ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:26

Për një jetë më të thjeshtë Jennifer Lopez mendon të largohet nga Amerika

Për një jetë më të thjeshtë Jennifer Lopez mendon të largohet nga Amerika
Jennifer Lopez shprehu ne nje interviste te re per Vanity Fair se perkunder arritjeve ne muzike, vallezim dhe aktrim gjate karrieres se saj tre dekadash, ka nje gje tjeter qe deshiron ta realizoje. Aktorja e “Hustlers” ...
ikub.al | 16-Jan-2020 10:54
Jennifer Lopez shprehu ne nje interviste te re per Vanity Fair se perkunder arritjeve ne muzike, vallezim dhe aktrim gjate karrieres se saj tre dekadash, ka nje gje tjeter qe deshiron ta realizoje. Aktorja e “Hustlers” ...

Jlo tregon planet për tu larguar nga Amerika
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...
Lapsi | 17-Jan-2020 10:57
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...

Jennifer Lopez zbulon planet për të braktisur Amerikën!
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 18:08
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...

Jennifer Lopez zbulon planet për të braktisur Amerikën!
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...
Telegraf | 16-Jan-2020 09:33
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...

Jennifer Lopez zbulon planet për të braktisur Amerikën!
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 07:52
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...

Jennifer Lopez zbulon planet për të braktisur Amerikën!
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 01:43
Jennifer Lopez zbuloi planet për ta lënë Amerikën, për ‘një jetë më të thjeshtë në një qytet të vogël në Itali. Ajo ka pranuar që dëshiron të ketë një jetë më ‘të thjeshtë dhe organike ’, shkruan DailyMail. Kështu ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved