ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 04:31

Rabiot: Inter dhe Lazio na ndihmojmë të përmirësohemi – të dyja kanë shanset për ‘Scudetto’

Rabiot: Inter dhe Lazio na ndihmojmë të përmirësohemi – të dyja kanë shanset për ‘Scudetto’
Serie A këtë edicion po del të jetë më interesante sesa vitet e fundit, me Juventus që më në fund po has në konkurrencë. Lidhur me situatën aktuale të kampionatit italian ka folur edhe mesfushori i Juventus, Adrien ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:03
Serie A këtë edicion po del të jetë më interesante sesa vitet e fundit, me Juventus që më në fund po has në konkurrencë. Lidhur me situatën aktuale të kampionatit italian ka folur edhe mesfushori i Juventus, Adrien ...

Emre Can kërkon takim me drejtuesit e Juventusit
Mesfushori i Juventus, Emre Can, ka kërkuar një takim me bordin drejtues të skuadrës. Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 17:27
Mesfushori i Juventus, Emre Can, ka kërkuar një takim me bordin drejtues të skuadrës. Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në ...

Emre Can kërkon takim me drejtuesit e Juventus
Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në dispozicion. Emri i lojtari është lidhur me një largim të mundshëm nga Torino, por skuadra ...
Lajminet | 17-Jan-2020 17:18
Can nuk ka pasur kohën më të mirë të mundshme me Juventus në gjysmën e parë të sezonit, duke mos pasur mjaftueshëm minuta në dispozicion. Emri i lojtari është lidhur me një largim të mundshëm nga Torino, por skuadra ...

Renditja e Serie A pa gabimet e VAR-it: Juve favorizohet shumë, Interi do të ishte pesë pikë para
Në Seria A vazhdojnë kontestimet sa i përket gabimeve të arbitrave dhe pas hyrjes së VAR-it. Gjithmonë ka polemika për vendimet e tyre që gjithmonë lënë vend për diskutim. Media italiane “Sport.virgilio” ka bërë një ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 11:14
Në Seria A vazhdojnë kontestimet sa i përket gabimeve të arbitrave dhe pas hyrjes së VAR-it. Gjithmonë ka polemika për vendimet e tyre që gjithmonë lënë vend për diskutim. Media italiane “Sport.virgilio” ka bërë një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved