ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

PD: Do lirohet një tjetër “bos”/ Gazmend Bardhi: Jashtë burgut do jetë edhe Arben Grori

PD: Do lirohet një tjetër “bos”/ Gazmend Bardhi: Jashtë burgut do jetë edhe Arben Grori
Ministrja e Drejtësisë priti të kalonin tri ditë nga lirimi i Indrit Dokles për të për të dalë para mediave dhe lajmëruar pezullimin e gjyqtares Enkeleda Hoxha, e cila i dhuroi lirinë anëtarit të bandës së Durrësit.
Top Channel | 17-Jan-2020 20:05
Ministrja e Drejtësisë priti të kalonin tri ditë nga lirimi i Indrit Dokles për të për të dalë para mediave dhe lajmëruar pezullimin e gjyqtares Enkeleda Hoxha, e cila i dhuroi lirinë anëtarit të bandës së Durrësit.

“Kryeministri është në dijeni”/ Bardhi: Po përgatitet lirimi i një tjetër të dënuari, ja për kë “bos krimi” bëhet fjalë
Përmes një deklarate për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi se po përgatitet lirimi i një tjetër bosi të krimit të organizuar, ekzaktësisht, Arben Grorit.
Top Channel | 17-Jan-2020 16:08
Përmes një deklarate për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi se po përgatitet lirimi i një tjetër bosi të krimit të organizuar, ekzaktësisht, Arben Grorit.

PD: Rama po liron bosët e krimit, ja se kush do dalë së shpejti
Partia Demokratike ka bere pergjegjes kryeministrin Rama per lirimin e drejtuesve te bandave kriminale. Sekretari I pergjithshem i PD, Gazment Bardhi ka deklaruar se reagimi i qeverise eshte thjesht nje teater, pasi ata ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 15:30
Partia Demokratike ka bere pergjegjes kryeministrin Rama per lirimin e drejtuesve te bandave kriminale. Sekretari I pergjithshem i PD, Gazment Bardhi ka deklaruar se reagimi i qeverise eshte thjesht nje teater, pasi ata ...

Gazment Bardhi akuza të forta: Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës
TIRANË Partia Demokratike ka hedhur akuza të forta sot në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi tha se bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 15:05
TIRANË Partia Demokratike ka hedhur akuza të forta sot në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi tha se bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen ...

Bardhi: Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e Edi Ramës
Përmes një deklarate për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi reagoi sa i takon lirimit të të burgosurve, nisur edhe nga lirimi i anëtarit të bandës së Durrësit, Endrit Dokle,
Top Channel | 17-Jan-2020 15:03
Përmes një deklarate për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi reagoi sa i takon lirimit të të burgosurve, nisur edhe nga lirimi i anëtarit të bandës së Durrësit, Endrit Dokle,

PD paralajmëron lirimin nga burgu të një tjetër personazhi të botës së krimit
Partia Demokratike denoncoi sot përmes Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi se po përgatitet lirimi i “bosit të krimit”, pas lënies së qelisë nga një grup jo i vogël të fortësh të ’97-ës si Lulzim Berisha, Endrit ...
Lapsi | 17-Jan-2020 15:41
Partia Demokratike denoncoi sot përmes Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi se po përgatitet lirimi i “bosit të krimit”, pas lënies së qelisë nga një grup jo i vogël të fortësh të ’97-ës si Lulzim Berisha, Endrit ...

Lirimi i Dokles, ministrja Gjonaj: Të shkarkohet dhe hetohet gjykatësja
Në Shqipëri ministra e Drejtësisë Etilda GJonaj deklaroi sot se ka kërkuar nga institucionet e Drejtësisë pezullimin dhe marrjen e masave për shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha e cila 3 ditë më ...
Zeri Amerikes | 17-Jan-2020 19:28
Në Shqipëri ministra e Drejtësisë Etilda GJonaj deklaroi sot se ka kërkuar nga institucionet e Drejtësisë pezullimin dhe marrjen e masave për shkarkimin nga detyra të gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha e cila 3 ditë më ...

Endrit Dokle hapi 15 procese ne gjykate/ Skema e perdorur që e çoi drejt lirise
Pas shtatë seancash, shumica e të cilave kanë zgjatur rreth 20 minuta, gjyqtarja e Gjykatës së Krujës, Enkeleida Hoxha vendosi të martën të lironte me kusht Endrit Doklen, të dënuarin me burgim të përjetshëm si anëtar i ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 16:37
Pas shtatë seancash, shumica e të cilave kanë zgjatur rreth 20 minuta, gjyqtarja e Gjykatës së Krujës, Enkeleida Hoxha vendosi të martën të lironte me kusht Endrit Doklen, të dënuarin me burgim të përjetshëm si anëtar i ...

PD akuza të forta Ramës: Bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e tij
Partia Demokratike, përmes sekretarit të Përgjithshëm të PS-së, Gazment Bardhit akuzoi kryeministrin Rama se bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e tij. Duke i përmendur me ...
Politiko | 17-Jan-2020 15:41
Partia Demokratike, përmes sekretarit të Përgjithshëm të PS-së, Gazment Bardhit akuzoi kryeministrin Rama se bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen me dijeninë e tij. Duke i përmendur me ...

Liroi të dënuarin përjetë/ Gjonaj: Të pezullohet gjyqtarja
Ministrja e Drejtesise Etilda Gjonaj ka reaguar sot pas vendimit te gjyqtares se Krujes Enkeleda Hoxhaj per te liruar te denuarin me burgim të përjetshëm Endrit Dokle. Gjonaj e ka cilësuar kambane alarmi lirimin e te ...
Dritare | 17-Jan-2020 15:28
Ministrja e Drejtesise Etilda Gjonaj ka reaguar sot pas vendimit te gjyqtares se Krujes Enkeleda Hoxhaj per te liruar te denuarin me burgim të përjetshëm Endrit Dokle. Gjonaj e ka cilësuar kambane alarmi lirimin e te ...

Rasti “Dokle”, sulm nga qeveria ndaj gjykatëses së Krujës…dhe ndaj Metës
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj sulmoi ashpër gjyqtarën e Krujës Enkelieda Hoxha, nga verdiktet e së cilës janë liruar kontigjentë krimi, siç flitet së fundi për të dënuarin me burgim të përjetshëm Indrit Dokle, ...
Tesheshi | 17-Jan-2020 15:20
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj sulmoi ashpër gjyqtarën e Krujës Enkelieda Hoxha, nga verdiktet e së cilës janë liruar kontigjentë krimi, siç flitet së fundi për të dënuarin me burgim të përjetshëm Indrit Dokle, ...

Lirimi i Endrit Dokles/ Gjonaj: Skandal, të pezullohet e të hetohet gjyqtarja Hoxha
Ministrja e Drejtësise Etilda Gjonaj e konsideroj skandal, lirimin nga burgu të Endrit Dokles. Nëpërmjet një dalje për mediat, Gjonaj shenjestroi gjyqtarën Enkelejda Hoxha e cila nxorri nga burgu 5 vite para përfundimit ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 13:32
Ministrja e Drejtësise Etilda Gjonaj e konsideroj skandal, lirimin nga burgu të Endrit Dokles. Nëpërmjet një dalje për mediat, Gjonaj shenjestroi gjyqtarën Enkelejda Hoxha e cila nxorri nga burgu 5 vite para përfundimit ...

“Po përgatitet lirimi nga burgu i një tjetër bosi të krimit të organizuar”
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, reagoi pas deklaratës së ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, për të pezulluar gjyqtaren që liroi nga burgu Endrit Doklen. Bardhi zbuloi se po ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 15:14
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, reagoi pas deklaratës së ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, për të pezulluar gjyqtaren që liroi nga burgu Endrit Doklen. Bardhi zbuloi se po ...

EMRI/ Bardhi: Pas Endrit Dokles, po përgatitet nxjerrja nga burgu e një tjetër krimineli
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi akuzoi sot kryeministrin Rama për bashkëpunim me krimin dhe nxjerrje të koordinuar nga burgu të kriminelëve. Reagimi i Bardhit erdhi pas akuzave të ministres së ...
ABCNews | 17-Jan-2020 15:00
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi akuzoi sot kryeministrin Rama për bashkëpunim me krimin dhe nxjerrje të koordinuar nga burgu të kriminelëve. Reagimi i Bardhit erdhi pas akuzave të ministres së ...

Bardhi akuza te forta: Vrasesit me te rrezikshem po lirohen me dijenine e Rames
TIRANË Partia Demokratike ka hedhur akuza të forta sot në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi tha se bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 15:08
TIRANË Partia Demokratike ka hedhur akuza të forta sot në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi tha se bosët e krimit të organizuar dhe vrasësit më të rrezikshëm po lirohen ...

Ish-kreu i bandës së Durrës në liri, Gjonaj: Ndjekje penale për gjyqtaren Enkeleda Hoxha, e paralajmëruam
Një këmbanë alarmi e ka konsideruar ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës së Durrësit, Endrit Dokle. Në një dalje për mediat, Gjonaj tha se ka kërkuar pezullimin e gjyqtares ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 13:09
Një këmbanë alarmi e ka konsideruar ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës së Durrësit, Endrit Dokle. Në një dalje për mediat, Gjonaj tha se ka kërkuar pezullimin e gjyqtares ...

Lirimi i Endrit Dokles, Gjonaj: Këmbanë alarmi për drejtësinë. Do marrim me urgjencë masa ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve të KÇK
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj e ka cilësuar një këmbanë alarmi për procesin ku ndodhet drejtësia lirimin nga burgu i të dënuarit me burgim të përjetshëm Endrit Dokle. Ajo tha se ky ka qenë vendim i gjyqtares ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 13:08
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj e ka cilësuar një këmbanë alarmi për procesin ku ndodhet drejtësia lirimin nga burgu i të dënuarit me burgim të përjetshëm Endrit Dokle. Ajo tha se ky ka qenë vendim i gjyqtares ...

Lirimi i anëtarit të bandës së Durrësit, Gjonaj: Kambanë alarmi, vendim skandaloz i gjyqtares
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj reagoi për lirimin nga burgu të Endrit Dokles, anëtar i bandës së Durrësit, i dënuar më parë me burgim të përjetshëm. Gjonaj bëri me dijeni se është pezulluar pas lirimit të të ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 13:50
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj reagoi për lirimin nga burgu të Endrit Dokles, anëtar i bandës së Durrësit, i dënuar më parë me burgim të përjetshëm. Gjonaj bëri me dijeni se është pezulluar pas lirimit të të ...

Liroi Endrit Doklen/ Ministrja Gjonaj kërkesë për pezullimin e gjyqtares Hoxhaj: Shkarkohet edhe drejtori i Shërbimit të Provës në Krujë
Ministrja e Drejtesise Etilda Gjonaj ka reaguar sot pas vendimit te gjyqtares se Krujes Enkeleda Hoxhaj per te liruar te denuarin Endrit Dokle duke e cilesuar kambane alarmi lirimin e te denuarve me burg perjete. “Nga ...
Lexo | 17-Jan-2020 13:36
Ministrja e Drejtesise Etilda Gjonaj ka reaguar sot pas vendimit te gjyqtares se Krujes Enkeleda Hoxhaj per te liruar te denuarin Endrit Dokle duke e cilesuar kambane alarmi lirimin e te denuarve me burg perjete. “Nga ...

Lirimi i Dokles, Gjonaj: Vendim skandaloz i Enkeleda Hoxhës, kërkesë për pezullimin e gjyqtares
Lirimi nga gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha, i Endrit Dokles, anëtar i bandës së Durrësit, i dënuar më parë me burgim të përjetshëm ka sjellë reagim të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.
Top Channel | 17-Jan-2020 13:08
Lirimi nga gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha, i Endrit Dokles, anëtar i bandës së Durrësit, i dënuar më parë me burgim të përjetshëm ka sjellë reagim të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved