ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 05:27

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 13:23
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad- shkruan REL transmeton Portalb.mk . “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ...
Portalb | 17-Jan-2020 14:54
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad- shkruan REL transmeton Portalb.mk . “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 14:15
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
“Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë informacione në intervale të ndryshme”, tha zëdhënësi i talibanëve, Suhail Shaheen, në një postim në Twitter, më 17 janar. Shaheen shtoi se bisedimet ishin ...
Lajminet | 17-Jan-2020 13:54
“Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë informacione në intervale të ndryshme”, tha zëdhënësi i talibanëve, Suhail Shaheen, në një postim në Twitter, më 17 janar. Shaheen shtoi se bisedimet ishin ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
Medial | 17-Jan-2020 13:20
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 13:20
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
Arbresh | 17-Jan-2020 13:20
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 13:14
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. “Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Përfaqësuesit e SHBA dhe talibanët vijojnë negociatat për marrëveshje
Në Katar vijojnë bisedimet për marrëveshje midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. Zëdhënësi i talibanëve, Suhail Shaheen, përmes nnjë postimi në Tëitter shkruan ...
ABCNews | 17-Jan-2020 13:05
Në Katar vijojnë bisedimet për marrëveshje midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. Zëdhënësi i talibanëve, Suhail Shaheen, përmes nnjë postimi në Tëitter shkruan ...

Vazhdojnë negociatat midis talibanëve dhe përfaqësuesit të SHBA-së
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. "Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...
Radio Evropa e Lire | 17-Jan-2020 12:46
Në Katar është mbajtur dita e dytë e bisedimeve, midis grupit militant taliban dhe një ekipi negociues amerikan të udhëhequr nga Zalmay Khalilzad. "Bisedimet do të vazhdojnë për disa ditë dhe ne do të ndajmë ...

Talibanët thonë se ata dorëzuan ofertën e armëpushimit të paqes SHBA-së
Talibanët i kanë dhënë të dërguarit amerikan ofertën e tyre për një armëpushim të përkohshëm në Afganistan që do të zgjaste midis shtatë dhe 10 ditësh, thanë të enjten zyrtarë talebanë të njohur me negociatat, shkruan ...
Medial | 16-Jan-2020 20:50
Talibanët i kanë dhënë të dërguarit amerikan ofertën e tyre për një armëpushim të përkohshëm në Afganistan që do të zgjaste midis shtatë dhe 10 ditësh, thanë të enjten zyrtarë talebanë të njohur me negociatat, shkruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved