ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:03

Qëllimi i Sarrit dhe i Juventusit, ta ndihmojnë Ronaldon ta fitojë prap topin e artë

Qëllimi i Sarrit dhe i Juventusit, ta ndihmojnë Ronaldon ta fitojë prap topin e artë
Ronaldo pesë herë ka arritur të shpallet si futbollisti më i mirë në botë dhe ta fitojë topin e artë, mirëpo kjo duket se nuk është e mjaftueshme. Por që ta fitojë topin e artë duket se e ka edhe ndihmën e një personi ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:05
Ronaldo pesë herë ka arritur të shpallet si futbollisti më i mirë në botë dhe ta fitojë topin e artë, mirëpo kjo duket se nuk është e mjaftueshme. Por që ta fitojë topin e artë duket se e ka edhe ndihmën e një personi ...

Mbappe lë shumë prapa Messin dhe Ronaldon! Është 21 vjeçar dhe tashmë konsiderohet ai pasardhësi i Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Jo kot të gjithë mendojnë se Mbappe do të arrijë sadopak ato që kanë arritur Messi dhe...
Është 21 vjeçar dhe tashmë konsiderohet ai pasardhësi i Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Jo kot të gjithë mendojnë se Mbappe do të arrijë sadopak ato që kanë arritur Messi dhe Ronaldo, që konsiderohen më të mirët ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 20:36
Është 21 vjeçar dhe tashmë konsiderohet ai pasardhësi i Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Jo kot të gjithë mendojnë se Mbappe do të arrijë sadopak ato që kanë arritur Messi dhe Ronaldo, që konsiderohen më të mirët ...

Mbappe lë shumë prapa Messin dhe Ronaldon!
Është 21 vjeçar dhe tashmë konsiderohet ai pasardhësi i Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Jo kot të gjithë mendojnë se Mbappe do të arrijë sadopak ato që kanë arritur Messi dhe Ronaldo, që konsiderohen më të mirët ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 20:33
Është 21 vjeçar dhe tashmë konsiderohet ai pasardhësi i Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Jo kot të gjithë mendojnë se Mbappe do të arrijë sadopak ato që kanë arritur Messi dhe Ronaldo, që konsiderohen më të mirët ...

Higuain: Ky është trofeu që dua ta fitoj në Juventus
Gonzalo Higuain ka objektiva të mëdha me skluadrën e Juventusit. Sulmuesi argjentinas ka pranuar se dëshiron ta fitojë Ligën e Kampionëve me skuadrën nga Torino. “E vetmja ëndërr që kam është ta fitoj Ligën e ...
Lajminet | 17-Jan-2020 14:11
Gonzalo Higuain ka objektiva të mëdha me skluadrën e Juventusit. Sulmuesi argjentinas ka pranuar se dëshiron ta fitojë Ligën e Kampionëve me skuadrën nga Torino. “E vetmja ëndërr që kam është ta fitoj Ligën e ...

Ronaldo ka përsëri probleme me shëndet, pritet të mungojë në fundjavë
Cristiano Ronaldo ka krijuar një shqetësim të ri te skuadra e Juventusit.
Kosova Press | 17-Jan-2020 10:15
Cristiano Ronaldo ka krijuar një shqetësim të ri te skuadra e Juventusit.

Ronaldo ka një problem të ri në Juventus
Cristiano Ronaldo ka krijuar një shqetësim të ri te skuadra e Juventusit. Juventus ka vazhduar punën pas fitores 4:0 ndaj Udineses në Coppa Italia. Bianconerët përgatiten për duelin e radhës në Serie A ndaj Parmës. ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 09:54
Cristiano Ronaldo ka krijuar një shqetësim të ri te skuadra e Juventusit. Juventus ka vazhduar punën pas fitores 4:0 ndaj Udineses në Coppa Italia. Bianconerët përgatiten për duelin e radhës në Serie A ndaj Parmës. ...

Buffon pas rekordit: Nuk dua që të bëhem model
Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon diskutoi rekordin e paraqitjes në Serie A, si dhe ndeshjen e radhës në ligë kundër Parma për të mbledhur reporterë në një prezantim libri në Torino mbrëmë. “Javën tjetër ka ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 08:51
Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon diskutoi rekordin e paraqitjes në Serie A, si dhe ndeshjen e radhës në ligë kundër Parma për të mbledhur reporterë në një prezantim libri në Torino mbrëmë. “Javën tjetër ka ...

Zyrtare: Llapi s’po ndalet, vjen edhe transferi i radhës
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mungoi mbrëmë në ndeshjen ndaj Udineses, por edhe sot në stërvitjet e ‘Zonjës së Vjetër’. Juventus konfirmoi se lojtari po vuan nga dhimbjet e sinusit dhe kjo është arsyeja e vetme ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 19:18
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mungoi mbrëmë në ndeshjen ndaj Udineses, por edhe sot në stërvitjet e ‘Zonjës së Vjetër’. Juventus konfirmoi se lojtari po vuan nga dhimbjet e sinusit dhe kjo është arsyeja e vetme ...

Sarri: Më pengon që Messi ka më shumë Topa të Artë sesa Ronaldo
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se atij i pengon fakti që kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ka më shumë Topa të Artë të fituar në karrierë sesa ylli i bardhezinjve, Cristiano Ronaldo. Me Messin në ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 18:16
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se atij i pengon fakti që kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ka më shumë Topa të Artë të fituar në karrierë sesa ylli i bardhezinjve, Cristiano Ronaldo. Me Messin në ...

Sarri e pranon: Më pengon që Messi ka më shumë Topa të Artë sesa Ronaldo
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se atij i pengon fakti që kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ka më shumë Topa të Artë të fituar në karrierë sesa ylli i bardhezinjve, Cristiano Ronaldo. Me Messin në ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 10:54
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se atij i pengon fakti që kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ka më shumë Topa të Artë të fituar në karrierë sesa ylli i bardhezinjve, Cristiano Ronaldo. Me Messin në ...

Sarri nuk mban sekrete, tregon inatin që ka Ronaldo për Messin
Lionel Messi me fitim e “Topit të Artë” që për të është i gjashti la pas rivalin e tij të përjetshëm Cristiano Ronaldon. Ylli argjentinas në fakt konkurroi me Virgil van Dijk pasi mbrojtësi holandez u rendit i dyti në ...
Lexo | 16-Jan-2020 10:35
Lionel Messi me fitim e “Topit të Artë” që për të është i gjashti la pas rivalin e tij të përjetshëm Cristiano Ronaldon. Ylli argjentinas në fakt konkurroi me Virgil van Dijk pasi mbrojtësi holandez u rendit i dyti në ...

Sarri e pranon: Më pengon që Messi ka më shumë Topa të Artë sesa Ronaldo
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se atij i pengon fakti që kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ka më shumë Topa të Artë të fituar në karrierë sesa ylli i bardhezinjve, Cristiano Ronaldo. Me Messin në ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 09:57
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, e ka pranuar se atij i pengon fakti që kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, ka më shumë Topa të Artë të fituar në karrierë sesa ylli i bardhezinjve, Cristiano Ronaldo. Me Messin në ...

Sarri me Ronaldon, ka një lajm të keq për Messin
Maurizio Sarri ka bërë të ditur se dëshiron ta ndihmojë Cristiano Ronaldon ta fitojë Topin e Artë për herë të gjashtë. Trajneri i Juventusit ka pranuar se ndihet keq që Leo Messi ka më shumë Topa të Artë se futbollisti ...
Lajminet | 16-Jan-2020 09:46
Maurizio Sarri ka bërë të ditur se dëshiron ta ndihmojë Cristiano Ronaldon ta fitojë Topin e Artë për herë të gjashtë. Trajneri i Juventusit ka pranuar se ndihet keq që Leo Messi ka më shumë Topa të Artë se futbollisti ...

Sarri synon ta ndihmojë Ronaldon, 'thumbon' papritmas Messin
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka thënë se është me të vërtetë ‘dëshpëruese’ ta shohësh se ka futbollistë që kanë më shumë “Topa të Artë” se super-ylli Cristiano Ronaldo. Kapiteni i......
Zeri | 16-Jan-2020 09:41
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka thënë se është me të vërtetë ‘dëshpëruese’ ta shohësh se ka futbollistë që kanë më shumë “Topa të Artë” se super-ylli Cristiano Ronaldo. Kapiteni i......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved