ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 04:25

Paditet Ariana Grande

Paditet Ariana Grande
Ariana Grande dhe shtatë bashkautorë po akuzohen për plagjiaturë të hitit të saj të nominuar nga Grammy “7 Rings”, shkruan CNN, transmeton . Kënga thuhet se është plagjiaturë nga Josh Stone, i cili e shkroi, incizoi dhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:51
Ariana Grande dhe shtatë bashkautorë po akuzohen për plagjiaturë të hitit të saj të nominuar nga Grammy “7 Rings”, shkruan CNN, transmeton . Kënga thuhet se është plagjiaturë nga Josh Stone, i cili e shkroi, incizoi dhe ...

Kënga e Ariana Grandes e shkruar nga një shqiptare rezulton e vjedhur, paditen në gjykatë
“I want it, I got it” (E dua, e marr) është përshkrimi i famshëm që kemi parë të paktën një herë krahas fotos së një vajze. Këto janë rreshtat e këngës hit të Ariana Grandes, “7 Rings”, e cila së fundmi është paditur ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 21:28
“I want it, I got it” (E dua, e marr) është përshkrimi i famshëm që kemi parë të paktën një herë krahas fotos së një vajze. Këto janë rreshtat e këngës hit të Ariana Grandes, “7 Rings”, e cila së fundmi është paditur ...

Ariana Grande paditet për këngë të vjedhur
Ariana Grande është paditur për shkelje të të drejtës autoriale, nga një këngëtar hip-hopi, i cili pretendon se këngëtarja ka kopjuar nga ai refrenin e këngës “7 Rings”. Josh Stone, i cili ndryshe njihet me nofkën DOT, ...
Lapsi | 17-Jan-2020 19:19
Ariana Grande është paditur për shkelje të të drejtës autoriale, nga një këngëtar hip-hopi, i cili pretendon se këngëtarja ka kopjuar nga ai refrenin e këngës “7 Rings”. Josh Stone, i cili ndryshe njihet me nofkën DOT, ...

Ariana Grande akuzohet për vjedhjen e këngës “7 Rings”
Ariana Grande dhe disa kantautorë të tjerë janë paditur për shkelje të të drejtës autoriale, nga një hip-hop artist, i cili pretendon se hiti i pop yllit amerikan, “7 Rings”, është vjedhur nga një këngë të cilën ai e ...
Koha.net | 17-Jan-2020 14:54
Ariana Grande dhe disa kantautorë të tjerë janë paditur për shkelje të të drejtës autoriale, nga një hip-hop artist, i cili pretendon se hiti i pop yllit amerikan, “7 Rings”, është vjedhur nga një këngë të cilën ai e ...

Këngëtarja e njohur paditet për vjedhje të këngës
Ariana Grande është paditur për vjedhje të këngës “7 Rings” nga Josh Stone. Stone tha se 2 vite më parë e kishte publikuar këngën “You Need it, I got it”, dhe se këngët janë të ngjashme, shkruan Indeksonline. Josh Stone ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 11:03
Ariana Grande është paditur për vjedhje të këngës “7 Rings” nga Josh Stone. Stone tha se 2 vite më parë e kishte publikuar këngën “You Need it, I got it”, dhe se këngët janë të ngjashme, shkruan Indeksonline. Josh Stone ...

Kush është Njomza, që Ariana Grande i thotë “Të dua”
Pak e njohim Njomza Vitinë, një vajzë që ka një vit është krahu i djathtë i artistes Ariana Grande. Por duket se ato janë më shumë se shoqe s’paku nga statuset e tyre të fundit në Twitter Nëse e klikoni profilin e ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 23:51
Pak e njohim Njomza Vitinë, një vajzë që ka një vit është krahu i djathtë i artistes Ariana Grande. Por duket se ato janë më shumë se shoqe s’paku nga statuset e tyre të fundit në Twitter Nëse e klikoni profilin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved