ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 02:35

Si t’i eliminoni gazrat dhe fryrjet pa ilaçe: Çdo ditë hani këtë bimë dhe prisni mrekullinë

Si t’i eliminoni gazrat dhe fryrjet pa ilaçe: Çdo ditë hani këtë bimë dhe prisni mrekullinë
Ilaçi popullor kundër dhembjeve dhe fryrjeve të stomakut! Fryrja e stomakut mund të jetë e dhembshme, e pakëndshme dhe shkakton gazra. Kështu mund ta eliminoni këtë gjendje edhe pa ilaçe, transmeton Telegrafi. Stomaku ...
Telegrafi | 27-Mar-2019 07:49
Ilaçi popullor kundër dhembjeve dhe fryrjeve të stomakut! Fryrja e stomakut mund të jetë e dhembshme, e pakëndshme dhe shkakton gazra. Kështu mund ta eliminoni këtë gjendje edhe pa ilaçe, transmeton Telegrafi. Stomaku ...

Si ta dini a jeni anemikë?
Anemia zhvillohet kur nuk keni mjaftueshëm qeliza të kuqe të gjakut, të shëndetshme, për të transportuar oksigjenin në gjithë trupin. Ajo ju shkakton dobësi dhe lodhje. Ka disa forma të anemisë dhe shkaktarët përkatës. ...
EkonomiaOnline | 16-May-2018 17:17
Anemia zhvillohet kur nuk keni mjaftueshëm qeliza të kuqe të gjakut, të shëndetshme, për të transportuar oksigjenin në gjithë trupin. Ajo ju shkakton dobësi dhe lodhje. Ka disa forma të anemisë dhe shkaktarët përkatës. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved