ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:17

EMRAT/ Furnizonin Europën me drogë, arrestohen 22 të shumëkërkuar, mes tyre shqiptarë

EMRAT/ Furnizonin Europën me drogë, arrestohen 22 të shumëkërkuar, mes tyre shqiptarë
Policia italiane ia doli të shkatërrojë një organizatë të mirfilltë kriminale, e cila merrej me trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, kryesisht drogave të forta. Me urdhër të policisë italiane, operacioni është ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:54
Policia italiane ia doli të shkatërrojë një organizatë të mirfilltë kriminale, e cila merrej me trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, kryesisht drogave të forta. Me urdhër të policisë italiane, operacioni është ...

EMRAT/ Policia arreston dhe shqiptarë pas operacionit ndërkombëtar të lëndëve narkotike
Policia italiane ia doli të shkatërrojë një organizatë të mirfilltë kriminale, e cila merrej me trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, kryesisht drogave të forta. Me urdhër të policisë italiane, operacioni është ...
Telegraf | 17-Jan-2020 16:39
Policia italiane ia doli të shkatërrojë një organizatë të mirfilltë kriminale, e cila merrej me trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, kryesisht drogave të forta. Me urdhër të policisë italiane, operacioni është ...

Raporti në parlamentin italian/ Shqipëria prodhues marijuane dhe tranzit për heroinën
Ministrja e Brendshme italiane Luciana Lamorgese ka prezantuar sot në Dhomën e Deputetëve në Parlamentin Italian raportin me të dhënat e gjashtëmujorit të parë të vitit 2019 mbi situatën kriminale në Itali. Dhe në këtë ...
Lapsi | 17-Jan-2020 21:04
Ministrja e Brendshme italiane Luciana Lamorgese ka prezantuar sot në Dhomën e Deputetëve në Parlamentin Italian raportin me të dhënat e gjashtëmujorit të parë të vitit 2019 mbi situatën kriminale në Itali. Dhe në këtë ...

Raporti i Ministrisë së Brendshme italiane: Si vepron mafia shqiptare, lidhjet në Evropë
Ministria e Brendshme italiane e konsideron mafien shqiptare si një ndër organizatat kriminale të huaja më problematike në vend. Ministrja e Brendshme Luciana Lamorgese prezantoi sot në parlamentin italian raportin e ...
Politiko | 17-Jan-2020 21:48
Ministria e Brendshme italiane e konsideron mafien shqiptare si një ndër organizatat kriminale të huaja më problematike në vend. Ministrja e Brendshme Luciana Lamorgese prezantoi sot në parlamentin italian raportin e ...

Një shqiptar, truri i organizatës së fuqishme kriminale në Itali
Policisë italiane dhe ajo shqiptare kanë finalizuar operacionin e koduar “BROKERS”, hetimet e të cilit kishin nisur para 4 vitesh. Në operacion është goditur një organizate kriminale në fushën e trafikimit ndërkombëtar ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 15:48
Policisë italiane dhe ajo shqiptare kanë finalizuar operacionin e koduar “BROKERS”, hetimet e të cilit kishin nisur para 4 vitesh. Në operacion është goditur një organizate kriminale në fushën e trafikimit ndërkombëtar ...

Raporti në kuvendin italian: Shqipëria ‘porta’ e heroinës, mafia e saj ndër më të rrezikshmet!
Ministrja e Brendshme italiane Luciana Lamorgese ka prezantuar sot në Dhomën e Deputetëve në Parlamentin Italian raportin me të dhënat e gjashtëmujorit të parë të vitit 2019 mbi situatën kriminale në Itali. Dhe në këtë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 20:10
Ministrja e Brendshme italiane Luciana Lamorgese ka prezantuar sot në Dhomën e Deputetëve në Parlamentin Italian raportin me të dhënat e gjashtëmujorit të parë të vitit 2019 mbi situatën kriminale në Itali. Dhe në këtë ...

?Goditet një organizatë italo-shqiptare që merrej me drogë dhe armë
Një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogëzhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ku si rezultat i këtij operacioni është goditur një organizatë kriminale italo-shqiptare që merrej me trafikun ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 17:32
Një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogëzhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ku si rezultat i këtij operacioni është goditur një organizatë kriminale italo-shqiptare që merrej me trafikun ...

Goditet një organizatë italiano-shqiptare që merrej me drogë dhe armë
Një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogëzhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ku si rezultat i këtij operacioni është goditur një organizatë kriminale italiano-shqiptare që merrej me trafikun ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 15:47
Një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogëzhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ku si rezultat i këtij operacioni është goditur një organizatë kriminale italiano-shqiptare që merrej me trafikun ...

Furnizonin Europen me droge, arrestohen 22 te shumekerkuarit
Policia italiane ia doli të shkatërrojë një organizatë të mirfilltë kriminale, e cila merrej me trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, kryesisht drogave të forta. Me urdhër të policisë italiane, operacioni është ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 16:25
Policia italiane ia doli të shkatërrojë një organizatë të mirfilltë kriminale, e cila merrej me trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, kryesisht drogave të forta. Me urdhër të policisë italiane, operacioni është ...

Goditet organizata kriminale italo-shqiptare, arrestohen 20 persona dhe sekuestrohen 440 kg drogë
Një tjetër organizatë kriminale është ndaluar nga Policia italianë në bashkëpunim me atë shqiptare.
Top Channel | 17-Jan-2020 15:00
Një tjetër organizatë kriminale është ndaluar nga Policia italianë në bashkëpunim me atë shqiptare.

Goditet banda e drogës në Itali, “koka” ishte një shqiptar
Policia e Shtetit zhvillon operacion ndërkombëtar antidrogë, në bashkëpunim me homologët italianë. Më datë 17.01.2020 u zhvillua operacioni i përbashkët policor “BROKERS” midis Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 15:56
Policia e Shtetit zhvillon operacion ndërkombëtar antidrogë, në bashkëpunim me homologët italianë. Më datë 17.01.2020 u zhvillua operacioni i përbashkët policor “BROKERS” midis Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ...

Goditet një organizatë italo-shqiptare që merrej me drogë dhe armë
Një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogëzhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ku si rezultat i këtij operacioni është goditur një organizatë kriminale italo-shqiptare që merrej me trafikun ...
Kosova Press | 17-Jan-2020 15:44
Një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogëzhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare, ku si rezultat i këtij operacioni është goditur një organizatë kriminale italo-shqiptare që merrej me trafikun ...

Operacion Shqipëri-Itali/ Arrestohet në Shkodër 50-vjeçari, pjesë e një organizate kriminale të trafikut të drogës e armëve (Emri)
Një 50-vjeçar është arrestuar në Shkodër, i akuzuar si pjesëtar i një organizate kriminale ndërkombëtare. Operacioni “Brokers” zhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare u zhvillua për goditjen e një ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 14:52
Një 50-vjeçar është arrestuar në Shkodër, i akuzuar si pjesëtar i një organizate kriminale ndërkombëtare. Operacioni “Brokers” zhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare u zhvillua për goditjen e një ...

Policia shqiptare dhe ajo italiane godasin një grup trafikimi droge
20 persona kanë rënë në pranga, pasi një operacion ndërkombëtar i policisë italiane dhe saj shqiptare ka arritur të godasë një grup kriminal, që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Policia njofton se operacioni ...
Dritare | 17-Jan-2020 15:28
20 persona kanë rënë në pranga, pasi një operacion ndërkombëtar i policisë italiane dhe saj shqiptare ka arritur të godasë një grup kriminal, që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Policia njofton se operacioni ...

Drogë nga e gjithë Europa, shkatërrohet banda italo-shqiptare, 15 në pranga
15 persona kanë rënë në prangat e policisë shqiptare dhe asaj italiane për trafik heroine, kokaine e armësh, në kuadër të operacionit të koduar ‘Brokers’. Sot në Shkodër është vënë në pranga edhe Luan Delaj 50-vjeç . ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 15:23
15 persona kanë rënë në prangat e policisë shqiptare dhe asaj italiane për trafik heroine, kokaine e armësh, në kuadër të operacionit të koduar ‘Brokers’. Sot në Shkodër është vënë në pranga edhe Luan Delaj 50-vjeç . ...

Operacioni antidrogë Itali-Shqipëri: 50 vjeçari arrestohet në Shkodër
Policia e shtetit jep detaje mbi operacionin e koduar “Brokers” për goditjen e një organizate kriminale në fushën e trafikimit ndërkombëtar të drogës dhe armëve. Operacion me shtrirje kohore prej 4 vitesh dhe u ...
Lapsi | 17-Jan-2020 14:57
Policia e shtetit jep detaje mbi operacionin e koduar “Brokers” për goditjen e një organizate kriminale në fushën e trafikimit ndërkombëtar të drogës dhe armëve. Operacion me shtrirje kohore prej 4 vitesh dhe u ...

Goditet banda italo-shiptare! 22 të arrestuar, sekuestrohen 450 kilogramë drogë
Një bandë italo-shqiptare, me bazë në Itali por me shtrirje në Holandë, Gjermani, Angli e Shqipëri është shkatërruar mëngjesin e sotëm nga Antidroga italiane e Barit.
Top Channel | 17-Jan-2020 14:08
Një bandë italo-shqiptare, me bazë në Itali por me shtrirje në Holandë, Gjermani, Angli e Shqipëri është shkatërruar mëngjesin e sotëm nga Antidroga italiane e Barit.

Operacion ndërkombëtar droge, arrestohen 22 persona
Mëngjesin e sotëm 22 persona u arrestuan nga policia në një operacion mes Puglia, Molise, Abruzzo, Campania dhe gjithashtu në Hollandë, Angli, Gjermani dhe Shqipëri. Ky operacion është kryer nga agjentët kundër trafikut ...
Telegraf | 17-Jan-2020 14:38
Mëngjesin e sotëm 22 persona u arrestuan nga policia në një operacion mes Puglia, Molise, Abruzzo, Campania dhe gjithashtu në Hollandë, Angli, Gjermani dhe Shqipëri. Ky operacion është kryer nga agjentët kundër trafikut ...

Kontrollonte trafikun e droges Itali-Shqiperi, arrestohet 50-vjeçari ne Shkoder
Policia e Shtetit Tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, zhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare. Operacioni “BROKERS” u zhvillua për goditjen e një organizate kriminale në fushën e trafikimit ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 14:54
Policia e Shtetit Tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, zhvilluar mes Policisë italiane dhe Policisë shqiptare. Operacioni “BROKERS” u zhvillua për goditjen e një organizate kriminale në fushën e trafikimit ...

Trafikuan drogë nga Shqipëria në Itali, dënohet banda italo-shqiptare
Gjykata e Leçes ka marrë vendimin për dënimin me 136 vite burg për 5 shtetas italianë e 13 shqiptarë të arrestuar gjatë operacionit të koduar “Fiori di Primavera” i ekzekutuar në 12 shkurt të 2019 nga Antimafia ...
Telegraf | 16-Jan-2020 10:23
Gjykata e Leçes ka marrë vendimin për dënimin me 136 vite burg për 5 shtetas italianë e 13 shqiptarë të arrestuar gjatë operacionit të koduar “Fiori di Primavera” i ekzekutuar në 12 shkurt të 2019 nga Antimafia ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved