ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:43

U gjetën të vdekur brenda në frigorifer, historia e tre fëmijëve të vegjël

U gjetën të vdekur brenda në frigorifer, historia e tre fëmijëve të vegjël
Tre fëmijët janë gjetur të vdekur të bllokuar brenda një frigoriferi. Dy nga fëmijët janë identifikuar si motër e vëlla, 1-vjeçarja Kayleigh dhe 6 vjeçari Dalton. Policia raportoi se fëmijët ishin duke luajtur jashtë ...
Gazeta Observer | 16-Jan-2020 11:02
Tre fëmijët janë gjetur të vdekur të bllokuar brenda një frigoriferi. Dy nga fëmijët janë identifikuar si motër e vëlla, 1-vjeçarja Kayleigh dhe 6 vjeçari Dalton. Policia raportoi se fëmijët ishin duke luajtur jashtë ...

U gjetën të vdekur brenda në frigorifer, historia e tre fëmijëve të vegjël
Tre fëmijët janë gjetur të vdekur të bllokuar brenda një frigoriferi. Dy nga fëmijët janë identifikuar si motër e vëlla, 1-vjeçarja Kayleigh dhe 6 vjeçari Dalton. Policia raportoi se fëmijët ishin duke luajtur jashtë ...
IliriaNews | 16-Jan-2020 10:42
Tre fëmijët janë gjetur të vdekur të bllokuar brenda një frigoriferi. Dy nga fëmijët janë identifikuar si motër e vëlla, 1-vjeçarja Kayleigh dhe 6 vjeçari Dalton. Policia raportoi se fëmijët ishin duke luajtur jashtë ...

U gjetën të vdekur brenda në frigorifer, historia e tre fëmijëve të vegjël
Tre fëmijët janë gjetur të vdekur të bllokuar brenda një frigoriferi. Dy nga fëmijët janë identifikuar si motër e vëlla, 1-vjeçarja Kayleigh dhe 6 vjeçari Dalton. Policia raportoi se fëmijët ishin duke luajtur jashtë ...
Gazeta Monitor | 16-Jan-2019 12:39
Tre fëmijët janë gjetur të vdekur të bllokuar brenda një frigoriferi. Dy nga fëmijët janë identifikuar si motër e vëlla, 1-vjeçarja Kayleigh dhe 6 vjeçari Dalton. Policia raportoi se fëmijët ishin duke luajtur jashtë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved