ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 06:17

“Isha thjesht një vajzë shqiptare që erdha në Amerikë me asgjë, përveç rrobave në trup”, Ava Max jep mesazhin motivues për fansat

“Isha thjesht një vajzë shqiptare që erdha në Amerikë me asgjë, përveç rrobave në trup”, Ava Max jep mesazhin motivues për fansat
Sot ajo është një prej këngëtareve të reja më të suksesshme në tregun ndërkombëtar të muzikës. Me disa këngë hit e çmime të fituara në konkurse prestigjioze të muzikës nëpër botë, Ava Max është shndërruar pa dyshim në ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 21:35
Sot ajo është një prej këngëtareve të reja më të suksesshme në tregun ndërkombëtar të muzikës. Me disa këngë hit e çmime të fituara në konkurse prestigjioze të muzikës nëpër botë, Ava Max është shndërruar pa dyshim në ...

I rindërtoi banesën familjes Sala, Rita Ora: Më në fund…faleminderit të gjithëve që e bënë realitet
Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora ka reaguar pas rindërtimit të banesës së re të familjes Sala, një prej familjeve që mbeti e pastrehë prej tërmetit të 26 nëntorit. Në një postim në instagram, Rita ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 16:25
Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora ka reaguar pas rindërtimit të banesës së re të familjes Sala, një prej familjeve që mbeti e pastrehë prej tërmetit të 26 nëntorit. Në një postim në instagram, Rita ...

Rita Ora krenare që rindërtoi shtëpinë e familjes së prekur nga tërmeti: Faleminderit të gjithëve që ndihmuat, ambasadorja juaj Rita
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë këto ditë përurimin e shtëpisë së familjes Sala, e cila ishte një nga familjet e dëmtuara nga tërmetet e 26 nëntorit në Shqipëri. Për rindërtimin e kësaj shtëpie, buxhetin e ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 23:49
Kryetari i Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë këto ditë përurimin e shtëpisë së familjes Sala, e cila ishte një nga familjet e dëmtuara nga tërmetet e 26 nëntorit në Shqipëri. Për rindërtimin e kësaj shtëpie, buxhetin e ...

“Isha thjeshtë një vajzë shqiptare që erdha në Amerikë me asgjë përveç rrobave në trup”, Ava Max vjen me një mesazh motivues për fansat
Sot ajo është një prej këngëtareve të reja më të suksesshme në tregun ndërkombëtar të muzikës. Me disa këngë hit e çmime të fituara në konkurse prestigjioze të muzikës nëpër botë, Ava Max është shndërruar pa dyshim në ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 21:04
Sot ajo është një prej këngëtareve të reja më të suksesshme në tregun ndërkombëtar të muzikës. Me disa këngë hit e çmime të fituara në konkurse prestigjioze të muzikës nëpër botë, Ava Max është shndërruar pa dyshim në ...

Conor McGregor kryen matjet para meçit, duket në formë të jashtëzakonshme dhe peshon 77 kilogram si asnjëherë më parë
Conor McGregor ka kryer matjen dhe aktualisht peshon 77 kilogram, para meçit në UFC kundër Donald Cerrone. 31-vjeçari irlandez ka qenë jashtë tetëkëndëshit që nga humbja e tij me Khabib Nurmagomedov në UFC 229 në tetor ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 20:05
Conor McGregor ka kryer matjen dhe aktualisht peshon 77 kilogram, para meçit në UFC kundër Donald Cerrone. 31-vjeçari irlandez ka qenë jashtë tetëkëndëshit që nga humbja e tij me Khabib Nurmagomedov në UFC 229 në tetor ...

Gold AG me këngë dedikuar grave të dhunuara gjatë luftës
Reperi i njohur i estradës Gold AG, është i njohur për këngët e tij që ia kushtuar ngjarjeve të luftës. U ka kënduar veteranëve e dëshmorëve të luftës, ndërsa këtë herë radha erdhi për një këngë dedikuar grave të ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 19:10
Reperi i njohur i estradës Gold AG, është i njohur për këngët e tij që ia kushtuar ngjarjeve të luftës. U ka kënduar veteranëve e dëshmorëve të luftës, ndërsa këtë herë radha erdhi për një këngë dedikuar grave të ...

Ava Max mesazh fansave: Kemi ikur nga Shqipëria vetëm me rrobat e trupit, kishim ëndrra të mëdha
Ava Max është një nga këngëtaret e reja shqiptare, më të famshme në botë. Ajo ka marrë famë përmes hiteve që ka realizuar. Ava jeton në SHBA, bashkë me prindërit e saj, ku janë zhvendosur qëkur këngëtarja ishte e vogël. ...
Dritare | 18-Jan-2020 00:29
Ava Max është një nga këngëtaret e reja shqiptare, më të famshme në botë. Ajo ka marrë famë përmes hiteve që ka realizuar. Ava jeton në SHBA, bashkë me prindërit e saj, ku janë zhvendosur qëkur këngëtarja ishte e vogël. ...

Thotë se nuk i ka mbetur hatri, por Fifi nuk dashka të marrë pjesë tek Kënga Magjike!
Fifi nuk i mbajti dot lotët kur Eneda Tarifa u shpall fituese e “Këngës Magjike“. Salla thërriste emrin e saj, megjithatë Fifi nuk e hodhi poshtë kolegen dhe thotë se ka marrëdhënia të mira me të. Në fund të fundit, ...
Bordo | 18-Jan-2020 00:21
Fifi nuk i mbajti dot lotët kur Eneda Tarifa u shpall fituese e “Këngës Magjike“. Salla thërriste emrin e saj, megjithatë Fifi nuk e hodhi poshtë kolegen dhe thotë se ka marrëdhënia të mira me të. Në fund të fundit, ...

Partnerja e futbollistit të njohur nuk përmbahet, tregon tatuazhin pranë vendit intim
Ajo njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale dhe që nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format trupore. Është fjala për partneren e sulmuesit, Mauro Icardi, Wanda Nara. Së fundmi, nëna e pesë fëmijëve ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:43
Ajo njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale dhe që nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format trupore. Është fjala për partneren e sulmuesit, Mauro Icardi, Wanda Nara. Së fundmi, nëna e pesë fëmijëve ...

“Vetëm me rrobat e trupit”, Ava Max tregon fillimet në SHBA
Ajo është një nga artistet me origjinë shqiptare,e cila aktualisht e vijon karrierën e saj në SHBA. Përmes një postimi në rrjete sociale këngëtarja Ava Max ka kujtuar kohën kur ka emigruar në Amerikë si dhe ëndrrat që ...
InFokusi | 17-Jan-2020 23:21
Ajo është një nga artistet me origjinë shqiptare,e cila aktualisht e vijon karrierën e saj në SHBA. Përmes një postimi në rrjete sociale këngëtarja Ava Max ka kujtuar kohën kur ka emigruar në Amerikë si dhe ëndrrat që ...

Me të brendshme joshëse, seksbomba britanike i lë fare pak vend imagjinatës (FOTO)
Falë pozave të saj provokuese dhe sensuale, ka arritur që në profilin e saj në “Instagram” të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës. Shifër kjo që dita ditës vetëm vjen duke u rritur. Është fjala për modelen britanike, ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:13
Falë pozave të saj provokuese dhe sensuale, ka arritur që në profilin e saj në “Instagram” të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës. Shifër kjo që dita ditës vetëm vjen duke u rritur. Është fjala për modelen britanike, ...

Luana e veshur në të bardhë: Faleminderit Zot për çdo frymëmarrje
Luana Vjollcën jemi mësuar ta shohim elegante të pothuajse secilën paraqitje të saj, shkruan . Së fundi, ajo postoi një imazh, në të cilin erdhi e veshur me një bluzë të bardhë, ndërsa falënderoi Zotin për secilën ...
Lajminet | 17-Jan-2020 23:02
Luana Vjollcën jemi mësuar ta shohim elegante të pothuajse secilën paraqitje të saj, shkruan . Së fundi, ajo postoi një imazh, në të cilin erdhi e veshur me një bluzë të bardhë, ndërsa falënderoi Zotin për secilën ...

Si duket trupi i Kim Kardashian kur ende nuk është modifikuar me Photoshop, paparacët e kapin në plazh!
Shumë e kanë të vështirë ta besojnë se trupi i Kim Kardashian ka vërtet formën e klepsidrës. Nuk është sekret fakti që ylli I reality show-t ka mbajtur për vite me radhë një korse mbytëse për të holluar belin. Ajo nuk e ...
Bordo | 17-Jan-2020 22:56
Shumë e kanë të vështirë ta besojnë se trupi i Kim Kardashian ka vërtet formën e klepsidrës. Nuk është sekret fakti që ylli I reality show-t ka mbajtur për vite me radhë një korse mbytëse për të holluar belin. Ajo nuk e ...

Celine Dion ia kushton koncertin në Miami nënës
Këngëtarja e njohur, Celine Dion, ka bërë të ditur për adhuruesit e saj të enjten se nëna e saj ka ndërruar jetë. Ajo ka thënë se nuk do të ndërpres turin e saj të koncerteve që e kishë filluar. Dion me anë të një ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:44
Këngëtarja e njohur, Celine Dion, ka bërë të ditur për adhuruesit e saj të enjten se nëna e saj ka ndërruar jetë. Ajo ka thënë se nuk do të ndërpres turin e saj të koncerteve që e kishë filluar. Dion me anë të një ...

Alketa arrin në Itali, sjell pamje nga përgatitjet për Sanremo
Alketa Vejsiu ka udhëtuar për në Itali. Ditë më parë, Alketa Vejsiu ka njoftuar publikun se do të jetë pjesë e festivalit “Sanremo”, shkruan lajmi.net. Moderatorja është ftuar nga drejtori artistik i këtij festivali, ...
Arbresh | 17-Jan-2020 22:38
Alketa Vejsiu ka udhëtuar për në Itali. Ditë më parë, Alketa Vejsiu ka njoftuar publikun se do të jetë pjesë e festivalit “Sanremo”, shkruan lajmi.net. Moderatorja është ftuar nga drejtori artistik i këtij festivali, ...

Ava Max: Në Amerikë erdha me një palë rroba por me ëndrra të mëdha
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ava Max, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka kujtuar vështirësitë e saja kur ka emigruar me familje në SHBA. “Në jetë, ekziston e mira dhe e keqja. Dhe besoj se e mira ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:38
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ava Max, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka kujtuar vështirësitë e saja kur ka emigruar me familje në SHBA. “Në jetë, ekziston e mira dhe e keqja. Dhe besoj se e mira ...

Prishtina e “zhytur” në mjegull, aktori i njohur: Shikimi nga Matiçani i kthjellët
Ava Max ka shkruar një mesazh frymëzues. Ava Max ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, duke shkruar mesazh domethënës pranë tyre. Këngëtarja tha se në jetë ekziston e mira dhe e keqja, por beson se e mira ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 22:23
Ava Max ka shkruar një mesazh frymëzues. Ava Max ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, duke shkruar mesazh domethënës pranë tyre. Këngëtarja tha se në jetë ekziston e mira dhe e keqja, por beson se e mira ...

Këngëtarja e njohur në zi, i vdes nëna
Nëna e superyllit ndërkombëtar Celine Dion- ka vdekur pas disa muajsh duke luftuar me probleme serioze shëndetësore. Nëna e Celine, e cila në Kanada njihej me dashuri si “Maman Dion”, raportohet se kaloi vonë të enjten ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:05
Nëna e superyllit ndërkombëtar Celine Dion- ka vdekur pas disa muajsh duke luftuar me probleme serioze shëndetësore. Nëna e Celine, e cila në Kanada njihej me dashuri si “Maman Dion”, raportohet se kaloi vonë të enjten ...

Alketa arrin në Itali, sjell pamje nga përgatitjet për Sanremo
Ditë më parë, Alketa Vejsiu ka njoftuar publikun se do të jetë pjesë e festivalit “Sanremo”, shkruan . Moderatorja është ftuar nga drejtori artistik i këtij festivali, për të qenë bashkëprezantuese me disa prej emrave ...
Lajminet | 17-Jan-2020 21:49
Ditë më parë, Alketa Vejsiu ka njoftuar publikun se do të jetë pjesë e festivalit “Sanremo”, shkruan . Moderatorja është ftuar nga drejtori artistik i këtij festivali, për të qenë bashkëprezantuese me disa prej emrave ...

Michelle Obama ka ditëlindjen dhe Barack i bëri dedikimin më të bukur!!
Ish Zonja e Parë e Amerikës mbushi 56 vjec, dhe i shoqi Barack Obama donte shumë që ta merrnin vesh të gjithë. Për këtë arsye, ka postuar në Instagram dhe në Twitter një kolazh fotosh bardh e zi, ku shihen të dy bashkë ...
Bordo | 17-Jan-2020 21:42
Ish Zonja e Parë e Amerikës mbushi 56 vjec, dhe i shoqi Barack Obama donte shumë që ta merrnin vesh të gjithë. Për këtë arsye, ka postuar në Instagram dhe në Twitter një kolazh fotosh bardh e zi, ku shihen të dy bashkë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved