ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 04:55

Reali pa kapitenin kundër Sevillas, por kthehet Benzema – mungojnë Bale, Valverde, James…! Reali do të luajë me shumë mungesa të shtunën kundër Sevillas… lajmi i mirë është rikthimi i Karim Benzemas. Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futb

Reali pa kapitenin kundër Sevillas, por kthehet Benzema – mungojnë Bale, Valverde, James…! Reali do të luajë me shumë mungesa të shtunën kundër Sevillas… lajmi i mirë është rikthimi i Karim Benzemas. Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futb
Reali do të luajë me shumë mungesa të shtunën kundër Sevillas… lajmi i mirë është rikthimi i Karim Benzemas. Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar dhe mungon kapiteni, Sergio Ramos, që ka ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 17:03
Reali do të luajë me shumë mungesa të shtunën kundër Sevillas… lajmi i mirë është rikthimi i Karim Benzemas. Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar dhe mungon kapiteni, Sergio Ramos, që ka ...

Reali pa kapitenin kundër Sevillas, por kthehet Benzema – mungojnë Bale, Valverde, James…!
Reali do të luajë me shumë mungesa të shtunën kundër Sevillas… lajmi i mirë është rikthimi i Karim Benzemas. Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar dhe mungon kapiteni, Sergio Ramos, që ka ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 16:57
Reali do të luajë me shumë mungesa të shtunën kundër Sevillas… lajmi i mirë është rikthimi i Karim Benzemas. Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futbollistëve të ftuar dhe mungon kapiteni, Sergio Ramos, që ka ...

Gjest fantastik nga Reali, dhuratë ‘Bernabeun’ ekipit amator
Real Madrid ka njohur kundërshtarin për në fazën e 1/16 të Kupës së Mbretit. Gjigandët spanjollë do të luajnë jashtë me Unionistas, ekip që militon në Segunda Divizion B. Klubi nga Salamanca që është themeluar në 2013, ...
ABCNews | 17-Jan-2020 15:41
Real Madrid ka njohur kundërshtarin për në fazën e 1/16 të Kupës së Mbretit. Gjigandët spanjollë do të luajnë jashtë me Unionistas, ekip që militon në Segunda Divizion B. Klubi nga Salamanca që është themeluar në 2013, ...

“Mundësia që Mbappe të shkojë në Madrid është e madhe, ka ëndërruar si fëmijë”
Gazetari i njohur francez, Julien Laurens, ka konfirmuar për ESPN se mundësia që Kylian Mbappe të shkojë në Madrid është shumë e madhe. Zinedine Zidane e dëshiron me çdo kusht verën e ardhshme talentin e PSG-së, për të ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 16:29
Gazetari i njohur francez, Julien Laurens, ka konfirmuar për ESPN se mundësia që Kylian Mbappe të shkojë në Madrid është shumë e madhe. Zinedine Zidane e dëshiron me çdo kusht verën e ardhshme talentin e PSG-së, për të ...

“Mundësia që Mbappe të shkojë në Madrid është e madhe, ka ëndërruar si fëmijë”
Gazetari i njohur francez, Julien Laurens, ka konfirmuar për ESPN se mundësia që Kylian Mbappe të shkojë në Madrid është shumë e madhe. Zinedine Zidane e dëshiron me çdo kusht verën e ardhshme talentin e PSG-së, për të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 16:25
Gazetari i njohur francez, Julien Laurens, ka konfirmuar për ESPN se mundësia që Kylian Mbappe të shkojë në Madrid është shumë e madhe. Zinedine Zidane e dëshiron me çdo kusht verën e ardhshme talentin e PSG-së, për të ...

Ramos lë pas lëndimin, rikthehet ndaj Sevillas
Sergio Ramos ishte një dyshim i madh për përballjen me Sevillan pas një lëndimi në kyçin e këmbës gjatë fitores së Real Madridit në Superkupën e Spanjës të dielën. Sidoqoftë, qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Realit ka ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 15:00
Sergio Ramos ishte një dyshim i madh për përballjen me Sevillan pas një lëndimi në kyçin e këmbës gjatë fitores së Real Madridit në Superkupën e Spanjës të dielën. Sidoqoftë, qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Realit ka ...

Ramos lë pas lëndimin, rikthehet ndaj Sevillas
Sergio Ramos ishte një dyshim i madh për përballjen me Sevillan pas një lëndimi në kyçin e këmbës gjatë fitores së Real Madridit në Superkupën e Spanjës të dielën. Sidoqoftë, qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Realit ka ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 13:23
Sergio Ramos ishte një dyshim i madh për përballjen me Sevillan pas një lëndimi në kyçin e këmbës gjatë fitores së Real Madridit në Superkupën e Spanjës të dielën. Sidoqoftë, qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Realit ka ...

Ramosi lë prapa lëndimin, gati për ndeshjen me Sevillan Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër...
Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër ish-klubit të tij, Sevillas. Megjithatë, ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 13:35
Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër ish-klubit të tij, Sevillas. Megjithatë, ...

Ramosi gati për ndeshjen me Sevillan
Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër ish-klubit të tij, Sevillas. Megjithatë, ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 13:32
Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër ish-klubit të tij, Sevillas. Megjithatë, ...

Ramosi lë prapa lëndimin, gati për ndeshjen me Sevillan
Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër ish-klubit të tij, Sevillas. Megjithatë, ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 13:11
Pasi e lëndoi kyçin e këmbës gjatë fitores të së dielës në Superkupën e Spanjës, kapiteni Sergio Ramos ishte në dyshim për ndeshjen e Real Madridit në La Liga kundër ish-klubit të tij, Sevillas. Megjithatë, ...

Zyrtare: Reece James rinovon kontratën me Chelsea
Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema mori pjesë sot në stërvitjet e Real Madridit dhe duket se do të jetë në dispozicion për ndeshjen ndaj Sevilla këtë të shtunë. Benzema mungoi në Superkupën Spanjolle pas një ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 21:00
Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema mori pjesë sot në stërvitjet e Real Madridit dhe duket se do të jetë në dispozicion për ndeshjen ndaj Sevilla këtë të shtunë. Benzema mungoi në Superkupën Spanjolle pas një ...

Mbappe largohet në verë, zbulohet destiancioni i ri!
Kylian Mbappe do Real Madridin, madrilenët kanë shprehur hapur dashurinë e tyre për sulmuesin. Palët mund të bashkojnë rrugët në verën e këtij viti, pasi kampioni i botës nuk po rinovon, ndërsa klubi francez ka marrë ...
Lexo | 16-Jan-2020 17:51
Kylian Mbappe do Real Madridin, madrilenët kanë shprehur hapur dashurinë e tyre për sulmuesin. Palët mund të bashkojnë rrugët në verën e këtij viti, pasi kampioni i botës nuk po rinovon, ndërsa klubi francez ka marrë ...

Benzema kthehet në stërvitje, para përballjes me Sevillan
Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund të jetë vendimtar për skuadrën ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 16:25
Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund të jetë vendimtar për skuadrën ...

Benzema kthehet në stërvitje, para përballjes me Sevillan Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund...
Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund të jetë vendimtar për skuadrën ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 16:06
Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund të jetë vendimtar për skuadrën ...

Benzema kthehet në stërvitje, para përballjes me Sevillan
Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund të jetë vendimtar për skuadrën ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 15:59
Përderisa Sergio Ramos dhe Fede Valverdes i janë bashkuar Eden Hazardit në listën e lojtarëve të Real Madridit që do të mungojnë për ndeshjen kundër Sevillas, kthimi i Karim Benzemas mund të jetë vendimtar për skuadrën ...

Real Madrid merr lajmin e keq/ Hazard shtyn rikthimin në fushë
Janë mbushur 50 ditë që kur Eden Hazard la fushën I dëmtuar në ndeshjen e Champions kundër Paris SG. Që atëherë, futbollisti belg qëndron jashtë Real Madrid, ndërsa me shumë mundësi kështu do të jetë deri në fund të ...
Standard | 16-Jan-2020 12:59
Janë mbushur 50 ditë që kur Eden Hazard la fushën I dëmtuar në ndeshjen e Champions kundër Paris SG. Që atëherë, futbollisti belg qëndron jashtë Real Madrid, ndërsa me shumë mundësi kështu do të jetë deri në fund të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved