ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 04:12

Suso largohet nga Milani, skuadra e madhe spanjolle vihet pas tij

Suso largohet nga Milani, skuadra e madhe spanjolle vihet pas tij
Mesfushori spanjoll Suso nuk është i kënaqur në “San Siro”, kjo edhe për shkak të tifozëve, me milanistët që nuk e duan më në ekip. Roma ishte përfolur si destinacioni më i mundshëm, por së fundmi një emër i......
Zeri | 17-Jan-2020 23:40
Mesfushori spanjoll Suso nuk është i kënaqur në “San Siro”, kjo edhe për shkak të tifozëve, me milanistët që nuk e duan më në ekip. Roma ishte përfolur si destinacioni më i mundshëm, por së fundmi një emër i......

Tjetër kandidat për Suson, klubi spanjoll nis bisedimet me Milanin
Merkato e Milanit nuk është mbyllur dhe priten të tjera afrime dhe largime. Suso është një ndër lojtarët me valixhe gati dhe e ardhmja e tij është mes Serie A dhe La Ligës spanjolle. Romës dhe Sevillës i është bashkuar ...
ABCNews | 17-Jan-2020 22:19
Merkato e Milanit nuk është mbyllur dhe priten të tjera afrime dhe largime. Suso është një ndër lojtarët me valixhe gati dhe e ardhmja e tij është mes Serie A dhe La Ligës spanjolle. Romës dhe Sevillës i është bashkuar ...

Milani sheh nga Spanja, largon titullarin e skuadrës për 30 mln euro
Pas afrimeve, te Milani vjen koha e largimeve. Mesfushori anësor Suso është drejt largimit nga kuqezinjtë. Destinacioni i tij i ardhshëm do të jetë ose Serie A, ose La Liga. Roma, Sevilla dhe Valencia janë klubet e ...
Politiko | 17-Jan-2020 22:26
Pas afrimeve, te Milani vjen koha e largimeve. Mesfushori anësor Suso është drejt largimit nga kuqezinjtë. Destinacioni i tij i ardhshëm do të jetë ose Serie A, ose La Liga. Roma, Sevilla dhe Valencia janë klubet e ...

Suso drejt Romës, projektohet shkëmbimi me Under
Marrëdhënia mes Susos dhe tifozëve të Milanit duket se është prishur totalisht.
Kosova Press | 17-Jan-2020 16:34
Marrëdhënia mes Susos dhe tifozëve të Milanit duket se është prishur totalisht.

Paul Pogba nuk është më në “radarin” e Real Madrid, pritet rikthimi i tij tek Juventus
Milani është duke insistuar për të transferuar në Milano yllin turk të Romës, Cengiz Under. Sky Sport raporton se e vetmja mundësi mbetet shkëmbimi në formë huazimi me Suson. Milani është duke hasur vështirësi në ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 14:22
Milani është duke insistuar për të transferuar në Milano yllin turk të Romës, Cengiz Under. Sky Sport raporton se e vetmja mundësi mbetet shkëmbimi në formë huazimi me Suson. Milani është duke hasur vështirësi në ...

Under-Suso: Nisin bisedimet, zbulohet edhe formula e transferimit
Tifozët e Milanit kanë kohë që e kërkojnë largimin e Susos. Paraqitjet e dobëta të spanjollit kanë sjellë vërshëllima në shkallët e ‘San Siros’ sa herë që ai është në kontakt me topin. Mesa duket drejtuesit e Milanit po ...
ABCNews | 16-Jan-2020 12:07
Tifozët e Milanit kanë kohë që e kërkojnë largimin e Susos. Paraqitjet e dobëta të spanjollit kanë sjellë vërshëllima në shkallët e ‘San Siros’ sa herë që ai është në kontakt me topin. Mesa duket drejtuesit e Milanit po ...

Milani dhe Roma provojnë shkëmbimin! Ja çfarë mungon për akordin
Milani dhe Roma kanë nisur diskutimet, edhe pse janë ende në pikën “A” për një shkëmbim të mundshëm mes Susos dhe Under, teksa verdhekuqtë ende nuk janë gati ta japin turkun, edhe pse ky i fundit është kthyer rezervë ...
Lexo | 16-Jan-2020 14:16
Milani dhe Roma kanë nisur diskutimet, edhe pse janë ende në pikën “A” për një shkëmbim të mundshëm mes Susos dhe Under, teksa verdhekuqtë ende nuk janë gati ta japin turkun, edhe pse ky i fundit është kthyer rezervë ...

Milan-Roma, po përgatitet shkëmbimi i madh
Milani është duke insistuar për të transferuar në Milano yllin turk të Romës.
Kosova Press | 16-Jan-2020 10:08
Milani është duke insistuar për të transferuar në Milano yllin turk të Romës.

Milani dhe Roma negociojnë shkëmbimin Suso – Under
Milani është duke i bërë presion Romës t’ia transferojë Cengiz Under, por Sky Sport Italia raporton se e vetmja mundësi mbetet shkëmbimi në formë huazimi me Suson. Kuqezinjtë e shohin turkun Under si përforcimin e ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 09:14
Milani është duke i bërë presion Romës t’ia transferojë Cengiz Under, por Sky Sport Italia raporton se e vetmja mundësi mbetet shkëmbimi në formë huazimi me Suson. Kuqezinjtë e shohin turkun Under si përforcimin e ...

Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso
Milani po vazhdon të bëjë presion ndaj Romës për Cengiz Under, por rezultati i vetëm i mundshëm do të ishte shkëmbimi huazimesh me Suson. Kuqezinjtë e shohin reprezentuesin turk si një përforcim ideal për skuadrën e ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 09:02
Milani po vazhdon të bëjë presion ndaj Romës për Cengiz Under, por rezultati i vetëm i mundshëm do të ishte shkëmbimi huazimesh me Suson. Kuqezinjtë e shohin reprezentuesin turk si një përforcim ideal për skuadrën e ...

Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin e vitit
Milani po vazhdon të bëjë presion ndaj Romës për Cengiz Under, por rezultati i vetëm i mundshëm do të ishte shkëmbimi huazimesh me Suson. Kuqezinjtë e shohin reprezentuesin turk si një përforcim ideal për skuadrën e ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 08:27
Milani po vazhdon të bëjë presion ndaj Romës për Cengiz Under, por rezultati i vetëm i mundshëm do të ishte shkëmbimi huazimesh me Suson. Kuqezinjtë e shohin reprezentuesin turk si një përforcim ideal për skuadrën e ...

Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso
Milani po vazhdon të bëjë presion ndaj Romës për Cengiz Under, por rezultati i vetëm i mundshëm do të ishte shkëmbimi huazimesh me Suson. Kuqezinjtë e shohin reprezentuesin turk si një përforcim ideal për skuadrën e ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 08:15
Milani po vazhdon të bëjë presion ndaj Romës për Cengiz Under, por rezultati i vetëm i mundshëm do të ishte shkëmbimi huazimesh me Suson. Kuqezinjtë e shohin reprezentuesin turk si një përforcim ideal për skuadrën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved