ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 04:13

UEFA zbulon klubet me faturën më të lartë të pagave, lista me shumë befasi

UEFA zbulon klubet me faturën më të lartë të pagave, lista me shumë befasi
Barcelona paguan më së shumti rroga në Evropë. Klubi katalunas paguan plot 450 milionë funte në paga. Ndërkohë, Manchester United paguan më së shumti paga në Premierligë. UEFA ka zbuluar 20 klubet që paguajnë më së ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 16:13
Barcelona paguan më së shumti rroga në Evropë. Klubi katalunas paguan plot 450 milionë funte në paga. Ndërkohë, Manchester United paguan më së shumti paga në Premierligë. UEFA ka zbuluar 20 klubet që paguajnë më së ...

20 klubet që shpenzojmë më së shumti para për paga të lojtarëve
Në mesin e gjërave që e identifikojnë futbollin evropiane janë edhe pagat e larta të futbollistëve në klubet e mëdha. Që kur Paris Saint-Germaini e transferoi Neymarin për 222 milionë euro në vitin 2017, vlera e ...
Gazeta Monitor | 17-Jan-2020 13:20
Në mesin e gjërave që e identifikojnë futbollin evropiane janë edhe pagat e larta të futbollistëve në klubet e mëdha. Që kur Paris Saint-Germaini e transferoi Neymarin për 222 milionë euro në vitin 2017, vlera e ...

13:02 Top 20 klubet që shpenzojmë më së shumti para për paga të lojtarëve Në mesin e gjërave që e...
Në mesin e gjërave që e identifikojnë futbollin evropiane janë edhe pagat e larta të futbollistëve në klubet e mëdha. Që kur Paris Saint-Germaini e transferoi Neymarin për 222 milionë euro në vitin 2017, vlera e ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 13:05
Në mesin e gjërave që e identifikojnë futbollin evropiane janë edhe pagat e larta të futbollistëve në klubet e mëdha. Që kur Paris Saint-Germaini e transferoi Neymarin për 222 milionë euro në vitin 2017, vlera e ...

Top 20 klubet me përfitime më të mëdha nga shitja e biletave
Klubet marrin sasi të madhe të parave nga shitja e të drejtave televizive, por edhe nga marrëveshjet komerciale, por përfitime të mëdha ka edhe nga tifozët në shitjen e biletave. Të ardhurat nga dita e ndeshja dhe ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 22:54
Klubet marrin sasi të madhe të parave nga shitja e të drejtave televizive, por edhe nga marrëveshjet komerciale, por përfitime të mëdha ka edhe nga tifozët në shitjen e biletave. Të ardhurat nga dita e ndeshja dhe ...

Top 20 klubet që shpenzojmë më së shumti para për paga të lojtarëve
Në mesin e gjërave që e identifikojnë futbollin evropiane janë edhe pagat e larta të futbollistëve në klubet e mëdha. Që kur Paris Saint-Germaini e transferoi Neymarin për 222 milionë euro në vitin 2017, vlera e ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:33
Në mesin e gjërave që e identifikojnë futbollin evropiane janë edhe pagat e larta të futbollistëve në klubet e mëdha. Që kur Paris Saint-Germaini e transferoi Neymarin për 222 milionë euro në vitin 2017, vlera e ...

UEFA zbulon klubet me faturën më të lartë të pagave, lista me shumë befasi
Barcelona paguan më së shumti rroga në Evropë, transmeton zeri.info Klubi katalunas paguan plot 450 milionë funte në paga. Ndërkohë, Manchester United paguan më së shumti paga në Premierligë. UEFA ka zbuluar 20 klubet ...
Zeri | 16-Jan-2020 22:30
Barcelona paguan më së shumti rroga në Evropë, transmeton zeri.info Klubi katalunas paguan plot 450 milionë funte në paga. Ndërkohë, Manchester United paguan më së shumti paga në Premierligë. UEFA ka zbuluar 20 klubet ...

UEFA zbulon klubet që shpenzojnë më së shumti në pagat e lojtarëve
UEFA ka zbuluar 20 klubet që shpenzojnë më së shumti në pagat e lojtarëve në Evropë me Bayern Munich, Manchester United, Paris Saint-Germain dhe Real Madrid që janë në top-pesëshe. Barcelona kryeson përpara rivalëve të ...
Lajminet | 16-Jan-2020 18:12
UEFA ka zbuluar 20 klubet që shpenzojnë më së shumti në pagat e lojtarëve në Evropë me Bayern Munich, Manchester United, Paris Saint-Germain dhe Real Madrid që janë në top-pesëshe. Barcelona kryeson përpara rivalëve të ...

RENDITJA: Klubet e futbollit që paguajnë më shumë
Kontrata e jetës është ajo që çdo sportist ëndërron të sigurojë gjatë karrierës. Synim të cilin e kanë realizuar sportistët e nivelit më të lart dhe që luajnë në klubet më të mira. UEFA publikoi renditjen speciale të ...
GazetaTema | 16-Jan-2020 15:43
Kontrata e jetës është ajo që çdo sportist ëndërron të sigurojë gjatë karrierës. Synim të cilin e kanë realizuar sportistët e nivelit më të lart dhe që luajnë në klubet më të mira. UEFA publikoi renditjen speciale të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved