ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 04:55

Edhe nëse dëshiron De Ligt nuk mund të transferohet te Barça deri në vitin 2021, për këtë arsye

Edhe nëse dëshiron De Ligt nuk mund të transferohet te Barça deri në vitin 2021, për këtë arsye
Matthijs De Ligt po përjeton një periudhë jo të mirë te Juventusi. Futbollisti që nga transferimi i tij te klubi italian nuk është që ka pasur paraqitje edhe aq të mira sa që është pritur nga ai. Andaj zërat për një ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 23:55
Matthijs De Ligt po përjeton një periudhë jo të mirë te Juventusi. Futbollisti që nga transferimi i tij te klubi italian nuk është që ka pasur paraqitje edhe aq të mira sa që është pritur nga ai. Andaj zërat për një ...

Juventusi i detyruar të mbajë De Ligt për shkak të taksave
Transferimi i Matijs De Ligt në Itali deri tani ka rezultuar një dështim, pasi mbrojtësi nuk ka arritur të përshtatet siç pritej me futbollin italian, pavarësisht cilësive të tij të padiskutueshme. Në javët e fundit ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 09:45
Transferimi i Matijs De Ligt në Itali deri tani ka rezultuar një dështim, pasi mbrojtësi nuk ka arritur të përshtatet siç pritej me futbollin italian, pavarësisht cilësive të tij të padiskutueshme. Në javët e fundit ...

De Ligtit i pamundësohet largimi nga Juventusi, shkaku i ligjit të Italisë për taksa
Barcelona është detyruar ta pranojë disfatën në tentimin për ta transferuar Matthijs de Ligtin sërish. Kjo pasi që mbrojtësit holandez i është pamundësuar largimi nga Juventusi këtë verë, shkaku i ligjit për taksa në ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 09:45
Barcelona është detyruar ta pranojë disfatën në tentimin për ta transferuar Matthijs de Ligtin sërish. Kjo pasi që mbrojtësit holandez i është pamundësuar largimi nga Juventusi këtë verë, shkaku i ligjit për taksa në ...

Juventusi nuk mund ta largojë De Ligtin
Transferimi i Matijs De Ligt në Itali deri tani ka rezultuar një dështim, pasi mbrojtësi nuk ka arritur të përshtatet siç pritej me futbollin italian, pavarësisht cilësive të tij të padiskutueshme. Në javët e fundit ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 08:06
Transferimi i Matijs De Ligt në Itali deri tani ka rezultuar një dështim, pasi mbrojtësi nuk ka arritur të përshtatet siç pritej me futbollin italian, pavarësisht cilësive të tij të padiskutueshme. Në javët e fundit ...

Juventusi e ka seriozisht, 50 milion € për një talent italian
Juventusi ka një objektiv për mesfushën dhe bëhet fjalë për një nga të rinjtë më të mirë italianë. Bardhezinjtë po tentojnë të mbyllin transferimin e Sandro Tonali të Brescia, i cili kërkohet me ngulm nga disa klube të ...
ABCNews | 16-Jan-2020 08:58
Juventusi ka një objektiv për mesfushën dhe bëhet fjalë për një nga të rinjtë më të mirë italianë. Bardhezinjtë po tentojnë të mbyllin transferimin e Sandro Tonali të Brescia, i cili kërkohet me ngulm nga disa klube të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved