ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 05:12

Futbollisti shqiptar i pafat, VAR-i i anulon supergolin

Futbollisti shqiptar i pafat, VAR-i i anulon supergolin
Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka qenë i pafat në sfidën e sotme ndaj Fuenlebradës, që përfundoi në barazim 0:0. Në minutën e 43-të, shqiptari arriti të realizonte një gol mjaft të bukur me planzhon ...
Zeri | 17-Jan-2020 23:24
Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, ka qenë i pafat në sfidën e sotme ndaj Fuenlebradës, që përfundoi në barazim 0:0. Në minutën e 43-të, shqiptari arriti të realizonte një gol mjaft të bukur me planzhon ...

VIDEO | VAR-i ndal Armando Sadikun, a është pozicion jashtë loje ky?
Malaga po luan në transfertë me Fuenlabrada dhe pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola. Një minuta nga fundi i fraksionit të parë të lojës është regjistruar një moment shumë i diskutueshëm, që kishte për ...
ABCNews | 17-Jan-2020 21:59
Malaga po luan në transfertë me Fuenlabrada dhe pjesa e parë është mbyllur në barazim pa gola. Një minuta nga fundi i fraksionit të parë të lojës është regjistruar një moment shumë i diskutueshëm, që kishte për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved