ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 05:53

“Këngë moj buçit në male” vjen në një version “remix”

“Këngë moj buçit në male” vjen në një version “remix”
Kënga “Këngë moj buçit në male” vjen në një version “remix” nga Fatjon Miftari dhe Mbresa. Kënga është realizuar nga “Diverse Music”. Ky bashkëpunim u lansua sot në “youtube” dhe kënga u promovua edhe në një klub në ...
Flaka | 17-Jan-2020 22:53
Kënga “Këngë moj buçit në male” vjen në një version “remix” nga Fatjon Miftari dhe Mbresa. Kënga është realizuar nga “Diverse Music”. Ky bashkëpunim u lansua sot në “youtube” dhe kënga u promovua edhe në një klub në ...

Maluma sjell këngë të re (VIDEO)
Këngëtari i njohur latin, Maluma, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga “Maldad” është bashkëpunim me DJ Steve Aoki. Brenda pak orëve të publikimit ajo mori mijëra klikime në kanalin zyrtar ...
Klan Kosova | 17-Jan-2020 22:26
Këngëtari i njohur latin, Maluma, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova. Kënga “Maldad” është bashkëpunim me DJ Steve Aoki. Brenda pak orëve të publikimit ajo mori mijëra klikime në kanalin zyrtar ...

Noizy publikon këngën e parë të albumit të ri, ja dedikon vetes
Lideri i një ndër grupeve më të njohura shqiptare, Noizy ka publikuar këngën e tij më të re ‘Rapstar’, ashtu siç e kishte paralajmëruar. “M’thirrin krejt rapstar’ – është një nga fjalitë që dëgjon më shumë brenda këtij ...
Alsat-M | 17-Jan-2020 20:48
Lideri i një ndër grupeve më të njohura shqiptare, Noizy ka publikuar këngën e tij më të re ‘Rapstar’, ashtu siç e kishte paralajmëruar. “M’thirrin krejt rapstar’ – është një nga fjalitë që dëgjon më shumë brenda këtij ...

Fatos Hoxha vjen me baladë të re
Këngëtari i njohur Fatos Hoxha këtë të premte do të lansojë këngën e tij më të re. “Ti Nuk Je”, titullohet kënga më e re e tij, e cila do të publikohet sonte në mbrëmje.
Kosova Press | 17-Jan-2020 18:47
Këngëtari i njohur Fatos Hoxha këtë të premte do të lansojë këngën e tij më të re. “Ti Nuk Je”, titullohet kënga më e re e tij, e cila do të publikohet sonte në mbrëmje.

Shaolin Gang publikojnë këngën “Love & Trust”
Shaolin Gang kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Love & Trust”, shkruan . Kësaj radhe, kjo këngë e tyre erdhi vetëm në versionin audio, ndërsa tekstin e saj e kanë shkruar vetë Blund dhe Real. Për muzikën u ...
Lajminet | 17-Jan-2020 18:18
Shaolin Gang kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Love & Trust”, shkruan . Kësaj radhe, kjo këngë e tyre erdhi vetëm në versionin audio, ndërsa tekstin e saj e kanë shkruar vetë Blund dhe Real. Për muzikën u ...

Maluma sjell këngë me artistin që dikur bashkëpunoi me Era Istrefin
Maluma sapo ka lansuar me videoklip këngvn “Maldad”, të cilën kësaj radhe e solli në duet me Steve Aoki, shkruan . Kjo këngë erdhi me klip pak orë pas publikimit në versionin audio dhe po pëlqehet shumë nga fansat e të ...
Lajminet | 17-Jan-2020 16:48
Maluma sapo ka lansuar me videoklip këngvn “Maldad”, të cilën kësaj radhe e solli në duet me Steve Aoki, shkruan . Kjo këngë erdhi me klip pak orë pas publikimit në versionin audio dhe po pëlqehet shumë nga fansat e të ...

Eminem publikon këngën e parë në 2020-tën
Eminem publikoi këngën e tij të parë për këtë vit, të cilën e shpërndau në kanalin e tij zyrtar në Youtube. Kënga mban titullin ‘Darkness’ dhe pas publikimit të saj reperi përmes një postimi në Instagram ftoi publikun ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 13:17
Eminem publikoi këngën e tij të parë për këtë vit, të cilën e shpërndau në kanalin e tij zyrtar në Youtube. Kënga mban titullin ‘Darkness’ dhe pas publikimit të saj reperi përmes një postimi në Instagram ftoi publikun ...

Eminem publikon këngën e parë në 2020-tën
Eminem publikoi këngën e tij të parë për këtë vit, të cilën e shpërndau në kanalin e tij zyrtar në Youtube, shkruan . Kënga mban titullin ‘Darkness’ dhe pas publikimit të saj reperi përmes një postimi në Instagram ftoi ...
Lajminet | 17-Jan-2020 12:21
Eminem publikoi këngën e tij të parë për këtë vit, të cilën e shpërndau në kanalin e tij zyrtar në Youtube, shkruan . Kënga mban titullin ‘Darkness’ dhe pas publikimit të saj reperi përmes një postimi në Instagram ftoi ...

Edhe Noizy sjell këngë të re
Noizy, Loredana dhe Fero gjallëruan të premten e hip-hop dëgjuesve me këngët e tyre.Orët e vona të së enjtes edhe Noizy ka publikuar këngën e tij të re, të cilën e kishte paralajmëruar tash e sa javë. Reperi nga ...
Aktuale.MK | 17-Jan-2020 11:18
Noizy, Loredana dhe Fero gjallëruan të premten e hip-hop dëgjuesve me këngët e tyre.Orët e vona të së enjtes edhe Noizy ka publikuar këngën e tij të re, të cilën e kishte paralajmëruar tash e sa javë. Reperi nga ...

Edhe Noizy sjell këngë të re
Orët e vona të së enjtes edhe Noizy ka publikuar këngën e tij të re, të cilën e kishte paralajmëruar tash e sa javë, shkruan . Reperi nga Shqipëria këngën e titullon ‘Rapstar’, dhe e ka shoqëruar edhe me videoklip. ...
Lajminet | 17-Jan-2020 10:40
Orët e vona të së enjtes edhe Noizy ka publikuar këngën e tij të re, të cilën e kishte paralajmëruar tash e sa javë, shkruan . Reperi nga Shqipëria këngën e titullon ‘Rapstar’, dhe e ka shoqëruar edhe me videoklip. ...

Eminem e nis 2020-tën me këngën “Darkness”
Reperi i njohur Marshall Bruce Mathers III, i njohur me emrin artistik Eminem, ka publikuar këngën e re. Kënga me titull “Darkness” është publikuar në profilin e tij në YouTube. Lajmin e bëri të ditur vetë ai, përmes ...
Zeri | 17-Jan-2020 10:39
Reperi i njohur Marshall Bruce Mathers III, i njohur me emrin artistik Eminem, ka publikuar këngën e re. Kënga me titull “Darkness” është publikuar në profilin e tij në YouTube. Lajmin e bëri të ditur vetë ai, përmes ...

Fero publikon këngën e re
Fero dje në ora 23:59 ka lëshuar klipin e ri. Fero që nga largimi prej ‘On Records’ ka qenë një nga artistët më aktiv në skenën muzikore, reperi orët e para të së premtes ka ndarë me fansat projektin e ri, shkruan ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 10:27
Fero dje në ora 23:59 ka lëshuar klipin e ri. Fero që nga largimi prej ‘On Records’ ka qenë një nga artistët më aktiv në skenën muzikore, reperi orët e para të së premtes ka ndarë me fansat projektin e ri, shkruan ...

Eminem e nis 2020-tën me këngën “Darkness”
Reperi i njohur Marshall Bruce Mathers III, i njohur me emrin artistik Eminem, ka publikuar këngën e re. Kënga me titull “Darkness” është publikuar në profilin e tij në YouTube, shkruan Indeksonline. Lajmin e bëri të ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 09:16
Reperi i njohur Marshall Bruce Mathers III, i njohur me emrin artistik Eminem, ka publikuar këngën e re. Kënga me titull “Darkness” është publikuar në profilin e tij në YouTube, shkruan Indeksonline. Lajmin e bëri të ...

Fero shumë aktiv, publikon projektin e ri
Fero ka publikuar këngën e re “Marijuana”. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline. “Marijuana” është publikuar mbrëmë në ora 23:59. Fero së fundi është larguar nga “On Records”, dhe tani është ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 09:16
Fero ka publikuar këngën e re “Marijuana”. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline. “Marijuana” është publikuar mbrëmë në ora 23:59. Fero së fundi është larguar nga “On Records”, dhe tani është ...

Fero publikon këngën e re
Fero vetëm një muaj pas publikimit të ‘Jom rrit’ tani ka sjell një projekt të ri muzikor të cilin e ka titulluar ‘Mama’, shkruan . ‘Mama’ është kënga e re e reperit nga Gjilani të cilin ai e ka punuar edhe me ...
Lajminet | 29-Nov-2019 08:32
Fero vetëm një muaj pas publikimit të ‘Jom rrit’ tani ka sjell një projekt të ri muzikor të cilin e ka titulluar ‘Mama’, shkruan . ‘Mama’ është kënga e re e reperit nga Gjilani të cilin ai e ka punuar edhe me ...

Fero pak orë para publikimit të këngës së re: Edhe me vdek tash vdes rehat
Fero ka bërë të ditur se kënga e tij e re publikohet sonte (e premte) pas mesnatës, shkruan . Në rrjete sociale, ai ka bërë të ditur se “Marijuana” është vetëm fillimi i një projketi që do të pasohet nga këngë e albume ...
Lajminet | 16-Jan-2020 23:04
Fero ka bërë të ditur se kënga e tij e re publikohet sonte (e premte) pas mesnatës, shkruan . Në rrjete sociale, ai ka bërë të ditur se “Marijuana” është vetëm fillimi i një projketi që do të pasohet nga këngë e albume ...

Keep Man publikon projektin e ri
Reperi nga Shkupi por qe jeton në Zvicer tash e një kohë të gjatë, e qe dikur ishte pjesë e ‘Pint’. Keep Man ka sjell projektin me beat nga Ertug. Ndërsa kënga është finalizuar edhe me videoklip nga Ready Visiual Effect ...
Arbresh | 16-Jan-2020 16:03
Reperi nga Shkupi por qe jeton në Zvicer tash e një kohë të gjatë, e qe dikur ishte pjesë e ‘Pint’. Keep Man ka sjell projektin me beat nga Ertug. Ndërsa kënga është finalizuar edhe me videoklip nga Ready Visiual Effect ...

Sparksi vjen me këngë të re
Reperi i njohur shqiptar, Sparksi, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Buzët më ishin tharë” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Ndërkohë, ky është versioni i ri i projektit ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 15:01
Reperi i njohur shqiptar, Sparksi, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Buzët më ishin tharë” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Ndërkohë, ky është versioni i ri i projektit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved