ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:41

Zaev: Janë të mundshme shkallë të larta të rritjes në i dëgjojmë praktikët dhe përvojat e vendeve mike

Zaev: Janë të mundshme shkallë të larta të rritjes në i dëgjojmë praktikët dhe përvojat e vendeve mike
Kemi dëshirë dhe nuk është e pamundur të arrijmë rritje ekonomike prej tetë, e madje edhe dhjetë për qind. Vitin e kaluar do ta rrumbullakësojmë me rritje prej 3,6 për qind dhe kjo është mirë, por nuk është e ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 18:56
Kemi dëshirë dhe nuk është e pamundur të arrijmë rritje ekonomike prej tetë, e madje edhe dhjetë për qind. Vitin e kaluar do ta rrumbullakësojmë me rritje prej 3,6 për qind dhe kjo është mirë, por nuk është e ...

Zaev: Janë të mundshme shkallë të larta të rritjes në i dëgjojmë praktikët dhe përvojat e vendeve mike
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Kemi dëshirë dhe nuk është e pamundur të arrijmë rritje ekonomike prej tetë, e madje edhe dhjetë për qind. Vitin e kaluar do ta rrumbullakësojmë me rritje prej 3,6 për qind dhe kjo është ...
Medial | 17-Jan-2020 16:57
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Kemi dëshirë dhe nuk është e pamundur të arrijmë rritje ekonomike prej tetë, e madje edhe dhjetë për qind. Vitin e kaluar do ta rrumbullakësojmë me rritje prej 3,6 për qind dhe kjo është ...

(VIDEO) Zaev e thërret Mickoskin që të gjejnë zgjidhje për ligjin për prokurorinë publike
Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, ka ftuar kreun opozitar maqedonas, Hristijan Mickoski, që të ulën dhe të gjejnë zgjidhje për ligjin për Prikurori Publike. Ai sot para takimit me komunitetin e biznesit në Odën Ekonomike, ...
Shenja | 17-Jan-2020 16:26
Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, ka ftuar kreun opozitar maqedonas, Hristijan Mickoski, që të ulën dhe të gjejnë zgjidhje për ligjin për Prikurori Publike. Ai sot para takimit me komunitetin e biznesit në Odën Ekonomike, ...

Zaev në takim me Azeskin – biznesi prej qeverisë së re kërkon program zhvillimor dhjetëvjeçar
– Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, është duke mbajtur takim me kryetarin e Odës Ekonomike të Maqedonisë, Branko Azeski. Dëshiron t’i dëgjojë, siç tha para takimit, propozimet e bashkësisë së biznesit ndërsa më pas t’i fusë ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 16:19
– Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, është duke mbajtur takim me kryetarin e Odës Ekonomike të Maqedonisë, Branko Azeski. Dëshiron t’i dëgjojë, siç tha para takimit, propozimet e bashkësisë së biznesit ndërsa më pas t’i fusë ...

Zaev i bën thirrje Mickoskit të gjejnë zgjidhje për Ligjin për Prokurori Publike
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev shprehet optimist se më 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit, do të miratohet Ligji për Prokurori Publike. Zaev sot i bëri thirrje kryetarit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoskit të ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:23
Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev shprehet optimist se më 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit, do të miratohet Ligji për Prokurori Publike. Zaev sot i bëri thirrje kryetarit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoskit të ...

Zaev në takim me Azeskin – biznesi prej qeverisë së re kërkon program zhvillimor dhjetëvjeçar
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, është duke mbajtur takim me kryetarin e Odës Ekonomike të Maqedonisë, Branko Azeski. Dëshiron t’i dëgjojë, siç tha para takimit, propozimet e bashkësisë së ...
Medial | 17-Jan-2020 15:56
Shkup, 17 janar 2020 (MEDIAL) – Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, është duke mbajtur takim me kryetarin e Odës Ekonomike të Maqedonisë, Branko Azeski. Dëshiron t’i dëgjojë, siç tha para takimit, propozimet e bashkësisë së ...

Zaev: Besoj se ligji për Prokurorinë do të miratohet para 12 prillit
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 15:00
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...

Zaev: Besoj se ligji për Prokurorinë do të miratohet para 12 prillit
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...
Shprehja | 17-Jan-2020 14:57
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...

Zaev: Besoj se ligji për Prokurorinë do të miratohet para 12 prillit
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...
Albportali | 17-Jan-2020 14:54
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...

Zaev: Besoj se ligji për Prokurorinë do të miratohet para 12 prillit
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 14:54
Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev është optimist se deri me 12 prill dhe para shpërndarjes së Kuvendit do të miratohet ligji i ri për Prokurorinë Publike. Ai sot para takimit me Odën ekonomike të Maqedonisë së Veriut i bëri ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved