ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:52

Avdijaj mbeti pa skuadër por e mori vëmendjen e klubit skocez

Avdijaj mbeti pa skuadër por e mori vëmendjen e klubit skocez
Donis Avdijaj sot u konfirmua se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës turke Trabonzspor, pasi që ka shkëptur kontratën me klubin e deri tanishëm. Mirëpo siç duket nuk do të mbetet për shumë kohë futbollist i lirë kjo pasi ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 23:21
Donis Avdijaj sot u konfirmua se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës turke Trabonzspor, pasi që ka shkëptur kontratën me klubin e deri tanishëm. Mirëpo siç duket nuk do të mbetet për shumë kohë futbollist i lirë kjo pasi ...

Ylli kosovar që dikur kushtonte 50 milionë euro, sot edhe zyrtarisht ka mbetur pa klub
Donis Avdijaj dhe Trabzonspor kanë ndarë rrugët, me futbollistin kosovar që ka shkëputur kontratën me klubin turk. Donis Avidjaj para disa viteve ishte futbollisti kosovar më premtues dhe te Shalke 04 e kishte një ...
InfoSport.mk | 17-Jan-2020 22:32
Donis Avdijaj dhe Trabzonspor kanë ndarë rrugët, me futbollistin kosovar që ka shkëputur kontratën me klubin turk. Donis Avidjaj para disa viteve ishte futbollisti kosovar më premtues dhe te Shalke 04 e kishte një ...

Pas largimit nga Trabzonspor, ky është destinacioni i Donis Avdijajt
Futbollisti i Kosovës, Donis Avdijaj shumë shpejt pritet të bëhet me skuadër te re pas largimit nga kampionati turk saktësisht nga skuadra eTrabzonsporit. Sipas asaj që shkruan "Edinburgh News", trajneri i skuadrës ...
Zeri | 17-Jan-2020 21:34
Futbollisti i Kosovës, Donis Avdijaj shumë shpejt pritet të bëhet me skuadër te re pas largimit nga kampionati turk saktësisht nga skuadra eTrabzonsporit. Sipas asaj që shkruan "Edinburgh News", trajneri i skuadrës ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti. Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe ...
Flaka | 17-Jan-2020 20:30
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti. Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis ...
TetovaSot | 17-Jan-2020 20:16
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis ...

Donis Avdijaj largohet nga Trabzonspor, klubi i njohur skocez vihet pas tij
Donis Avdijaj dhe Trabzonspori kishin nënshkruar fillimisht kontratë 1+3 vite, por ajo është shkëputur sot. Sipas mediave turke , klubi sot ka ndërprerë kontratën me Ivanildo Fernandes dhe Donis Avdijaj. Sulmuesi ...
Telegrafi | 17-Jan-2020 18:08
Donis Avdijaj dhe Trabzonspori kishin nënshkruar fillimisht kontratë 1+3 vite, por ajo është shkëputur sot. Sipas mediave turke , klubi sot ka ndërprerë kontratën me Ivanildo Fernandes dhe Donis Avdijaj. Sulmuesi ...

Dinamo Zagreb konfirmon bisedimet e Milanit me Olmo’n
Asesi të mbushet mend. Fjala është për tashmë ish-përfaqësuesin e Kosovës, Donis Avdijaj, i cili raportohet të ketë shkëputur kontratën me klubin turk, përcjellë GazetaBlic . Ish-lojtari i Willem II që nuk po ftohet nga ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 19:55
Asesi të mbushet mend. Fjala është për tashmë ish-përfaqësuesin e Kosovës, Donis Avdijaj, i cili raportohet të ketë shkëputur kontratën me klubin turk, përcjellë GazetaBlic . Ish-lojtari i Willem II që nuk po ftohet nga ...

Trabzonspori ndërpret kontratën me Avdijajn
Ekipi turk, Trabzonspor ka ndërprerë kontratën me lojtarin e Përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj. Këtë e ka bërë të ditur media turke, belIN Sports 23 vjeçari, Avdijaj i është bashkuar ekipit turk me një kontratë ...
Koha.net | 17-Jan-2020 18:35
Ekipi turk, Trabzonspor ka ndërprerë kontratën me lojtarin e Përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj. Këtë e ka bërë të ditur media turke, belIN Sports 23 vjeçari, Avdijaj i është bashkuar ekipit turk me një kontratë ...

6 vite, 5 skuadra: Rënia e Donis Avdijaj – dikur vlente 49 milionë euro, sot ia tregojnë derën edhe te Trabzonspori
Ish anëtari i Schalke 04 dhe grupmoshave të reja të Gjermanisë, po lë në hije talentin e tij të madh për futbollin, me sjelljet jo të mira të tij, dhe disiplinën e ulët. Së fundmi, lojtarit i është shkëputur përsëri ...
Lajminet | 17-Jan-2020 18:06
Ish anëtari i Schalke 04 dhe grupmoshave të reja të Gjermanisë, po lë në hije talentin e tij të madh për futbollin, me sjelljet jo të mira të tij, dhe disiplinën e ulët. Së fundmi, lojtarit i është shkëputur përsëri ...

Lorik Rudi i pari që largohet nga Vëllaznimi, rrugën e tij pritet ta ndjekin të gjithë
Asesi të mbushet mend. Fjala është për tashmë ish-përfaqësuesin e Kosovës, Donis Avdijaj, i cili raportohet të ketë shkëputur kontratën me klubin turk, përcjellë GazetaBlic . Ish-lojtari i Willem II që nuk po ftohet nga ...
GazetaBlic | 17-Jan-2020 17:57
Asesi të mbushet mend. Fjala është për tashmë ish-përfaqësuesin e Kosovës, Donis Avdijaj, i cili raportohet të ketë shkëputur kontratën me klubin turk, përcjellë GazetaBlic . Ish-lojtari i Willem II që nuk po ftohet nga ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti. Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. Lexoni edhe: “Eriksen dhe Young, ideal për ...
Kosova Sot | 17-Jan-2020 17:51
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti. Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. Lexoni edhe: “Eriksen dhe Young, ideal për ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis ...
EkonomiaOnline | 17-Jan-2020 17:50
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis ...
Gazeta Express | 17-Jan-2020 17:40
Donis Avdijaj vazhdon të mbetet ai i njëjti Aventura në Turqi për Donis Avdijajn ka zgjatur shumë shkurt. Ylli i Kosovës nuk ka pasur aventurë të mirë as te Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonsporin
Donis Avdijaj nuk është e thënë të rehatohet. Ylli i Kosovës, Avdijaj, nuk ka pasur aventurë të mirë as në Turqi, me skuadrën e Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis Avdijaj kanë shkëputur......
Zeri | 17-Jan-2020 16:34
Donis Avdijaj nuk është e thënë të rehatohet. Ylli i Kosovës, Avdijaj, nuk ka pasur aventurë të mirë as në Turqi, me skuadrën e Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis Avdijaj kanë shkëputur......

Zyrtare: Donis Avdijaj mbetet pa skuadër
Futbollisti kosovar, Donis Avdijaj ka ndërprerë kontratën me klubin turk, Trabzonspor. Këtë e konfirmuan mediat turke, të cilat po ashtu treguan se Avdijaj tani ka mbetur pa skuadër. Futbollisti kosovar ishte pjesë e ...
Indeks Online | 17-Jan-2020 16:29
Futbollisti kosovar, Donis Avdijaj ka ndërprerë kontratën me klubin turk, Trabzonspor. Këtë e konfirmuan mediat turke, të cilat po ashtu treguan se Avdijaj tani ka mbetur pa skuadër. Futbollisti kosovar ishte pjesë e ...

Donis Avdijaj shkëput kontratën me Trabzonspor
Ylli i Kosovës, Avdijaj, nuk ka pasur aventurë të mirë as në Turqi, me skuadrën e Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis Avdijaj kanë shkëputur kontratën, transmeton . 23 vjeçari ka regjistruar ...
Lajminet | 17-Jan-2020 16:20
Ylli i Kosovës, Avdijaj, nuk ka pasur aventurë të mirë as në Turqi, me skuadrën e Trabzonspor. ‘beIN Sports TR’ njofton se Trabzonspor dhe Donis Avdijaj kanë shkëputur kontratën, transmeton . 23 vjeçari ka regjistruar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved