ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

Ekzekutuan snajperistin, publikohen fotot dhe emrat e shqiptarëve

Ekzekutuan snajperistin, publikohen fotot dhe emrat e shqiptarëve
Policia publikoi fotot dhe emrat e dy shqiptarëve të cilët janë shpallur në kërkim për vrasjen e një snajperisti kurd. Mediat angleze bëjnë me dije se shqiptarët e shpallur në kërkim në lidhje me këtë ngjarje janë Qazim ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 19:00
Policia publikoi fotot dhe emrat e dy shqiptarëve të cilët janë shpallur në kërkim për vrasjen e një snajperisti kurd. Mediat angleze bëjnë me dije se shqiptarët e shpallur në kërkim në lidhje me këtë ngjarje janë Qazim ...

Shqiptarët ekzekutuan snajperistin në Londër, policia publikoi emrat dhe foto
Policia ka emëruar dy burra të kërkuar në lidhje me vdekjen e një ish snajperi kurd në Hartlepool, transmeton TopChannel Hemwand Ali Hussain , 30 vjeç, u qëllua për vdekje në një shtëpi në rrugën Charterhouse, ...
Portalb | 17-Jan-2020 19:39
Policia ka emëruar dy burra të kërkuar në lidhje me vdekjen e një ish snajperi kurd në Hartlepool, transmeton TopChannel Hemwand Ali Hussain , 30 vjeç, u qëllua për vdekje në një shtëpi në rrugën Charterhouse, ...

Shqiptaret ekzekutuan snajperistin ne Londer, policia publikon emrat dhe foto
Policia ka emëruar dy burra të kërkuar në lidhje me vdekjen e një ish snajperi kurd në Hartlepool. Hemwand Ali Hussain, 30 vjeç, u qëllua për vdekje në një shtëpi në rrugën Charterhouse, Hartlepool, më 15 shtator të ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 18:59
Policia ka emëruar dy burra të kërkuar në lidhje me vdekjen e një ish snajperi kurd në Hartlepool. Hemwand Ali Hussain, 30 vjeç, u qëllua për vdekje në një shtëpi në rrugën Charterhouse, Hartlepool, më 15 shtator të ...

Në kërkim të dy shqiptarëve, policia britanike: Nëse i shihni mos iu afroni
Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, të vrarë në Hartlepool . 30-vjeçari Hemwand Ali Hussain u qëllua për vdekje jashtë ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 15:47
Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, të vrarë në Hartlepool . 30-vjeçari Hemwand Ali Hussain u qëllua për vdekje jashtë ...

Foto/ Vranë snajperistin, policia britanike shpall në kërkim dy shqiptarë
Dy persona nga Shqipëria janë shpallur në kërkim nga policia britanike. Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga Policia e Cleveland, ndërsa akuzohen për vrasjen e ish-snajperi kurd ...
Dritare | 17-Jan-2020 15:28
Dy persona nga Shqipëria janë shpallur në kërkim nga policia britanike. Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga Policia e Cleveland, ndërsa akuzohen për vrasjen e ish-snajperi kurd ...

Në kërkim të dy shqiptarëve, policia britanike: Nëse i shihni mos iu afroni
Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, të vrarë në Hartlepool. 30-vjeçari Hemwand Ali Hussain u qëllua për vdekje jashtë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 12:28
Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, të vrarë në Hartlepool. 30-vjeçari Hemwand Ali Hussain u qëllua për vdekje jashtë ...

“Nëse i shihni, mos iu afroni”, policia britanike shpall në kërkim dy shqiptarët
Policia britanike publikon fotot e dy shqiptareve te kerkuar, ne akuze per vrasjen e nje ish-snajperi kurd në Hartlepool. BBC raporton se Policia e Cleveland tha se ne kerkim jane shtetasit shqiptarë Qazim Marku, 23 ...
Lapsi | 17-Jan-2020 12:08
Policia britanike publikon fotot e dy shqiptareve te kerkuar, ne akuze per vrasjen e nje ish-snajperi kurd në Hartlepool. BBC raporton se Policia e Cleveland tha se ne kerkim jane shtetasit shqiptarë Qazim Marku, 23 ...

Policia shpall në kërkim 2 të rinjtë e rrezikshëm, ekzekutuan ish-snajperistin kurd
Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, të vrarë në Hartlepool. 30-vjeçari Hemwand Ali Hussain u qëllua për vdekje jashtë ...
Telegraf | 17-Jan-2020 12:00
Qazim Marku, 23 vjeç dhe Eugert Merizaj, 28 vjeç, janë shpallur në kërkim nga policia britanike për vrasjen e një ish-snajperisti kurd, të vrarë në Hartlepool. 30-vjeçari Hemwand Ali Hussain u qëllua për vdekje jashtë ...

Dy të rinj shqiptarë në kërkim për vrasje, policia Britanike thirrje publikut për kapjen e tyre
Policia ka shpallur në kërkim dy shqiptarë në lidhje me vdekjen e një ish snajperisit kurd, ngjarje e ndodhur në Hartlepool, Angli. Hemwand Ali Hussain, 30 vjeç, u qëllua për vdekje në një shtëpi në Charterhouse Street, ...
Indeks Online | 16-Jan-2020 21:09
Policia ka shpallur në kërkim dy shqiptarë në lidhje me vdekjen e një ish snajperisit kurd, ngjarje e ndodhur në Hartlepool, Angli. Hemwand Ali Hussain, 30 vjeç, u qëllua për vdekje në një shtëpi në Charterhouse Street, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved