ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 05:37

Padia për sterilizimin/ A do fillojë SPAK me hetimin e koncesioneve?

Padia për sterilizimin/ A do fillojë SPAK me hetimin e koncesioneve?
Pa u mbushur ende një muaj nga dita kur lëvizja “Nisma Thurje” dorzoi një padi pranë prokurorisë speciale SPAK për koncesionin e sterilizimit, burime nga kjo prokurori bënë me dije se hetimi do të fillojë nga e hëna ...
Lapsi | 17-Jan-2020 12:28
Pa u mbushur ende një muaj nga dita kur lëvizja “Nisma Thurje” dorzoi një padi pranë prokurorisë speciale SPAK për koncesionin e sterilizimit, burime nga kjo prokurori bënë me dije se hetimi do të fillojë nga e hëna ...

SPAK bën gati 12 fletë-thirrjet për koncesionin e sterilizimit
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna 20 janarit do të pyeten në lidhje me kontratën koncesionare të sterilizimit, kontratë e denoncuar në SPAK nga nisma ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 16:03
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna 20 janarit do të pyeten në lidhje me kontratën koncesionare të sterilizimit, kontratë e denoncuar në SPAK nga nisma ...

Dosja në SPAK, gati 12 fletë-thirrjet për koncensionin e sterilizimit
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna 20 janarit do të pyeten në lidhje me kontratën koncesionare të sterilizimit, kontratë e denoncuar në SPAK nga nisma ...
Lapsi | 16-Jan-2020 15:46
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna 20 janarit do të pyeten në lidhje me kontratën koncesionare të sterilizimit, kontratë e denoncuar në SPAK nga nisma ...

Koncesioni i sterilizimit, SPAK lëshon 12 fletë-thirrje për përfituesit
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna e 20 janarit do të pyeten në lidhje me kontratën koncesionare të sterilizimit, kontratë e denoncuar në SPAK nga ...
Gazeta Dita | 16-Jan-2020 14:22
Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna e 20 janarit do të pyeten në lidhje me kontratën koncesionare të sterilizimit, kontratë e denoncuar në SPAK nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved