ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:32

Grabitje spektakolare në mes të kryeqytetit, 3 persona futen me “Range Rover” në argjendari

Grabitje spektakolare në mes të kryeqytetit, 3 persona futen me “Range Rover” në argjendari
Ky është momenti kur një makinë tip “Range Rover” futet nga dera e përparme e një dyqani argjendarie. Ngjarja ka ndodhur më 25 tetor të vitit të shkuar në Shepherds Bush në Londër, por vetëm sot, policia ka publikuar ...
Medial | 17-Jan-2020 21:04
Ky është momenti kur një makinë tip “Range Rover” futet nga dera e përparme e një dyqani argjendarie. Ngjarja ka ndodhur më 25 tetor të vitit të shkuar në Shepherds Bush në Londër, por vetëm sot, policia ka publikuar ...

Hajnat si në filma: Futen me “Rang Rover” në argjendari dhe shkatërrojnë gjithçka!
Një grabitje e rrallë ka ndodhur në Britani të Madhe. Mediumi i njohur “Mirror” ka publikuar pamjet kur tre persona grabisin një argjendari në veri të Londrës., E veçanta e kësaj vjedhje ishte se hajnat u futën më ...
Gazeta Observer | 17-Jan-2020 17:50
Një grabitje e rrallë ka ndodhur në Britani të Madhe. Mediumi i njohur “Mirror” ka publikuar pamjet kur tre persona grabisin një argjendari në veri të Londrës., E veçanta e kësaj vjedhje ishte se hajnat u futën më ...

Hajnat si në filma: Futen me “Rang Rover” në argjendari dhe shkatërrojnë gjithçka!
Një grabitje e rrallë ka ndodhur në Britani të Madhe. Mediumi i njohur “Mirror” ka publikuar pamjet kur tre persona grabisin një argjendari në veri të Londrës., E veçanta e kësaj vjedhje ishte se hajnat u futën më ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 17:13
Një grabitje e rrallë ka ndodhur në Britani të Madhe. Mediumi i njohur “Mirror” ka publikuar pamjet kur tre persona grabisin një argjendari në veri të Londrës., E veçanta e kësaj vjedhje ishte se hajnat u futën më ...

Del video/ Ja momenti kur hajdutët futen me Range Rover në dyqanin e bizhuterive…
Ky është momenti shokues kur një grup hajdutësh futen bashkë me mjetin e tyre, një Range Rover, brenda një dyqani bizhuterish. Videoja është marrë nga kamerat e sigurisë së dyqanit në Londër. Ben Wegener, 34 vjeç dhe dy ...
Standard | 17-Jan-2020 13:01
Ky është momenti shokues kur një grup hajdutësh futen bashkë me mjetin e tyre, një Range Rover, brenda një dyqani bizhuterish. Videoja është marrë nga kamerat e sigurisë së dyqanit në Londër. Ben Wegener, 34 vjeç dhe dy ...

VIDEO: Grabitje spektakolare, grabitësit futen me Range Rover në argjendari
Ky është momenti tronditës kur një bandë futet me Range Rover për të grabitur në një argjendari në Londër. Në pamjet filmike shikohet se pas grabitësit futen brenda me makinë godasim me çekiç raftet dhe më pas marrin ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 12:35
Ky është momenti tronditës kur një bandë futet me Range Rover për të grabitur në një argjendari në Londër. Në pamjet filmike shikohet se pas grabitësit futen brenda me makinë godasim me çekiç raftet dhe më pas marrin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved