ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 03:20

Stoilkovski: Gjyqësia e LSDM-së dhe Zaevit liron dhunues si Kurto Dudush

Stoilkovski: Gjyqësia e LSDM-së dhe Zaevit liron dhunues si Kurto Dudush
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Naum Stoilkovski tha se “LSDM dhe gjyqësia e tyre ‘Louis Vuiton’ sot ju tha qytetarëve, që nëse je i joni apo me ne, mund të rrahësh dhe të kalosh vetëm me vërejtje”. ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 17:12
Në konferencë për shtyp, zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Naum Stoilkovski tha se “LSDM dhe gjyqësia e tyre ‘Louis Vuiton’ sot ju tha qytetarëve, që nëse je i joni apo me ne, mund të rrahësh dhe të kalosh vetëm me vërejtje”. ...

(VIDEO) Kryetari i Shuto Orizares Kurto Dudush e pranon se e rrahu qytetarin
Kurto Dudush para gjykate e pranoi se e ka rrahur Ismail Demir, mirëpo dënimi për të ishte “vërejtje gjyqësori”. Kryetari i Komunës së Shuto Orizares gjykohej për sulm ndaj bashkëkombasit të tij dhe në fjalën e tij në ...
Shenja | 17-Jan-2020 16:26
Kurto Dudush para gjykate e pranoi se e ka rrahur Ismail Demir, mirëpo dënimi për të ishte “vërejtje gjyqësori”. Kryetari i Komunës së Shuto Orizares gjykohej për sulm ndaj bashkëkombasit të tij dhe në fjalën e tij në ...

“Nëse je i yni dhe nëse je me ne, mund të rrahësh”, VMRO me akuza kundrejt LSDM-së
Pasi Gjykata Penale vendosi ta kaloj vetëm me vërejtje kryetarin e Komunës së Shutkës ka reaguar VMRO-DPMNE-ja. “LSDM dhe gjykata e tyre “Lui Viton” sot i porositën qytetarët, nëse je i yni dhe nëse je me ne, mund të ...
Flaka | 17-Jan-2020 15:44
Pasi Gjykata Penale vendosi ta kaloj vetëm me vërejtje kryetarin e Komunës së Shutkës ka reaguar VMRO-DPMNE-ja. “LSDM dhe gjykata e tyre “Lui Viton” sot i porositën qytetarët, nëse je i yni dhe nëse je me ne, mund të ...

E sulmoi bashkëpunëtorin në vendin e punës, gjykata merr vendimin për kryetarin Kurto Dudush
Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm vërejtje gjyqësore, sepse i njejti gjatë seancës gjyqësore pranoi fajin. “E pranoj fajin, me vjen keq ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:40
Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm vërejtje gjyqësore, sepse i njejti gjatë seancës gjyqësore pranoi fajin. “E pranoj fajin, me vjen keq ...

Sulmoi një person, e pranon fajin, Penalja i shqipton vërejtje Kurto Dudushit
Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm vërejtje gjyqësore, sepse i njejti gjatë seancës gjyqësore pranoi fajin. “E pranoj fajin, me vjen keq ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 12:05
Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm vërejtje gjyqësore, sepse i njejti gjatë seancës gjyqësore pranoi fajin. “E pranoj fajin, me vjen keq ...

Kryetari i Komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush sot pranoi fajin për sulmin ndaj Ismail
Kryetari i Komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush sot pranoi fajin për sulmin e tij ndaj Demir Ismail. Në seancë gjyqësore, Dudush pranoi fajin dhe tha se i vjen keq për ngjarjen që ka ndodhur, përcjell Telegrafi ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 11:24
Kryetari i Komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush sot pranoi fajin për sulmin e tij ndaj Demir Ismail. Në seancë gjyqësore, Dudush pranoi fajin dhe tha se i vjen keq për ngjarjen që ka ndodhur, përcjell Telegrafi ...

Sulmoi një person, e pranon fajin, Penalja i shqipton vërejtje Kurto Dudushit
Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm vërejtje gjyqësore, sepse i njejti gjatë seancës gjyqësore pranoi fajin. “E pranoj fajin, me vjen keq ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 11:21
Kryetarit të Kmunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, gjykata Penale për sulmin ndaj Demir Ismail i ka shqiptuar vetëm vërejtje gjyqësore, sepse i njejti gjatë seancës gjyqësore pranoi fajin. “E pranoj fajin, me vjen keq ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved