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 12:52
Marcus Rashford është i gatshëm të luajë me dhimbje në ndeshjen e rëndësishme të të dielës kundër Liverpoolit, ndërkohë që është duke u rikuperuar nga lëndimi. Sulmuesi e lëndoi shpinën në fitoren e Djajve të Kuq në ...

Salah u përgjigjet kritikëve që e quajnë vetjak
Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salahu, ka theksuar se mes tij dhe bashkëlojtarit Sadio Mane nuk ka konkurrencë, përderisa ka theksuar se statistikat e tij e kanë dëshmuar se ai nuk është aq vetjak në sulm sa thonë të ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 20:05
Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salahu, ka theksuar se mes tij dhe bashkëlojtarit Sadio Mane nuk ka konkurrencë, përderisa ka theksuar se statistikat e tij e kanë dëshmuar se ai nuk është aq vetjak në sulm sa thonë të ...

Cisse: Mane mund të bëhet më i miri në botë
Ish-sulmuesi i Newcastle dhe ylli i Senegalit, Papiss Cisse ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, është i aftë të bëhet lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi frytdhënës në Anfield tashmë ka bërë një qëndrim ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 12:08
Ish-sulmuesi i Newcastle dhe ylli i Senegalit, Papiss Cisse ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, është i aftë të bëhet lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi frytdhënës në Anfield tashmë ka bërë një qëndrim ...

Salah: Unitedi përgatitet më ndryshe për ndeshjet kundër meje!
Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më ndryshe kundër Mohamed Salah se sa futbollistëve tjerë. ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 20:05
Salah beson se ndeshjet më të vështira në Premierligë janë kundër Man unitedit. Sipas tij, e gjithë kjo për shkak të ‘Djajtë e Kuq’ i përgatisin takimet shumë më ndryshe kundër Mohamed Salah se sa futbollistëve tjerë. ...

“Mane duhet të largohet nga Liverpool, është më i mirë se Messi dhe Neymar”
Sadio Mane la Southampton verën e vitit 2016 për t’u transferuar te Liverpool dhe nga ai moment është kthyer në një lojtar të mrekullueshëm. Rritja e tij nën drejtimin e Klopp është shumë e madhe dhe së fundi fitoi ...
Flaka | 17-Jan-2020 19:49
Sadio Mane la Southampton verën e vitit 2016 për t’u transferuar te Liverpool dhe nga ai moment është kthyer në një lojtar të mrekullueshëm. Rritja e tij nën drejtimin e Klopp është shumë e madhe dhe së fundi fitoi ...

Reagimi i Salah pasi i thanë që Man Utd është skuadra e vetme që nuk e kanë mposhtur
Tifozët e Manchester United mund të jenë ende me kujtime të bukura, duke e kujtuar ndeshjen kur Liverpool nuk arriti t’i mposht ata. Po ashtu United është skuadra e vetme që i ka marrë pikë këtë sezon Liverpoolit, pasi ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 17:24
Tifozët e Manchester United mund të jenë ende me kujtime të bukura, duke e kujtuar ndeshjen kur Liverpool nuk arriti t’i mposht ata. Po ashtu United është skuadra e vetme që i ka marrë pikë këtë sezon Liverpoolit, pasi ...

Solskjaer: Rashfordi mund të mungojë kundër Liverpoolit
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende kohë anglezit për ta vlerësuar ...
Lexo | 17-Jan-2020 13:36
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende kohë anglezit për ta vlerësuar ...

Solskjaer godet Liverpoolin: Unitedi s’mund të mbetet pa titull për 30 vjet
Trajneri Ole Gunnar Solskjaer nuk pret që Manchester Unitedi të shkojë 30 vjet pa e fituar titullin e kampionit të Anglisë, duke sugjeruar se kriza e Liverpoolit duhet të shërbejë si mësim për Djajtë e Kuq. Manchester ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 13:35
Trajneri Ole Gunnar Solskjaer nuk pret që Manchester Unitedi të shkojë 30 vjet pa e fituar titullin e kampionit të Anglisë, duke sugjeruar se kriza e Liverpoolit duhet të shërbejë si mësim për Djajtë e Kuq. Manchester ...

Solskjaer: Rashfordi mund të mungojë kundër Liverpoolit Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende...
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende kohë anglezit për ta vlerësuar ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 13:14
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende kohë anglezit për ta vlerësuar ...

Cisse: Mane mund të bëhet më i miri në botë
Ish-sulmuesi i Newcastle dhe ylli i Senegalit, Papiss Cisse ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, është i aftë të bëhet lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi frytdhënës në Anfield tashmë ka bërë një qëndrim ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 13:01
Ish-sulmuesi i Newcastle dhe ylli i Senegalit, Papiss Cisse ka thënë se sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, është i aftë të bëhet lojtari më i mirë në botë. Sulmuesi frytdhënës në Anfield tashmë ka bërë një qëndrim ...

Marcus Rashford i gatshëm të luajë me dhimbje ndaj Liverpoolit
Marcus Rashford është i gatshëm të luajë me dhimbje në ndeshjen e rëndësishme të të dielës kundër Liverpoolit, ndërkohë që është duke u rikuperuar nga lëndimi. Sulmuesi e lëndoi shpinën në fitoren e Djajve të Kuq në ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 13:01
Marcus Rashford është i gatshëm të luajë me dhimbje në ndeshjen e rëndësishme të të dielës kundër Liverpoolit, ndërkohë që është duke u rikuperuar nga lëndimi. Sulmuesi e lëndoi shpinën në fitoren e Djajve të Kuq në ...

Solskjaer: Rashfordi mund të mungojë kundër Liverpoolit
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende kohë anglezit për ta vlerësuar ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:58
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunner Solskjaer, ka thënë se Marcus Rashfordi ka gjasa të mos kthehet në kohë për ndeshjen kundër Liverpoolit, përkundër që shtoi se do t’i japë ende kohë anglezit për ta vlerësuar ...

Legjenda e United me nota ironie: Williams ”luan” edhe futboll
Manchester United arriti një fitore minimale ditën e djeshme 1-0 kundër Wolves në ‘Old Trafford’, në ndeshjen e vlefshme për FA Cup. Golin e fitores për ‘Djajtë e Kuq’ e shënoi Juan Mata, por vëmendja e ish-mbrojtësit ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:40
Manchester United arriti një fitore minimale ditën e djeshme 1-0 kundër Wolves në ‘Old Trafford’, në ndeshjen e vlefshme për FA Cup. Golin e fitores për ‘Djajtë e Kuq’ e shënoi Juan Mata, por vëmendja e ish-mbrojtësit ...

Salah u përgjigjet kritikëve që e quajnë vetjak
Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salahu, ka theksuar se mes tij dhe bashkëlojtarit Sadio Mane nuk ka konkurrencë, përderisa ka theksuar se statistikat e tij e kanë dëshmuar se ai nuk është aq vetjak në sulm sa thonë të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 11:00
Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salahu, ka theksuar se mes tij dhe bashkëlojtarit Sadio Mane nuk ka konkurrencë, përderisa ka theksuar se statistikat e tij e kanë dëshmuar se ai nuk është aq vetjak në sulm sa thonë të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved