ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 02:46

VIDEO: Makina ra në greminë, dalin pamjet e aksidentit tragjik të biznesmenit të njohur grek

VIDEO: Makina ra në greminë, dalin pamjet e aksidentit tragjik të biznesmenit të njohur grek
Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e aksidentit të tmerrshëm të Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet ...
GazetaTema | 14-Jan-2020 09:27
Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e aksidentit të tmerrshëm të Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet ...

Janinë, drejtuesi kontrollin e makinës dhe bie 15 metra në greminë
Biznesmeni Theodoros Nitsiakos është shpallur i vdekur në mbrëmjen e 10 janarit kur humbi kontrollin e automjetit që u rrotullua dhe ra në një greminë 15 metra të thellë në Aetomilitsa, Janinë. Forcat e policisë dhe ...
Lexo | 14-Jan-2020 13:31
Biznesmeni Theodoros Nitsiakos është shpallur i vdekur në mbrëmjen e 10 janarit kur humbi kontrollin e automjetit që u rrotullua dhe ra në një greminë 15 metra të thellë në Aetomilitsa, Janinë. Forcat e policisë dhe ...

Pamjet e aksidentit tragjik, makina e biznesmenit ra 15 metra në greminë…
Janë publikuar për herë të parë pamjet e aksidentit të tmerrshëm të biznesmenit grek, Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet greke, makina e biznesmenit bie në një greminë mbi 15 metra të ...
Standard | 14-Jan-2020 12:52
Janë publikuar për herë të parë pamjet e aksidentit të tmerrshëm të biznesmenit grek, Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet greke, makina e biznesmenit bie në një greminë mbi 15 metra të ...

Makina ra në greminë, dalin pamjet e aksidentit tragjik të biznesmenit të njohur grek
Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e aksidentit të tmerrshëm të Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet ...
ABCNews | 14-Jan-2020 09:19
Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edhe pamjet e aksidentit të tmerrshëm të Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet ...

Dalin pamjet e aksidentit tragjik, makina e biznesmenit ra 15 metra në greminë dhe u “varrros” në borë
GREQI Janë publikuar për herë të parë pamjet e aksidentit të tmerrshëm të biznesmenit grek, Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet greke, makina e biznesmenit bie në një greminë mbi 15 metra të ...
BalkanWeb | 14-Jan-2020 07:18
GREQI Janë publikuar për herë të parë pamjet e aksidentit të tmerrshëm të biznesmenit grek, Theodoros Nitsiakos. Siç shihet në videon e publikuar nga mediet greke, makina e biznesmenit bie në një greminë mbi 15 metra të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved