ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:52

Cardi B sfidon të ftohtin e Parisit, gjysmë e zhveshur

Cardi B sfidon të ftohtin e Parisit, gjysmë e zhveshur
Vetëm Cardi B mund të vishte një komplet transparent sipër një recipeti dhe një palë mbathjesh tanga (me një pelice të zezë sipër), në një ditë janari të ftohtë në Paris. Kështu ka hyrë pasditen e djeshme në Paris ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 21:11
Vetëm Cardi B mund të vishte një komplet transparent sipër një recipeti dhe një palë mbathjesh tanga (me një pelice të zezë sipër), në një ditë janari të ftohtë në Paris. Kështu ka hyrë pasditen e djeshme në Paris ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit (FOTO)
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 23:24
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Cardi B sfidon të ftohtin e Parisit, del gjysmë e zhveshur
Vetëm Cardi B mund të vishte një komplet transparent sipër një recipeti dhe një palë mbathjesh tanga (me një pelice të zezë sipër), në një ditë janari të ftohtë në Paris. Kështu ka hyrë pasditen e djeshme në Paris ...
Arbresh | 17-Jan-2020 21:54
Vetëm Cardi B mund të vishte një komplet transparent sipër një recipeti dhe një palë mbathjesh tanga (me një pelice të zezë sipër), në një ditë janari të ftohtë në Paris. Kështu ka hyrë pasditen e djeshme në Paris ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
InFokusi | 17-Jan-2020 21:36
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 21:31
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Gjysmë e zhv eshur midis Parisit, reperja e njohur “lë pa fjalë” të gjithë (Foto)
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
Lexo | 17-Jan-2020 20:28
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin ...
Zeri | 17-Jan-2020 19:42
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin ...

Reperja e famshme, gjysmë e zhveshur midis Parisit
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:39
Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e ...

Cardi B sfidon të ftohtin, gjysmë e zhveshur në mes të Parisit
Vetëm Cardi B mund ta sfidonte Parisin e ftohtë të Janarit. Reperja 27 vjeçare, bëri hyrjen e saj në Javën e Modës në Paris dje pasdite, e shoqëruar nga i dashuri i saj Offset. E vetmja pjesë e trupit e mbuluar? Epo ...
InFokusi | 17-Jan-2020 14:32
Vetëm Cardi B mund ta sfidonte Parisin e ftohtë të Janarit. Reperja 27 vjeçare, bëri hyrjen e saj në Javën e Modës në Paris dje pasdite, e shoqëruar nga i dashuri i saj Offset. E vetmja pjesë e trupit e mbuluar? Epo ...

Veshja e reperes së famshme, që po bën bujë në botën e showbizit
Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës, në Paris. Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B për shumëkë ka qenë personazh enigmatik në ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 10:27
Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës, në Paris. Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B për shumëkë ka qenë personazh enigmatik në ...

Veshja e reperes së famshme, që po bën bujë në botën e showbizit
Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës, në Paris. Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B për shumëkë ka qenë personazh enigmatik në ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 09:18
Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës, në Paris. Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B për shumëkë ka qenë personazh enigmatik në ...

Ky është i riu shqiptar që po sfidon borën
Në vendin tonë, por edhe zonat përreth, veçmas ato malore, sot ka pasur rënie të borës.Madje, disa zona më të thella janë mbuluar tërësisht, përfshirë edhe ato shqiptare.Por, një i ri nga Shqipëria, sot ka vendosur ta ...
Ina-Online | 16-Jan-2020 09:50
Në vendin tonë, por edhe zonat përreth, veçmas ato malore, sot ka pasur rënie të borës.Madje, disa zona më të thella janë mbuluar tërësisht, përfshirë edhe ato shqiptare.Por, një i ri nga Shqipëria, sot ka vendosur ta ...

Ky është i riu shqiptar që po sfidon borën
Në vendin tonë, por edhe zonat përreth, veçmas ato malore, sot ka pasur rënie të borës. Madje, disa zona më të thella janë mbuluar tërësisht, përfshirë edhe ato shqiptare. Por, një i ri nga Shqipëria, sot ka vendosur ta ...
TetovaSot | 15-Jan-2020 23:27
Në vendin tonë, por edhe zonat përreth, veçmas ato malore, sot ka pasur rënie të borës. Madje, disa zona më të thella janë mbuluar tërësisht, përfshirë edhe ato shqiptare. Por, një i ri nga Shqipëria, sot ka vendosur ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved