ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:30

Mos e besoni po deshet! 13 vjeçarja ngelet shtatzene nga 10 vjeçari

Mos e besoni po deshet! 13 vjeçarja ngelet shtatzene nga 10 vjeçari
Një vajzë 13-vjeçe ka mbetur shtatzënë, ndërsa babi është një 10-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ndërsa vajza është 7 javësh shtatzënë. Çifti i ri kanë vendosur madje statusin e tyre martesor në mediat sociale. ...
Flaka | 17-Jan-2020 20:26
Një vajzë 13-vjeçe ka mbetur shtatzënë, ndërsa babi është një 10-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ndërsa vajza është 7 javësh shtatzënë. Çifti i ri kanë vendosur madje statusin e tyre martesor në mediat sociale. ...

Tronditet bota! Vajza 13 vjeçare dhe djali 10 vjeçar po presin një fëmijë
Një vajzë 13 vjeçare në Rusi ka mbetur shtatzënë nga një djalë 10 vjeçar, raportojnë mediat lokale. Fëmijët studiojnë në shkolla të ndryshme në provincën Krasnoyarsk të Siberisë, por ata të dy njiheshin që të vegjël dhe ...
InFokusi | 17-Jan-2020 14:51
Një vajzë 13 vjeçare në Rusi ka mbetur shtatzënë nga një djalë 10 vjeçar, raportojnë mediat lokale. Fëmijët studiojnë në shkolla të ndryshme në provincën Krasnoyarsk të Siberisë, por ata të dy njiheshin që të vegjël dhe ...

Vajza 13 vjeçare ngel shtatzënë me djalin 10-vjeçar…
Një shtatzani e një vajze 13 vjeçare me një djalë 10-vjeçar ka tronditur të gjithë botën. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ndërsa siç raportojnë mediat lokale, të miturit studiojnë në shkolla të ndryshme. Ata janë miq të ...
Standard | 17-Jan-2020 13:01
Një shtatzani e një vajze 13 vjeçare me një djalë 10-vjeçar ka tronditur të gjithë botën. Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ndërsa siç raportojnë mediat lokale, të miturit studiojnë në shkolla të ndryshme. Ata janë miq të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved