ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:55

VIDEO: Si u ekzekutua biznesmeni në Tropojë, Artan Hoxha publikon pamjet

VIDEO: Si u ekzekutua biznesmeni në Tropojë, Artan Hoxha publikon pamjet
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc News, video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Artan Hoxha ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 19:12
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc News, video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Artan Hoxha ...

“Vrasja me mesazh e Tropojës”, Artan Hoxha: Nëse ata reagojnë situata del jashtë kontrollit
Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se vrasja e Tropojës është “vrasje me mesazh”. Pra ata që kanë kryer krimin kanë dashur të çojnë mesazh diku. “Guxim Gjyriçi që u vra kishte 20 vite rresht që jetonte i patrazuar në ...
ABCNews | 17-Jan-2020 22:47
Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se vrasja e Tropojës është “vrasje me mesazh”. Pra ata që kanë kryer krimin kanë dashur të çojnë mesazh diku. “Guxim Gjyriçi që u vra kishte 20 vite rresht që jetonte i patrazuar në ...

“Vrasja me mesazh e Tropojës”, Artan Hoxha: Nëse ata reagojnë gjithça del jashtë kontrollit
Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se vrasja e Tropojës është “vrasje me mesazh”. Pra ata që kanë kryer krimin kanë dashur të çojnë mesazh diku. Kjo ndodh pikërisht në kohën kur jemi në një kohë të trazuar polikisht. ...
ABCNews | 17-Jan-2020 22:44
Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se vrasja e Tropojës është “vrasje me mesazh”. Pra ata që kanë kryer krimin kanë dashur të çojnë mesazh diku. Kjo ndodh pikërisht në kohën kur jemi në një kohë të trazuar polikisht. ...

“Çunat me emër po dalin nga burgu”, Hoxha: Mbahu Kajmak mos na zhgënje!
Gazetari i Abc News Artan Hoxha ngre sërish shqetësimin për lirimin nga burgu të personazheve të rrezikshëm të botës së krimit. Hoxha shprehet se pse kërkohet të arrestohet ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, kur ...
ABCNews | 17-Jan-2020 13:20
Gazetari i Abc News Artan Hoxha ngre sërish shqetësimin për lirimin nga burgu të personazheve të rrezikshëm të botës së krimit. Hoxha shprehet se pse kërkohet të arrestohet ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, kur ...

Artan Hoxha nxjerr video dhe foto: Vrasja e Guxim Gjyriçin rrezikon të rikthejë hakmarrjet e bujshme në Tropojë
Gazetari i Abc Neës Artan Hoxha publikoi mbrëmë pamjet nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit pasi kishin kryer porosinë. Përballë Endri Xhafos, Hoxha tha se vrasja e Guxim Gjyriçit ka një mesazh dhe rrezikon të ...
ABCNews | 17-Jan-2020 09:33
Gazetari i Abc Neës Artan Hoxha publikoi mbrëmë pamjet nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit pasi kishin kryer porosinë. Përballë Endri Xhafos, Hoxha tha se vrasja e Guxim Gjyriçit ka një mesazh dhe rrezikon të ...

“Vrasja e Gjyriqit mesazh” Hoxha paralajmëron: Situata mund të dalë nga kontrolli
Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se vrasja e Tropojës është “vrasje me mesazh”. Pra ata që kanë kryer krimin kanë dashur të çojnë mesazh diku. “Guxim Gjyriçi që u vra kishte 20 vite rresht që jetonte i patrazuar ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:15
Gazetari investigativ Artan Hoxha tha se vrasja e Tropojës është “vrasje me mesazh”. Pra ata që kanë kryer krimin kanë dashur të çojnë mesazh diku. “Guxim Gjyriçi që u vra kishte 20 vite rresht që jetonte i patrazuar ...

VIDEO/ “13 predha në trup”, Artan Hoxha: Si u vra Guxim Gjuriçi
Gazetari i Abc News Artan Hoxha publikoi videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjuriçit, në Tropojë. Hoxha i cili ka vizituar vendin ku ndodhi krimi, tha se në vendngjarje kishte ende gjurmë gjaku. Sipas gazetarit ...
ABCNews | 16-Jan-2020 20:15
Gazetari i Abc News Artan Hoxha publikoi videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjuriçit, në Tropojë. Hoxha i cili ka vizituar vendin ku ndodhi krimi, tha se në vendngjarje kishte ende gjurmë gjaku. Sipas gazetarit ...

Varre të thyera dhe kulla e rrafshuar, Artan Hoxha tregon çfarë ka mbetur nga Haklajt në Kërnajë
I ftuar në studion e Abc News me gazetarin Endri Xhafo, gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar pamje nga ajo që ka mbetur nga kulla e familjes Haklaj në Tropojë. Ai iu referua Haklajve nisur nga vrasja e fundit ...
ABCNews | 16-Jan-2020 18:39
I ftuar në studion e Abc News me gazetarin Endri Xhafo, gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar pamje nga ajo që ka mbetur nga kulla e familjes Haklaj në Tropojë. Ai iu referua Haklajve nisur nga vrasja e fundit ...

Varre te thyera dhe kulla e rrafshuar, gazetari tregon çfare ka mbetur nga Haklajve ne Tropoje
I ftuar në studion e Abc News me gazetarin Endri Xhafo, gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamje nga ajo që ka mbetur nga kulla e familjes Haklaj në Tropojë. Ai iu referua Haklajve nisur nga vrasja e fundit e Guxim ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 23:15
I ftuar në studion e Abc News me gazetarin Endri Xhafo, gazetari Artan Hoxha ka publikuar pamje nga ajo që ka mbetur nga kulla e familjes Haklaj në Tropojë. Ai iu referua Haklajve nisur nga vrasja e fundit e Guxim ...

Artan Hoxha publikon videon: Ja si u vra biznesmeni Guxim Gjyriçi!
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc Neës video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Përballë gazetarit ...
Dritare | 16-Jan-2020 18:28
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc Neës video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Përballë gazetarit ...

Artan Hoxha publikon pamjet, shihni si u vra biznesmeni Guxim Gjyriqi në Tropojë (VIDEO)
Gazetari Artan Hoxha ka publikuar sot videon e ekzekutimit të biznesmenit Guxim Gjyriqi në Tropojë që është njëkohësisht edhe djali i tezes së Fatmir Haklajt. Siç premtoi një ditë më parë, i ftuar në studion e ...
Lapsi | 16-Jan-2020 18:11
Gazetari Artan Hoxha ka publikuar sot videon e ekzekutimit të biznesmenit Guxim Gjyriqi në Tropojë që është njëkohësisht edhe djali i tezes së Fatmir Haklajt. Siç premtoi një ditë më parë, i ftuar në studion e ...

Artan Hoxha publikon videon e ekzekutimit të Guxim Gjyqiriçit
Artan Hoxha publikoi sot video nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit në Tropojë duke theksuar se i frikësohet një rifillimi të vrasjeve në këtë qytet. Hoxha tha se dyshohet se pas vrasjes fshihet një ish-pjestar ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 18:28
Artan Hoxha publikoi sot video nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit në Tropojë duke theksuar se i frikësohet një rifillimi të vrasjeve në këtë qytet. Hoxha tha se dyshohet se pas vrasjes fshihet një ish-pjestar ...

Dalin pamjet e atentatit ne Tropoje, si u vra biznesmeni biznesmeni Guxim Gjyriqi
Publikohen pamje të vrasjes së Guxim Gjyriqit në Tropojë. Sipas Abc News, vrasësi ka qenë profesionist dhe në trupin e viktimës janë gjetur 13 predha. “Arma është përdorur nga një vrasës profesionit. Në skenën e krimit ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 18:11
Publikohen pamje të vrasjes së Guxim Gjyriqit në Tropojë. Sipas Abc News, vrasësi ka qenë profesionist dhe në trupin e viktimës janë gjetur 13 predha. “Arma është përdorur nga një vrasës profesionit. Në skenën e krimit ...

VIDEO/ Artan Hoxha: Një ish-pjestar i forcave speciale dyshohet se ekzekutoi me 13 plumba Guxim Gjyriçin
Artan Hoxha publikoi sot video nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit në Tropojë duke theksuar se i frikësohet një rifillimi të vrasjeve në këtë qytet. Hoxha tha se dyshohet se pas vrasjes fshihet një ish-pjestar ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:59
Artan Hoxha publikoi sot video nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit në Tropojë duke theksuar se i frikësohet një rifillimi të vrasjeve në këtë qytet. Hoxha tha se dyshohet se pas vrasjes fshihet një ish-pjestar ...

VIDEO: Si u ekzekutua biznesmeni në Tropojë, gazetari publikon pamjet
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc News, video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Artan Hoxha ...
Gazeta Dita | 16-Jan-2020 18:08
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc News, video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Artan Hoxha ...

EKSKLUZIVE/ Artan Hoxha publikon videon nga ekzekutimi i Guxim Gjyriçit
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc Neës video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Përballë gazetarit ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:53
Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc Neës video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë. Përballë gazetarit ...

Si u vra biznesmeni Guxim Gjyriçi ne Tropoje (Foto)
Gazetari i Abc Neës, Artan Hoxha ka publikur videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjyricit në Tropojë. Sipas gazetarit, vrasësi ka qenë profesionist dhe në trupin e viktimës janë gjetur 13 predha. “Arma është përdorur ...
Lajmi i Fundit | 16-Jan-2020 17:59
Gazetari i Abc Neës, Artan Hoxha ka publikur videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjyricit në Tropojë. Sipas gazetarit, vrasësi ka qenë profesionist dhe në trupin e viktimës janë gjetur 13 predha. “Arma është përdorur ...

Del video, Artan Hoxha tregon si u vra Guxim Gjyriçi në Tropojë
Gazetari i Abc News, Artan Hoxha ka publikur videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjyricit në Tropojë. Sipas gazetarit, vrasësi ka qenë profesionist dhe në trupin e viktimës janë gjetur 13 predha. “Arma është përdorur ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:40
Gazetari i Abc News, Artan Hoxha ka publikur videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjyricit në Tropojë. Sipas gazetarit, vrasësi ka qenë profesionist dhe në trupin e viktimës janë gjetur 13 predha. “Arma është përdorur ...

“Janë liruar nga burgu personazhe të rrezikshëm të krimit”, Hoxha: Çfarë do ndodhë
Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc News u shpreh se po lirohen nga burgu personazhe të rendësishëm të krimit. Sipas gazetarit këto lëvizje nuk po arrihen të perceptohen. Hoxha thekson se “Ose do t’i vrasin nëse dalin ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:23
Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc News u shpreh se po lirohen nga burgu personazhe të rendësishëm të krimit. Sipas gazetarit këto lëvizje nuk po arrihen të perceptohen. Hoxha thekson se “Ose do t’i vrasin nëse dalin ...

Artan Hoxha: Janë liruar nga burgu personazhe të rrezikshëm
Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc Neës u shpreh se po lirohen nga burgu personazhe të rendësishëm të krimit. Sipas gazetarit këto lëvizje nuk perceptohen. “Janë liruar nga burgjet kohët e fundit personazhe të ...
ABCNews | 16-Jan-2020 17:20
Gazetari Artan Hoxha në studion e Abc Neës u shpreh se po lirohen nga burgu personazhe të rendësishëm të krimit. Sipas gazetarit këto lëvizje nuk perceptohen. “Janë liruar nga burgjet kohët e fundit personazhe të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved