ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 02:49

Ish-kapiteni i Kombëtares baba për herë të dytë

Ish-kapiteni i Kombëtares baba për herë të dytë
Këtë të premte familjes së ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana i është shtuar një pjestare e re. Bashkëshortja e tij Monika ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Enkeleida. ...
VizionPlus | 17-Jan-2020 22:44
Këtë të premte familjes së ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana i është shtuar një pjestare e re. Bashkëshortja e tij Monika ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Enkeleida. ...

Cana, baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës
Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika ia kanë bërë ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 23:18
Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika ia kanë bërë ...

Ish-kapiteni i Kombëtares baba për herë të dytë
Këtë të premte familjes së ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana i është shtuar një pjestare e re. Bashkëshortja e tij Monika ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Enkeleida. ...
Koha.mk | 17-Jan-2020 22:56
Këtë të premte familjes së ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana i është shtuar një pjestare e re. Bashkëshortja e tij Monika ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Enkeleida. ...

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë
Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika kanë mirëpritur fëmijën e dytë. Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net. Ish-kapiteni i Kombëtares nuk ka preferuar ende të ...
Arbresh | 17-Jan-2020 22:47
Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika kanë mirëpritur fëmijën e dytë. Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net. Ish-kapiteni i Kombëtares nuk ka preferuar ende të ...

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë
Legjenda e futbollit shqiptarë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e ti, italiania, Monica janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti kanë mirëpritur lindjen e vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Enkeleida, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 22:41
Legjenda e futbollit shqiptarë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e ti, italiania, Monica janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti kanë mirëpritur lindjen e vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Enkeleida, shkruan Indeksonline. ...

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë
Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër të një vajze, shkruan . Ish-kapiteni i Kombëtares nuk ka preferuar ende të publikojë ndonjë fotografi të vogëlushes në rrjete sociale. Kujtojmë se Loriku dhe ...
Lajminet | 17-Jan-2020 22:17
Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër të një vajze, shkruan . Ish-kapiteni i Kombëtares nuk ka preferuar ende të publikojë ndonjë fotografi të vogëlushes në rrjete sociale. Kujtojmë se Loriku dhe ...

Lorik Cana baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është ...
Lexo | 17-Jan-2020 22:14
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është ...

Lorik Cana baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 22:07
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është ...

Cana bëhet baba për të dytën herë
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana është bërë baba për të dytën herë, ka bërë të ditur faxweb, transmeton Koha.net. Ai dhe bashkëshortja Monika kanë sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me ...
Koha.net | 17-Jan-2020 22:13
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana është bërë baba për të dytën herë, ka bërë të ditur faxweb, transmeton Koha.net. Ai dhe bashkëshortja Monika kanë sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me ...

Cana, baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të......
Zeri | 17-Jan-2020 22:04
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved