ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 04:42

Bizneset vuajnë për punonjës të kualifikuar, prodhuesit: Po punësojmë teknike nga BE

Bizneset vuajnë për punonjës të kualifikuar, prodhuesit: Po punësojmë teknike nga BE
Mungesa e punonjësve të kualifikuar po rrit kostot për bizneset shqiptare ndërkohë që niveli i papunësisë tek të rinjtë vijon të mbetet i lartë. Bashkimi i Prodhuesve Shqiptar deklaron se më shumë këtë mangësi e ndjejnë ...
ABCNews | 17-Jan-2020 18:53
Mungesa e punonjësve të kualifikuar po rrit kostot për bizneset shqiptare ndërkohë që niveli i papunësisë tek të rinjtë vijon të mbetet i lartë. Bashkimi i Prodhuesve Shqiptar deklaron se më shumë këtë mangësi e ndjejnë ...

VIDEO: Ish-drejtori i burgut të Peqinit flet për shkarkimin dhe tregon kush i bëri publike pamjet e Dajtit në Bllok
Ermir Shpata, drejtori i Burgut të Peqinit, i shkarkuar nga Ministria e Drejtësisë, dy ditë më parë për shkelje të detyrës, pas publikimit në media të pamjeve që Dritan Dajti lëvizte në ish-bllok, thotë se shkarkimi ...
Gazeta Dita | 16-Jan-2020 19:30
Ermir Shpata, drejtori i Burgut të Peqinit, i shkarkuar nga Ministria e Drejtësisë, dy ditë më parë për shkelje të detyrës, pas publikimit në media të pamjeve që Dritan Dajti lëvizte në ish-bllok, thotë se shkarkimi ...

Ish-drejtori i burgut të Peqinit flet për shkarkimin dhe tregon kush i bëri publike pamjet e Dritan Dajtit në Bllok (VIDEO)
Ermir Shpata, drejtori i Burgut të Peqinit, i shkarkuar nga Ministria e Drejtësisë, dy ditë më parë për shkelje të detyrës, pas publikimit në media të pamjeve që Dritan Dajti lëvizte në ish-bllok, thotë se shkarkimi ...
Lapsi | 16-Jan-2020 18:25
Ermir Shpata, drejtori i Burgut të Peqinit, i shkarkuar nga Ministria e Drejtësisë, dy ditë më parë për shkelje të detyrës, pas publikimit në media të pamjeve që Dritan Dajti lëvizte në ish-bllok, thotë se shkarkimi ...

Prapaskenat e shkarkimit, Shpata: Lirimi i Dajtit u bë me urdhër të Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve
Emin Shpata, ish-drejtori i Burgut të Peqinit në një intervistë eksluzive për “ABC News” ka treguar të gjitha prapaskenat e shkarkimit të tij. Largimi i tij nga kjo detyrë erdhi si pasojë e dërgimit të dënuarit Dritan ...
ABCNews | 16-Jan-2020 16:22
Emin Shpata, ish-drejtori i Burgut të Peqinit në një intervistë eksluzive për “ABC News” ka treguar të gjitha prapaskenat e shkarkimit të tij. Largimi i tij nga kjo detyrë erdhi si pasojë e dërgimit të dënuarit Dritan ...

“Shëtitja” e Dritan Dajtit në zonën e ish- Bllokut, flet drejtori i Burgut të Peqinit pasi u shkarkua nga detyra
Drejtori i Burgut të Peqinit, Emir Shpata i cili është shkarkuar nga detyra dy ditë më parë pas rastit me Dritan Dajtin, ka deklaruar se ky është një shkarkim i padrejtë. Shpata është shprehur se për sa kohë ka qenë në ...
Gazeta Express | 16-Jan-2020 11:48
Drejtori i Burgut të Peqinit, Emir Shpata i cili është shkarkuar nga detyra dy ditë më parë pas rastit me Dritan Dajtin, ka deklaruar se ky është një shkarkim i padrejtë. Shpata është shprehur se për sa kohë ka qenë në ...

Drejtori i Burgut të Peqinit: Shkarkimi si rrufe në qiell të hapur, do të ndjek të gjithë procedurat gjyqësore
Drejtori i Burgut të Peqinit, Emir Shpata i cili është shkarkuar nga detyra dy ditë më parë përmes një prononcimi për abcnews.al ka deklaruar se ky është një shkarkim i padrejtë. Shpata është shprehur se për sa kohë ka ...
ABCNews | 16-Jan-2020 11:26
Drejtori i Burgut të Peqinit, Emir Shpata i cili është shkarkuar nga detyra dy ditë më parë përmes një prononcimi për abcnews.al ka deklaruar se ky është një shkarkim i padrejtë. Shpata është shprehur se për sa kohë ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved