ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

Fero e ka publikuar klipin e këngës “Marijuana”

Fero e ka publikuar klipin e këngës “Marijuana”
“Marijuana” është titulli i këngës më të re të Feros, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Projekti i ri është realizim i Menju dhe DJ Gan-G, në vazhdën e projekteve të reperit në kuadër të labelit të tij, ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 13:32
“Marijuana” është titulli i këngës më të re të Feros, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Projekti i ri është realizim i Menju dhe DJ Gan-G, në vazhdën e projekteve të reperit në kuadër të labelit të tij, ...

Fero - Marijuana
Fero - Marijuana (Offcial Video), reperi Fero sapo ka publikuar kengen e re e cila titullohet "Marijuana".Kjo kenge vjen e prodhuar nga Menju dhe Dj Gan - G.Reperi kete kenge e ka kompletuar edhe me Klip te cilin e ka ...
10minuta.com | 17-Jan-2020 13:17
Fero - Marijuana (Offcial Video), reperi Fero sapo ka publikuar kengen e re e cila titullohet "Marijuana".Kjo kenge vjen e prodhuar nga Menju dhe Dj Gan - G.Reperi kete kenge e ka kompletuar edhe me Klip te cilin e ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved