ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:17

Kosova U17 pëson humbje edhe nga Tanzania

Kosova U17 pëson humbje edhe nga Tanzania
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës në futboll e ka humbur edhe ndeshjen e dytë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup”, që po mbahet në Turqi. Pasi fillimisht pësoi 1-0 nga Turqia, Kosova të premten ka pësuar 4-2 nga ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 22:13
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës në futboll e ka humbur edhe ndeshjen e dytë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup”, që po mbahet në Turqi. Pasi fillimisht pësoi 1-0 nga Turqia, Kosova të premten ka pësuar 4-2 nga ...

Zyrtare: Ashley Young futbollisti më i ri i Interit
Kosova ka regjistruar edhe humbjen e dytë në turneun “Mercedes Benz Aegean Cup” që po mbahet në Turqi. Madje, kësaj radhe, djelmoshat e Besnik Kollarit u turpëruan nga kombëtarja jo edhe shumë e njohur e Tanzanisë, e ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 21:19
Kosova ka regjistruar edhe humbjen e dytë në turneun “Mercedes Benz Aegean Cup” që po mbahet në Turqi. Madje, kësaj radhe, djelmoshat e Besnik Kollarit u turpëruan nga kombëtarja jo edhe shumë e njohur e Tanzanisë, e ...

Kosova U-17 mposhtet nga Tanzania
Pasi fillimisht pësoi 1:0 nga Turqia, Kosova të premten ka pësuar 4:2 nga Tanzania. Rezultatet janë paraqitur në faqen zyrtare të Federatës së Futbollit të Turqisë, që edhe e organizon turneun. Kosova renditet e fundit ...
AlbInfo | 17-Jan-2020 20:25
Pasi fillimisht pësoi 1:0 nga Turqia, Kosova të premten ka pësuar 4:2 nga Tanzania. Rezultatet janë paraqitur në faqen zyrtare të Federatës së Futbollit të Turqisë, që edhe e organizon turneun. Kosova renditet e fundit ...

Kosova U-17 pëson edhe nga Tanzania
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës në futboll e ka humbur edhe ndeshjen e dytë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup”, që po mbahet në Turqi. Pasi fillimisht pësoi 1:0 nga Turqia, Kosova të premten ka pësuar 4:2 nga ...
Koha.net | 17-Jan-2020 19:52
Përfaqësuesja U-17 e Kosovës në futboll e ka humbur edhe ndeshjen e dytë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup”, që po mbahet në Turqi. Pasi fillimisht pësoi 1:0 nga Turqia, Kosova të premten ka pësuar 4:2 nga ...

E papritshme Tanzania mposhti Kosovën
Një rezultat aspak i pritshëm ka ardhur nga Përfaqësuesja e Kosovës U17 në futboll. Kosova ka pësuar humbje edhe në ndeshjen e dytë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” që po ...
Zeri | 17-Jan-2020 19:42
Një rezultat aspak i pritshëm ka ardhur nga Përfaqësuesja e Kosovës U17 në futboll. Kosova ka pësuar humbje edhe në ndeshjen e dytë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” që po ...

Shqipëria e Beqirit në formë, mposht edhe Ukrainën
Shqipëria U17 ka fituar edhe ndaj Ukrainë, në “Mercedes Benz Aegean Cup”. Kuqezinjtë e drejtuar nga Elvin Beqiri fituan me rezultatin minimal 1-0 sërish. Vendimtar në takimin e sotëm ka qenë sulmuesi Neziri, i cili ...
ABCNews | 17-Jan-2020 17:21
Shqipëria U17 ka fituar edhe ndaj Ukrainë, në “Mercedes Benz Aegean Cup”. Kuqezinjtë e drejtuar nga Elvin Beqiri fituan me rezultatin minimal 1-0 sërish. Vendimtar në takimin e sotëm ka qenë sulmuesi Neziri, i cili ...

Kosova U17 pëson humbje edhe nga Tanzania
Djelmoshat e rinj të Kosovës kanë pësuar edhe humbjen e radhës, kësaj radhe kundër Tanzanisë, me rezultatin 4:2, shkruan . Kosova kishte pësuar humbje edhe kundër Turqisë, me rezultatin 1:0. Kurse, ndeshjen e fundit në ...
Lajminet | 17-Jan-2020 19:26
Djelmoshat e rinj të Kosovës kanë pësuar edhe humbjen e radhës, kësaj radhe kundër Tanzanisë, me rezultatin 4:2, shkruan . Kosova kishte pësuar humbje edhe kundër Turqisë, me rezultatin 1:0. Kurse, ndeshjen e fundit në ...

Kosova U17 e nis me paraqitje të mirë turneun në Izmir, por humb
Pas një loje interesante dhe me rivalitet të madh në fund fitores iu gëzua Turqia, me rezultat të ngushtë, 1:0. Në pjesën e parë ishin vendasit që krijuan më shumë raste para portës së kombëtares tonë, por që mbrojtja ...
Lajminet | 16-Jan-2020 16:31
Pas një loje interesante dhe me rivalitet të madh në fund fitores iu gëzua Turqia, me rezultat të ngushtë, 1:0. Në pjesën e parë ishin vendasit që krijuan më shumë raste para portës së kombëtares tonë, por që mbrojtja ...

Kosova U17 pëson nga Turqia
Kosova U17 ka pësuar humbje nga Turqia në turneun e futbollit “Mercedes Benz Aegean Cup” për të rinjtë që po zhvillohet në Izmir të Turqisë. “Dardanët” pësuan 1 me 0 me golin që u realizua nga Mahmut Afshar në minutën e ...
Koha.net | 16-Jan-2020 14:39
Kosova U17 ka pësuar humbje nga Turqia në turneun e futbollit “Mercedes Benz Aegean Cup” për të rinjtë që po zhvillohet në Izmir të Turqisë. “Dardanët” pësuan 1 me 0 me golin që u realizua nga Mahmut Afshar në minutën e ...

Kosova U17 e nis me paraqitje të mirë turneun në Izmir, por humb
Përfaqësuesja e Kosovës U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 13:34
Përfaqësuesja e Kosovës U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me ...

Florian Loshaj: Pas debutimit me Kosovën, menaxheria më konfirmoi transferimin në Poloni
Kombëtarja U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me rivalitet të ...
GazetaBlic | 16-Jan-2020 13:58
Kombëtarja U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me rivalitet të ...

Kosova U17 humb në Izmir
Kombëtarja U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë, shkruan Gazeta Metro. Pas një loje ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 13:10
Kombëtarja U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë, shkruan Gazeta Metro. Pas një loje ...

Kosova humbet ndeshjen e parë ndaj Turqisë
Kombëtarja e Kosovës U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me ...
InFokusi | 16-Jan-2020 13:06
Kombëtarja e Kosovës U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me ...

Kosova humbet ndeshjen e parë ndaj Turqisë
Kombëtarja e Kosovës U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë.
Kosova Press | 16-Jan-2020 12:58
Kombëtarja e Kosovës U17 e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë.

Turqi - Kosovë, ndeshja e sotme përfundon me rezultat të ngushtë
Përfaqësuesja U17 e Kosovës e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me ...
Zeri | 16-Jan-2020 12:58
Përfaqësuesja U17 e Kosovës e ka zhvilluar ndeshjen e parë në kuadër të turneut “Mercedes Benz Aegean Cup International Youth Tournament” në Izmir dhe atë kundër ekipit nikoqir, Turqisë. Pas një loje interesante dhe me ...

Shqipëria U16 mundi moshatarët e Maqedonisë së Veriut
Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut U16, që udhëhiqet nga Dragan Kanatllarovski ka pësuar disfatë minimale 1:0 në turneun e përvitshëm miqësor “Mercedes Benz Aegean Cup”, që zhvillohet në Kushadasi të Turqisë. Golin e ...
InfoSport.mk | 16-Jan-2020 02:13
Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut U16, që udhëhiqet nga Dragan Kanatllarovski ka pësuar disfatë minimale 1:0 në turneun e përvitshëm miqësor “Mercedes Benz Aegean Cup”, që zhvillohet në Kushadasi të Turqisë. Golin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved