ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:30

Gjykata e Tiranës zbardh vendimin për pushimin e çështjes ndaj Bashës: “Nuk ekziston fakti penal”

Gjykata e Tiranës zbardh vendimin për pushimin e çështjes ndaj Bashës: “Nuk ekziston fakti penal”
Zbardhet vendimi i Gjykatës së Tiranës për pushimin e çështjes ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy të akuzuarëve të tjerë. Nga provat e paraqitura rezulton se Partia Demokratike nuk ka pasur ...
Telegraf | 17-Jan-2020 19:07
Zbardhet vendimi i Gjykatës së Tiranës për pushimin e çështjes ndaj kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy të akuzuarëve të tjerë. Nga provat e paraqitura rezulton se Partia Demokratike nuk ka pasur ...

“Shërthen” Balla: Gjyqtari i KÇK bëri shqiptarët qorra, dokumenti amerikan tregon që Basha firmosi vetë pagesat për kompaninë me pronarë rusë
Pas zbardhjes së vendimit të Gjykatës së Tiranës sipas të cilës nuk kishte prova për pagesa nga kreu i opozitës për një kompani lobimi me pronarë rusë, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla këmbëngul në ...
GazetaTema | 17-Jan-2020 18:59
Pas zbardhjes së vendimit të Gjykatës së Tiranës sipas të cilës nuk kishte prova për pagesa nga kreu i opozitës për një kompani lobimi me pronarë rusë, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla këmbëngul në ...

“Aq e fortë qenka lidhja e anëtarit të KÇK me Bashën, sa…”, Balla: Gjyqtari i Lulit fal të arrestuarit e “Toyota Yaris”
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, reagon sërish për vendimin e Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen ndaj kreut të demokratëve, Lulzim Basha, ndërsa përmend edhe vendimin e sotëm të ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 18:47
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, reagon sërish për vendimin e Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen ndaj kreut të demokratëve, Lulzim Basha, ndërsa përmend edhe vendimin e sotëm të ...

Balla këmbëngul: Basha ka firmosur kontratat e pagesës për kompaninë ruse të lotimit
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla këmbëngul se kryetari i PD-së Lulzim Basha ka firmosur kontrata për të bërë pagesa për një kompani lobimi me pronarë rusë. Gjykata e Tiranës zbardhi sot vendimin, sipas ...
Politiko | 17-Jan-2020 19:10
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla këmbëngul se kryetari i PD-së Lulzim Basha ka firmosur kontrata për të bërë pagesa për një kompani lobimi me pronarë rusë. Gjykata e Tiranës zbardhi sot vendimin, sipas ...

Vendimi i Gjykatës së Tiranës për Bashën, reagon PS
Pas zbardhjes së vendimit të Gjykatës së Tiranës, sipas të cilës “nuk kishte prova për pagesa nga kreu i opozitës për një kompani lobimi me pronarë rusë”, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ...
RTSH | 17-Jan-2020 19:05
Pas zbardhjes së vendimit të Gjykatës së Tiranës, sipas të cilës “nuk kishte prova për pagesa nga kreu i opozitës për një kompani lobimi me pronarë rusë”, kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ...

‘Nuk ekziston fakti penal’, zbardhet vendimi i gjykatës që pushoi çështjen ndaj Bashës
Zbardhet vendimi i gjykatës qe pushoi çështjen për kreun e PD, Lulzim Bashën dhe dy zyrtarët e tjerë lidhur me atë ashtuquajturin lobim rus në SHBA. Në 41 faqe vendim thuhet se nuk ekziston fakti penal. Sipas hetimit ...
Lapsi | 17-Jan-2020 15:47
Zbardhet vendimi i gjykatës qe pushoi çështjen për kreun e PD, Lulzim Bashën dhe dy zyrtarët e tjerë lidhur me atë ashtuquajturin lobim rus në SHBA. Në 41 faqe vendim thuhet se nuk ekziston fakti penal. Sipas hetimit ...

“S’ka prova për 500 mijë dollarë nga PD”/ Vendimi që shfajësoi Bashën, Gjykata rrëzoi akuzën për fondet e lobimit
Është zbardhur vendimi i gjykatës së Tiranës, e cila pushoi procesin ndaj kreu të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, Arben Ristani dhe financierit Ilir Dervishi, të akuzuar për ...
Top Channel | 17-Jan-2020 14:51
Është zbardhur vendimi i gjykatës së Tiranës, e cila pushoi procesin ndaj kreu të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, Arben Ristani dhe financierit Ilir Dervishi, të akuzuar për ...

‘S’ka prova për 500 mijë dollarë nga PD’, zbardhet vendimi i gjykatës pas pushimit të çështjes për lobimin rus
Është zbardhur vendimi i gjykatës qe pushoi procesin për çështjen e lobimit rus, me të pandehur kreun e PD, Lulzim Bashën dhe dy zyrtarët e tjerë demokratë, ish-sekretarin e përgjithshëm Arben Ristanin dhe ...
Politiko | 17-Jan-2020 15:03
Është zbardhur vendimi i gjykatës qe pushoi procesin për çështjen e lobimit rus, me të pandehur kreun e PD, Lulzim Bashën dhe dy zyrtarët e tjerë demokratë, ish-sekretarin e përgjithshëm Arben Ristanin dhe ...

Zbardhet vendimi i gjykatës për Bashën: S’ka pasur kontratë lobimi me kompaninë “Biniatta Trade”
Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin ndaj kryetarit të PD, Lulzim Basha, ish-sekretarit të përgjithshëm Arben Ristani dhe ish-financierit Ilir Dervishi. Në vendimin prej 41 faqesh thuhet se nuk ...
Gazeta Dita | 17-Jan-2020 14:57
Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin ndaj kryetarit të PD, Lulzim Basha, ish-sekretarit të përgjithshëm Arben Ristani dhe ish-financierit Ilir Dervishi. Në vendimin prej 41 faqesh thuhet se nuk ...

Pushoi çështjen ndaj Bashës për falsifikim, zbardhet vendimi i Gjykatës: Nuk ekziston fakti penal
TIRANË Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin për falsifikim ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha, ish-sekretari të përgjithshëm të PD, Arben Ristani dhe financierit Ilir Dervishi të akuzuar për ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 13:59
TIRANË Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin për falsifikim ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha, ish-sekretari të përgjithshëm të PD, Arben Ristani dhe financierit Ilir Dervishi të akuzuar për ...

Pushoi çeshtjen ndaj Bashes per falsifikim, zbardhet vendimi i Gjykates
TIRANË Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin për falsifikim ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha, ish-sekretari të përgjithshëm të PD, Arben Ristani dhe financierit Ilir Dervishi të akuzuar për ...
Lajmi i Fundit | 17-Jan-2020 14:13
TIRANË Zbardhet vendimi i gjykatës së Tiranës që pushoi procesin për falsifikim ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha, ish-sekretari të përgjithshëm të PD, Arben Ristani dhe financierit Ilir Dervishi të akuzuar për ...

Pushimi i çështjes së lobimit rus, zbardhet vendimi i gjykatës
Zbardhet vendimi i gjykatës qe pushoi procesin për çështjen e lobimit rus, me të pandehur kreu e PD, Lulzim BashëN dhe dy zyrtarët e tjerë. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se në 41 faqe vendim thuhet se nuk ...
ABCNews | 17-Jan-2020 13:56
Zbardhet vendimi i gjykatës qe pushoi procesin për çështjen e lobimit rus, me të pandehur kreu e PD, Lulzim BashëN dhe dy zyrtarët e tjerë. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se në 41 faqe vendim thuhet se nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved