ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

Jonuz: Në skenën politike shqiptare dhe maqedonase duhet të dalin figura të reja

Jonuz: Në skenën politike shqiptare dhe maqedonase duhet të dalin figura të reja
Analisti politik Agim Jonuz thekson se duhet figura të reja në spektrin politik shqiptar dhe maqedonas në Maqedoninë e Veriut. Ai në një deklaratë për Shenja tha se zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë ...
Flaka | 17-Jan-2020 22:35
Analisti politik Agim Jonuz thekson se duhet figura të reja në spektrin politik shqiptar dhe maqedonas në Maqedoninë e Veriut. Ai në një deklaratë për Shenja tha se zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë ...

Në skenën politike shqiptare dhe maqedonase duhet të dalin figura të reja
Analisti politik Agim Jonuz thekson se duhet figura të reja në spektrin politik shqiptar dhe maqedonas në Maqedoninë e Veriut. Ai në një deklaratë për Shenja tha se zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë ...
Arbresh | 17-Jan-2020 18:44
Analisti politik Agim Jonuz thekson se duhet figura të reja në spektrin politik shqiptar dhe maqedonas në Maqedoninë e Veriut. Ai në një deklaratë për Shenja tha se zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë ...

Në skenën politike shqiptare dhe maqedonase duhet të dalin figura të reja
Analisti politik Agim Jonuz thekson se duhet figura të reja në spektrin politik shqiptar dhe maqedonas në Maqedoninë e Veriut. Ai në një deklaratë për Shenja tha se zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë ...
Ina-Online | 17-Jan-2020 18:09
Analisti politik Agim Jonuz thekson se duhet figura të reja në spektrin politik shqiptar dhe maqedonas në Maqedoninë e Veriut. Ai në një deklaratë për Shenja tha se zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë ...

(VIDEO) Jonuz: Ka nevojë për njerëz të rinj në bllokun politik shqiptar edhe maqedonas
Zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë serioze për vendin por edhe për partitë politike në vend, e në veçanti për ato shqiptare. Analistët vlerësojnë se në këto zgjedhje duhet të dalin në shesh figura të reja, ...
Shenja | 17-Jan-2020 16:20
Zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë një sfidë serioze për vendin por edhe për partitë politike në vend, e në veçanti për ato shqiptare. Analistët vlerësojnë se në këto zgjedhje duhet të dalin në shesh figura të reja, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved