ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 02:52

Surpriza e merkatos, Arsenali gati të paguajë për “dështimin” e PSG-së

Surpriza e merkatos, Arsenali gati të paguajë për “dështimin” e PSG-së
Merkato e janarit vazhdon të ketë zhvillime shumë interesante. Lajmi më befasues vjen nga Franca, pasi mbrojtësi i PSG-së, Layvin Kurzawa është shumë pranë largimit. Francezi ka dështuar në kryeqytet dhe më shumë ka ...
ABCNews | 17-Jan-2020 08:57
Merkato e janarit vazhdon të ketë zhvillime shumë interesante. Lajmi më befasues vjen nga Franca, pasi mbrojtësi i PSG-së, Layvin Kurzawa është shumë pranë largimit. Francezi ka dështuar në kryeqytet dhe më shumë ka ...

Cavani i ofrohet Unitedit
Sulmuesi i Paris Saint-Germain thuhet se i është ofruar klubit të madh anglez, Manchester Unitedit. Uruguai është në dispozicion falas në fund të sezonit dhe ai po kërkon të transferohet në një tjetër nga ligat më të ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 08:36
Sulmuesi i Paris Saint-Germain thuhet se i është ofruar klubit të madh anglez, Manchester Unitedit. Uruguai është në dispozicion falas në fund të sezonit dhe ai po kërkon të transferohet në një tjetër nga ligat më të ...

Cavani i ofrohet Unitedit
Sulmuesi i Paris Saint-Germain thuhet se i është ofruar klubit të madh anglez, Manchester Unitedit. Uruguai është në dispozicion falas në fund të sezonit dhe ai po kërkon të transferohet në një tjetër nga ligat më të ...
E Dua Sportin | 17-Jan-2020 09:00
Sulmuesi i Paris Saint-Germain thuhet se i është ofruar klubit të madh anglez, Manchester Unitedit. Uruguai është në dispozicion falas në fund të sezonit dhe ai po kërkon të transferohet në një tjetër nga ligat më të ...

Man Unitedit i ofrohet Cavani Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e...
Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 08:55
Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...

Unitedit i ofrohet Cavani
Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 08:54
Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...

Man Unitedit i ofrohet Cavani
Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 08:27
Manchester Unitedit i është ofruar mundësia për ta marrë sulmuesin Edinson Cavani në formë transferimi të lirë gjatë afatit kalimtar të verës, sipas Manchester Evening News. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...

Cavani, Tuchelit: Dua të largohem, s’dua të luaj më këtu!
Cavani e dëshiron me çdo kusht largimin nga Paris Saint Germaini Nga një lojtar titullar dhe shumë i rëndësishëm, në rezervist – kjo është situata e Edinson Cavanit aktualisht te PSG-ja. Sulmuesi Uruguain nuk mund të ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 23:36
Cavani e dëshiron me çdo kusht largimin nga Paris Saint Germaini Nga një lojtar titullar dhe shumë i rëndësishëm, në rezervist – kjo është situata e Edinson Cavanit aktualisht te PSG-ja. Sulmuesi Uruguain nuk mund të ...

Arsenali shumë afër mbrojtësit të PSG
Topçinjtë janë në bisedime me kampionët e Ligue 1 për një lëvizje për mbrojtësin e majtë, të cilit i kanë mbetur vetëm gjashtë muaj nga kontrata e tij aktuale. Diskutimet midis dy klubeve janë në një fazë të përparuar, ...
Lajminet | 16-Jan-2020 20:40
Topçinjtë janë në bisedime me kampionët e Ligue 1 për një lëvizje për mbrojtësin e majtë, të cilit i kanë mbetur vetëm gjashtë muaj nga kontrata e tij aktuale. Diskutimet midis dy klubeve janë në një fazë të përparuar, ...

E ardhmja e Neymarit me PSG-në varet vetëm nga kjo gjë
E ardhmja e Neymarit me Paris Saint-Germainin lidhet me ecurinë e klubit francez në Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info Klubi parisien është i bindur se mund ta bindë brazilianin për të qëndruar më gjatë në ...
Zeri | 16-Jan-2020 19:00
E ardhmja e Neymarit me Paris Saint-Germainin lidhet me ecurinë e klubit francez në Ligën e Kampionëve, transmeton zeri.info Klubi parisien është i bindur se mund ta bindë brazilianin për të qëndruar më gjatë në ...

Arsenali në bisedime me PSG-në për yllin e gjigantit francez
Arsenali dëshiron që ta transferojë mbrojtësin e Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa gjatë afatit kalumtar të janarit, transmeton zeri.info Klubi londinez tashmë është duke biseduar me klubin francez për këtë ...
Zeri | 16-Jan-2020 18:02
Arsenali dëshiron që ta transferojë mbrojtësin e Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa gjatë afatit kalumtar të janarit, transmeton zeri.info Klubi londinez tashmë është duke biseduar me klubin francez për këtë ...

PSG-ja kërkon 30 milionë euro për Cavanin
Kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germain, po kërkon 30 milionë euro dëmshpërblim për ta lënë të lirë sulmuesin Edinson Cavani gjatë këtij muaji, përcjell e përditshmja “L’Equipe”. Cavani ka kontratë me PSG-në deri në ...
EkonomiaOnline | 16-Jan-2020 14:06
Kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germain, po kërkon 30 milionë euro dëmshpërblim për ta lënë të lirë sulmuesin Edinson Cavani gjatë këtij muaji, përcjell e përditshmja “L’Equipe”. Cavani ka kontratë me PSG-në deri në ...

PSG-ja kërkon 30 milionë euro për Cavanin
Kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germain, po kërkon 30 milionë euro dëmshpërblim për ta lënë të lirë sulmuesin Edinson Cavani gjatë këtij muaji, përcjell e përditshmja “L’Equipe”. Cavani ka kontratë me PSG-në deri në ...
Koha.net | 16-Jan-2020 13:58
Kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germain, po kërkon 30 milionë euro dëmshpërblim për ta lënë të lirë sulmuesin Edinson Cavani gjatë këtij muaji, përcjell e përditshmja “L’Equipe”. Cavani ka kontratë me PSG-në deri në ...

Arsenali në bisedime me Kurzawan
Klubi i madh anglez, Arsenali është në bisedime me mbrojtësin e Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa. Kurzawa, 27-vjeçar, mbetet jashtë kontratës me PSG-në këtë verë, kështu që është i lirë të flasë me klube jashtë ose ...
E Dua Sportin | 16-Jan-2020 11:02
Klubi i madh anglez, Arsenali është në bisedime me mbrojtësin e Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa. Kurzawa, 27-vjeçar, mbetet jashtë kontratës me PSG-në këtë verë, kështu që është i lirë të flasë me klube jashtë ose ...

Atletico-PSG, vlera e Cavanit bëhet pengesë
Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 10:27
Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...

Atletico e PSG-ja s’pajtohen për çmimin e Cavanit Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit
Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 10:13
Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...

Tuchel zbulon të ardhmen e Cavanit
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, e ka pranuar se mund të ketë largime nga skuadra këtë muaj, por ai shpreson se Edinson Cavani do të qëndrojë. Edinson Cavani mungoi në fitoren me rezultat 4:1 kundër ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 09:57
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, e ka pranuar se mund të ketë largime nga skuadra këtë muaj, por ai shpreson se Edinson Cavani do të qëndrojë. Edinson Cavani mungoi në fitoren me rezultat 4:1 kundër ...

Atletico e PSG-ja s’pajtohen për çmimin e Cavanit
Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 09:45
Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i futbollistit mbetet pengesë në kompletimin e transferimit. Kontrata e uruguaianit në PSG-së skadon në ...

09:39 Arsenali kërkon mbrojtësin e PSG-së Arsenali është duke e bërë...
Arsenali është duke e bërë gati një ofertë prej gjashtë milionë funtesh për ta transferuar mbrojtësin e krahut të majtë të Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa, gjatë këtij muaji. Topçinjtë fillimisht kishin menduar ta ...
Kosova Sot | 16-Jan-2020 09:42
Arsenali është duke e bërë gati një ofertë prej gjashtë milionë funtesh për ta transferuar mbrojtësin e krahut të majtë të Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa, gjatë këtij muaji. Topçinjtë fillimisht kishin menduar ta ...

Arsenali në bisedime me Kurzawan
Klubi i madh anglez, Arsenali është në bisedime me mbrojtësin e Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa. Kurzawa, 27-vjeçar, mbetet jashtë kontratës me PSG-në këtë verë, kështu që është i lirë të flasë me klube jashtë ose ...
Telegrafi | 16-Jan-2020 09:10
Klubi i madh anglez, Arsenali është në bisedime me mbrojtësin e Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa. Kurzawa, 27-vjeçar, mbetet jashtë kontratës me PSG-në këtë verë, kështu që është i lirë të flasë me klube jashtë ose ...

Arsenali kërkon mbrojtësin e PSG-së
Arsenali është duke e bërë gati një ofertë prej gjashtë milionë funtesh për ta transferuar mbrojtësin e krahut të majtë të Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa, gjatë këtij muaji. Topçinjtë fillimisht kishin menduar ta ...
Koha.mk | 16-Jan-2020 09:37
Arsenali është duke e bërë gati një ofertë prej gjashtë milionë funtesh për ta transferuar mbrojtësin e krahut të majtë të Paris Saint-Germainit, Layvin Kurzawa, gjatë këtij muaji. Topçinjtë fillimisht kishin menduar ta ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved