ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:37

Rritje e lartë e çmimeve të banesave në Ohër, Manastir dhe Gazi Babë (Infografik)

Rritje e lartë e çmimeve të banesave në Ohër, Manastir dhe Gazi Babë (Infografik)
Gazi Baba, Ohri dhe Manastiri janë rekorederë për rritjen e çmimit mesatar për metër katror të banesave për periudhë prej një viti, tregoi analiza e Meta.mk , me të dhënat nga regjistrat e çmimeve dhe qirave të ...
Albportali | 17-Jan-2020 10:12
Gazi Baba, Ohri dhe Manastiri janë rekorederë për rritjen e çmimit mesatar për metër katror të banesave për periudhë prej një viti, tregoi analiza e Meta.mk , me të dhënat nga regjistrat e çmimeve dhe qirave të ...

Rritje e lartë e çmimeve të banesave në Ohër, Manastir dhe Gazi Babë
Gazi Baba, Ohri dhe Manastiri janë rekorederë për rritjen e çmimit mesatar për metër katror të banesave për periudhë prej nj viti, tregoi analiza e Meta.mk, me të dhënat nga regjistrat e çmimeve dhe qirave të Agjencisë ...
Arbresh | 17-Jan-2020 10:09
Gazi Baba, Ohri dhe Manastiri janë rekorederë për rritjen e çmimit mesatar për metër katror të banesave për periudhë prej nj viti, tregoi analiza e Meta.mk, me të dhënat nga regjistrat e çmimeve dhe qirave të Agjencisë ...

Karposhi prin me banesa, Struga dhe Kërçova me tokë
Për shitblerjen e banesave dhe shtëpive – vendin e parë e mban Komuna e Karposhit në Shkup. Struga dhe Koçani me nga 48 shitblerje mbajnë vendin e parë në vend për tokën bujqësore, ndërsa Kërçova e mban vendin e parë me ...
Flaka | 16-Jan-2020 16:55
Për shitblerjen e banesave dhe shtëpive – vendin e parë e mban Komuna e Karposhit në Shkup. Struga dhe Koçani me nga 48 shitblerje mbajnë vendin e parë në vend për tokën bujqësore, ndërsa Kërçova e mban vendin e parë me ...

Karposhi prin me banesa, Struga dhe Kërçova me tokë
Për shitblerjen e banesave dhe shtëpive – vendin e parë e mban Komuna e Karposhit në Shkup. Struga dhe Koçani me nga 48 shitblerje mbajnë vendin e parë në vend për tokën bujqësore, ndërsa Kërçova e mban vendin e parë me ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 16:43
Për shitblerjen e banesave dhe shtëpive – vendin e parë e mban Komuna e Karposhit në Shkup. Struga dhe Koçani me nga 48 shitblerje mbajnë vendin e parë në vend për tokën bujqësore, ndërsa Kërçova e mban vendin e parë me ...

NP e Komunës Qendër të Shkupit shpjegon mënyrën se si është keqpërdorur parkingu nga tregtarët
Nga ndërmarrja publike ‘Parkingjet e Komunës Qendër’njoftojnë se “këto ditë, tregtarët e tregut të gjelbër protestojnë për shkak se ju shkurtuan të gjitha keqpërdorimet që i kryenin në parkingun ‘Automakedonia'”. ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 13:54
Nga ndërmarrja publike ‘Parkingjet e Komunës Qendër’njoftojnë se “këto ditë, tregtarët e tregut të gjelbër protestojnë për shkak se ju shkurtuan të gjitha keqpërdorimet që i kryenin në parkingun ‘Automakedonia'”. ...

Tregtarët protestojnë për të vazhduar me keqpërdorimet të cilat i kryejnë çdo ditë
Shkup, 16 janar – Ditëve të fundit tregtarët e “Tregut të Gjelbër” protestojnë, sepse u jnaë shkurtuar të gjitha keqpërdorimet të cilat i kanë kryer çdo ditë në parkingun “Audomaqedonia”, thonë nga NP Parkingjet e ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 14:26
Shkup, 16 janar – Ditëve të fundit tregtarët e “Tregut të Gjelbër” protestojnë, sepse u jnaë shkurtuar të gjitha keqpërdorimet të cilat i kanë kryer çdo ditë në parkingun “Audomaqedonia”, thonë nga NP Parkingjet e ...

NP e Komunës Qendër të Shkupit shpjegon mënyrën se si është keqpërdorur parkingu nga tregtarët
Nga ndërmarrja publike ‘Parkingjet e Komunës Qendër’njoftojnë se “këto ditë, tregtarët e tregut të gjelbër protestojnë për shkak se ju shkurtuan të gjitha keqpërdorimet që i kryenin në parkingun ‘Automakedonia’”. ...
Arbresh | 16-Jan-2020 14:14
Nga ndërmarrja publike ‘Parkingjet e Komunës Qendër’njoftojnë se “këto ditë, tregtarët e tregut të gjelbër protestojnë për shkak se ju shkurtuan të gjitha keqpërdorimet që i kryenin në parkingun ‘Automakedonia’”. ...

Bogdanoviq: Njerëzit duhet të kuptojnë se në Komunën Qendër jetohet 24 orë, prandaj është shtrenjtuar parkingu
Kryetari i Komunës Qendër, Sasha Bogdanoviq sot foli për situatën e parkingjeve në Komunën Qendër. “Unë e kuptoj se në qendër të Shkupit vinë nga të gjitha komunat. Këto politika të vendosjes së parkingjeve rezidente, ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 12:14
Kryetari i Komunës Qendër, Sasha Bogdanoviq sot foli për situatën e parkingjeve në Komunën Qendër. “Unë e kuptoj se në qendër të Shkupit vinë nga të gjitha komunat. Këto politika të vendosjes së parkingjeve rezidente, ...

Tregtarët e Shkupit nuk heqin dorë, përsëri protestojnë kundër çmimit të parkingut
Tregtarët e ‘Tregut të gjelbër’, sot përsëri dolën në protesta për shkak të çmimit të parkingut në afërsi të tregut. Përsëri dhjetëra njerëz protestuan rrugën ‘Shën Kirili dhe Metodi’, dhe për këtë shkak komunikacioni ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 10:12
Tregtarët e ‘Tregut të gjelbër’, sot përsëri dolën në protesta për shkak të çmimit të parkingut në afërsi të tregut. Përsëri dhjetëra njerëz protestuan rrugën ‘Shën Kirili dhe Metodi’, dhe për këtë shkak komunikacioni ...

Çmimi i parkingut, vazhdojnë protestat e tregtarëve
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...
Republika | 16-Jan-2020 11:18
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...

Çmimi i parkingut, vazhdojnë protestat e tregtarëve
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...
TetovaSot | 16-Jan-2020 10:12
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...

Çmimi i parkingut, vazhdojnë protestat e tregtarëve
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...
Shprehja | 16-Jan-2020 09:33
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...

Çmimi i parkingut, vazhdojnë protestat e tregtarëve
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...
Alsat-M | 16-Jan-2020 08:50
Sot në mëngjes kanë vazhduar protestat në rrugën Kirill dhe Metodij, ku rreth 40 qytetarë të cilët punojnë në Tregun e Gjelbër tashmë kanë nisur protestën duke bllokuar komunikacionin në këtë rrugë me kërkesë për uljen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved