ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 05:58

Arrestimet për dëmet nga tërmeti, nesër në orën 10 jepet masa për 31 të ndaluarit

Arrestimet për dëmet nga tërmeti, nesër në orën 10 jepet masa për 31 të ndaluarit
TIRANË Nesër në orën 10.00 Gjykata e Tiranës do të japë masat e sigurisë për 31 personat e ndaluar për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit. Prokuroria e kryeqytetit i ka kërkuar gjykatës që 13 nga të ndaluarit të lihen në ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 19:11
TIRANË Nesër në orën 10.00 Gjykata e Tiranës do të japë masat e sigurisë për 31 personat e ndaluar për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit. Prokuroria e kryeqytetit i ka kërkuar gjykatës që 13 nga të ndaluarit të lihen në ...

Arrestimet për tërmetin, nesër jepet masa për 31 të ndaluarit
Gjykata penale e Tiranës pas një séance të gjatë ka shtyrë për të shtunën vendimin për 31 personat e arrestuar në lidhje me dosjen e tërmetit të 26 nëntorit të 2019. Informacionet bëjnë me dije se prokuroria ka kërkuar ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 19:28
Gjykata penale e Tiranës pas një séance të gjatë ka shtyrë për të shtunën vendimin për 31 personat e arrestuar në lidhje me dosjen e tërmetit të 26 nëntorit të 2019. Informacionet bëjnë me dije se prokuroria ka kërkuar ...

Të arrestuarit për tërmetin, 7 orë para gjykatës, por vendimi jepet të shtunën
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar që të lërë në burg 13 prej 32 të arrestuarve në lidhje me dosjen tërmetit të 26 nëntorit të 2019. Për pjesën tjetër akuza ka kërkuar masën “arrest shtëpie” ose lënien të lirë. 32 të ...
Lapsi | 17-Jan-2020 21:14
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar që të lërë në burg 13 prej 32 të arrestuarve në lidhje me dosjen tërmetit të 26 nëntorit të 2019. Për pjesën tjetër akuza ka kërkuar masën “arrest shtëpie” ose lënien të lirë. 32 të ...

Pasojat për tërmetin në Shqipëri: Të arrestuarit 7 orë para gjykatës
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar që të lërë në burg 13 prej 32 të arrestuarve në lidhje me dosjen tërmetit të 26 nëntorit të 2019. Për pjesën tjetër akuza ka kërkuar masën “arrest shtëpie” ose lënien të lirë, transmeton ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:59
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar që të lërë në burg 13 prej 32 të arrestuarve në lidhje me dosjen tërmetit të 26 nëntorit të 2019. Për pjesën tjetër akuza ka kërkuar masën “arrest shtëpie” ose lënien të lirë, transmeton ...

Operacioni i gjere ne Tirane/ Keta jane te ndaluarit me urdher prokurorie
Hetimet e nisura nga Prokuroria e Tiranës në bashkëpunim me Policinë e Shtetit sollën arrestimin e mbi 27 personave. Janë evidentuar shkelje që klasifikohen si shpërdorim detyre sipas nenit 248 i Kodit penal, e për këtë ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 22:04
Hetimet e nisura nga Prokuroria e Tiranës në bashkëpunim me Policinë e Shtetit sollën arrestimin e mbi 27 personave. Janë evidentuar shkelje që klasifikohen si shpërdorim detyre sipas nenit 248 i Kodit penal, e për këtë ...

31 të arrestuarit në Tiranë për tërmetin, ja kur do ti komunikohet masa
Pas 8 orësh ka përfunduar pa vendim seanca gjyqësore ndaj 31 personave të arrestuar për dëmet e ndërtesave nga tërmeti i 26 nëntorit në Vorë, Kashar dhe Farkë. Gjykata penale pasi ka shqyrtuar kërkesën e prokurorisë ka ...
Flaka | 17-Jan-2020 20:07
Pas 8 orësh ka përfunduar pa vendim seanca gjyqësore ndaj 31 personave të arrestuar për dëmet e ndërtesave nga tërmeti i 26 nëntorit në Vorë, Kashar dhe Farkë. Gjykata penale pasi ka shqyrtuar kërkesën e prokurorisë ka ...

U arrestuan per termetin, gjykata e shtyn neser vendimin
Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në godinat e shkatërruara nga tërmeti. Seanca ka zgjatur 7 orë dhe në përfundim të saj u vendos nga ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 19:49
Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në godinat e shkatërruara nga tërmeti. Seanca ka zgjatur 7 orë dhe në përfundim të saj u vendos nga ...

Arrestimet për dëmtimet nga tërmeti, Prokuroria e Tiranës kërkon burg për disa prej ish-zyrtarëve (Emrat)
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar ‘arrest me burg’ për disa prej ish-zyrtarëve që u arrestuan pas operacionit të ndërmarrë në kryeqytet në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Gazetarja Klodiana Lala ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 14:27
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar ‘arrest me burg’ për disa prej ish-zyrtarëve që u arrestuan pas operacionit të ndërmarrë në kryeqytet në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Gazetarja Klodiana Lala ...

Masat e sigurisë/ Gjykata e Tiranës jep nesër vendimin për 31 të arrestuarit pas tërmetit të 26 nëntorit
Gjykata e Tiranës njoftoi se ditën e nesërme në orën 10:00 do të zhvillojë një seancë, ku do të japë vendimin për masat e sigurisë të 31 personave të arrestuar për dëmtimet e ndërtesave nga tërmeti i 26 nëntorit në disa ...
Politiko | 17-Jan-2020 19:39
Gjykata e Tiranës njoftoi se ditën e nesërme në orën 10:00 do të zhvillojë një seancë, ku do të japë vendimin për masat e sigurisë të 31 personave të arrestuar për dëmtimet e ndërtesave nga tërmeti i 26 nëntorit në disa ...

“Termeti”, shtyhet seanca maratonë për 31 të arrestuarit: Vendimi të shtunën
Përfundon pa vendim senca e vlerësimit të masës së sigurisë për 31 personat e arrestuar për dëmtimet e ndërtesave nga tërmeti në disa zona të kryeqytetit. Pas një seance që ka zgjatur rreth 7 orë, gjykata penale ka ...
ABCNews | 17-Jan-2020 19:05
Përfundon pa vendim senca e vlerësimit të masës së sigurisë për 31 personat e arrestuar për dëmtimet e ndërtesave nga tërmeti në disa zona të kryeqytetit. Pas një seance që ka zgjatur rreth 7 orë, gjykata penale ka ...

Pas 7 orësh seancë, gjykata e shtyn nesër vendimin për të arrestuarit për tërmetin
Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në godinat e shkatërruara nga tërmeti. Seanca ka zgjatur 7 orë dhe në përfundim të saj u vendos nga ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 19:28
Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në godinat e shkatërruara nga tërmeti. Seanca ka zgjatur 7 orë dhe në përfundim të saj u vendos nga ...

Dëmet nga tërmeti, Prokuroria e Tiranës kërkon burg për disa prej ish-zyrtarëve (Emrat)
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar ‘arrest me burg’ për disa prej ish-zyrtarëve që u arrestuan pas operacionit të ndërmarrë në kryeqytet në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Organi i akuzës ka kërkuar ...
Lapsi | 17-Jan-2020 15:17
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar ‘arrest me burg’ për disa prej ish-zyrtarëve që u arrestuan pas operacionit të ndërmarrë në kryeqytet në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Organi i akuzës ka kërkuar ...

32 të arrestuarit për pasojat e tërmetit në Tiranë
Në Gjykatën Penale të Tiranës po zhvillohet seanca për 32 të arrestuarit në lidhje me pasojat e tërmetit të 26 Nëntorit. Prokuroria e ka kërkuar “arrest me burg” për disa prej ish-zyrtarëve që u vunë në pranga dy ditë ...
Portalb | 17-Jan-2020 18:23
Në Gjykatën Penale të Tiranës po zhvillohet seanca për 32 të arrestuarit në lidhje me pasojat e tërmetit të 26 Nëntorit. Prokuroria e ka kërkuar “arrest me burg” për disa prej ish-zyrtarëve që u vunë në pranga dy ditë ...

32 të arrestuarit për pasojat e tërmetit në Tiranë njihen me masat e sigurisë
Në Gjykatën Penale të Tiranës sot ishte zhvilluar seanca për 32 të arrestuarit në lidhje me pasojat e tërmetit të 26 Nëntorit. Prokuroria ka kërkuar “arrest me burg” për disa prej ish-zyrtarëve që u vunë në pranga dy ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 17:18
Në Gjykatën Penale të Tiranës sot ishte zhvilluar seanca për 32 të arrestuarit në lidhje me pasojat e tërmetit të 26 Nëntorit. Prokuroria ka kërkuar “arrest me burg” për disa prej ish-zyrtarëve që u vunë në pranga dy ...

E FUNDIT/ Prokuroria kërkon burg për 14 persona, mes tyre dhe zyrtarë
Prokuroria ka kërkuar masën “arrest me burg” për grupin e parë prej 14 personash, nga 31 të arrestuarit për dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Mes tyre janë edhe Fatbardh Plaku ish-kryetari i komunës se Farkës dhe Besnik ...
ABCNews | 17-Jan-2020 14:13
Prokuroria ka kërkuar masën “arrest me burg” për grupin e parë prej 14 personash, nga 31 të arrestuarit për dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Mes tyre janë edhe Fatbardh Plaku ish-kryetari i komunës se Farkës dhe Besnik ...

Arrestimet per demet nga termeti, Prokuroria kerkon burg per disa prej ish-zyrtareve
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar ‘arrest me burg’ për disa prej ish-zyrtarëve që u arrestuan pas operacionit të ndërmarrë në kryeqytet në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Organi i akuzës ka kërkuar ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 14:32
Prokuroria e Tiranës ka kërkuar ‘arrest me burg’ për disa prej ish-zyrtarëve që u arrestuan pas operacionit të ndërmarrë në kryeqytet në lidhje me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Organi i akuzës ka kërkuar ...

Dalin para gjykatës 31 të arrestuarit për dëmet nga tërmeti në Tiranë
Dalin sot përpara gjykatës 31 personat e arrestuar të akuzuar për dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Në mesin e 31 personave të arrestuar ka zyrtarë dhe ish-zyrtarë në Tiranë, Farkë, Vorë dhe Kashar, të dyshuar se kanë ...
Lapsi | 17-Jan-2020 13:44
Dalin sot përpara gjykatës 31 personat e arrestuar të akuzuar për dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Në mesin e 31 personave të arrestuar ka zyrtarë dhe ish-zyrtarë në Tiranë, Farkë, Vorë dhe Kashar, të dyshuar se kanë ...

Dosja “Tërmeti”, dorëzohet në gjykatë kërkesa për caktimin e 30 masave të sigurisë
Prokuroria ka dorëzuar në gjykatë kërkesën për caktimin e masave të sigurisë për 30 të ndaluarit e dosjes “Tërmeti”. 30 persona janë ndaluar për shkak të dëmeve që janë shkaktuar në disa pallate në Tiranë dhe Vorë, pas ...
Top Channel | 16-Jan-2020 18:36
Prokuroria ka dorëzuar në gjykatë kërkesën për caktimin e masave të sigurisë për 30 të ndaluarit e dosjes “Tërmeti”. 30 persona janë ndaluar për shkak të dëmeve që janë shkaktuar në disa pallate në Tiranë dhe Vorë, pas ...

Dalin para gjykatës 31 të arrestuarit për dëmet nga tërmeti
Do të dalin sot përpara gjykatës 31 personat e arrestuar të akuzuar për dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Në mesin e 31 personave të arrestuar ka zyrtarë dhe ish-zyrtarë në Tiranë, Farkë, Vorë dhe Kashar, të dyshuar se ...
ABCNews | 17-Jan-2020 12:25
Do të dalin sot përpara gjykatës 31 personat e arrestuar të akuzuar për dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Në mesin e 31 personave të arrestuar ka zyrtarë dhe ish-zyrtarë në Tiranë, Farkë, Vorë dhe Kashar, të dyshuar se ...

Arrestimet për tërmetin/ Ish krerë komunash e ndërtues njihen sot me masën e sigurisë ( LISTA)
35 zyrtare e ish zyrtare të lartë të Bashkisë Vorë dhe ish Komunave Farkë dhe Kashar do të dalin sot për masë sigurie para gjykatës. Ata u arrestuan dy ditë më parë pasi akuzohen për shpërdorim detyre me lejet e ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 09:57
35 zyrtare e ish zyrtare të lartë të Bashkisë Vorë dhe ish Komunave Farkë dhe Kashar do të dalin sot për masë sigurie para gjykatës. Ata u arrestuan dy ditë më parë pasi akuzohen për shpërdorim detyre me lejet e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved