ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:46

Butrint Imeri publikon këngën e re “M’ke rrejt”, frymëzohet nga seriali “La Casa de Papel” për klipin

Butrint Imeri publikon këngën e re “M’ke rrejt”, frymëzohet nga seriali “La Casa de Papel” për klipin
Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtari i njohur Butrint Imeri publikoi të shtunën për fansat projektin e tij më të ri muzikor. “M’ke rrejt” titullohet kënga e tij e re, e cila është ritmike dhe RnB. Muzika është ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 19:17
Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtari i njohur Butrint Imeri publikoi të shtunën për fansat projektin e tij më të ri muzikor. “M’ke rrejt” titullohet kënga e tij e re, e cila është ritmike dhe RnB. Muzika është ...

Violeta Kukaj me projekt të ri muzikor
Pas rikthimit që bëri në muzikë, ka qenë mjaft aktive këto javët e fundit duke publikuar këngë të reja, dhe një të tillë e ka bërë pak orë më parë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar ka ...
Aktuale.MK | 14-Dec-2019 23:16
Pas rikthimit që bëri në muzikë, ka qenë mjaft aktive këto javët e fundit duke publikuar këngë të reja, dhe një të tillë e ka bërë pak orë më parë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar ka ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...
Flaka | 14-Dec-2019 22:52
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...

‘Pranvera’ titullohet kënga më e re e Violeta Kukaj
Violeta Kukaj pas rikthimit që bëri në muzikë, ka qenë mjaft aktive këto javët e fundit duke publikuar këngë të reja, dhe një të tillë e ka bërë pak orë më parë, shkruan . Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar ...
Lajminet | 14-Dec-2019 22:23
Violeta Kukaj pas rikthimit që bëri në muzikë, ka qenë mjaft aktive këto javët e fundit duke publikuar këngë të reja, dhe një të tillë e ka bërë pak orë më parë, shkruan . Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar ...

Zidane nuk e kursen Casemiron, rrezikon ‘El Clasicon’
Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë ‘El Clasicon’ e së mërkurës. Mesfushori brazilian, që ka pushuar shumë pak këtë edicion, është ftuar ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 21:49
Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë ‘El Clasicon’ e së mërkurës. Mesfushori brazilian, që ka pushuar shumë pak këtë edicion, është ftuar ...

Baby G kthehet në ‘lojën’ e repit
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 21:37
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...

“La Casa del Papel” vjen në Shqipëri, mes tyre ‘fotografohet’ këngëtari shqiptar
“M’ke rrejt” është kënga më e fundit që Butrint Imeri ka publikuar mbrëmjen e sotme. Videoklipi vjen me skena të ngjashme me filmin “La Caca del Papel” një ndër serialet më të ndjekura në Netflix. Vajzat balerina veshin ...
Lexo | 14-Dec-2019 21:14
“M’ke rrejt” është kënga më e fundit që Butrint Imeri ka publikuar mbrëmjen e sotme. Videoklipi vjen me skena të ngjashme me filmin “La Caca del Papel” një ndër serialet më të ndjekura në Netflix. Vajzat balerina veshin ...

21:10 Zidane nuk e kursen Casemiron, rrezikon ‘El Clasicon’ Casemiro është ftuar për ndeshjen...
Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë ‘El Clasicon’ e së mërkurës. Mesfushori brazilian, që ka pushuar shumë pak këtë edicion, është ftuar ...
Kosova Sot | 14-Dec-2019 21:13
Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë ‘El Clasicon’ e së mërkurës. Mesfushori brazilian, që ka pushuar shumë pak këtë edicion, është ftuar ...

Zidane nuk e kursen Casemiron, rrezikon ‘El Clasicon’
Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë ‘El Clasicon’ e së mërkurës. Mesfushori brazilian, që ka pushuar shumë pak këtë edicion, është ftuar ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 21:04
Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë ‘El Clasicon’ e së mërkurës. Mesfushori brazilian, që ka pushuar shumë pak këtë edicion, është ftuar ...

Butrinti e “çan” me hitin e ri
Këngëtari Butrint Imeri sapo ka dhënë premier këngën e tij më të re “M’ke rrejt” Butrint Imeri nuk e ka përfunduar për sivjet me hite. Zemërthyesi i femrave me hite, pop këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sonte këngën e ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 19:35
Këngëtari Butrint Imeri sapo ka dhënë premier këngën e tij më të re “M’ke rrejt” Butrint Imeri nuk e ka përfunduar për sivjet me hite. Zemërthyesi i femrave me hite, pop këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sonte këngën e ...

Butrint Imeri lanson këngën e re “M’ke rrejt”
Këngëtari i njohur, Butrint Imeri sapo publikoi projektin e tij më të ri muzikor. “M’ke rrejt” titullohet kënga e tij e re të cilën e ka realizuar edhe me një videkip tejet interesant, shkruan portali Muzika është ...
Arbresh | 14-Dec-2019 19:32
Këngëtari i njohur, Butrint Imeri sapo publikoi projektin e tij më të ri muzikor. “M’ke rrejt” titullohet kënga e tij e re të cilën e ka realizuar edhe me një videkip tejet interesant, shkruan portali Muzika është ...

Butrinti e “çan” me hitin e ri
Këngëtari Butrint Imeri sapo ka dhënë premier këngën e tij më të re “M’ke rrejt” Butrint Imeri nuk e ka përfunduar për sivjet me hite. Zemërthyesi i femrave me hite, pop këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sonte......
Zeri | 14-Dec-2019 19:29
Këngëtari Butrint Imeri sapo ka dhënë premier këngën e tij më të re “M’ke rrejt” Butrint Imeri nuk e ka përfunduar për sivjet me hite. Zemërthyesi i femrave me hite, pop këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sonte......

“M’ke rrejt” kënga më e re nga Butrint Imeri
Butrint Imeri i cili kishte pauzuar për disa muaj pas sukseseve të arritura me këngët ‘Dream girl’ dhe ‘Hajt hajt’, ai ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan . Ai para pak minutave lëshoi këngën më të re ‘M’ke ...
Lajminet | 14-Dec-2019 19:21
Butrint Imeri i cili kishte pauzuar për disa muaj pas sukseseve të arritura me këngët ‘Dream girl’ dhe ‘Hajt hajt’, ai ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan . Ai para pak minutave lëshoi këngën më të re ‘M’ke ...

Butrinti e “çan” me hitin e ri
Këngëtari Butrint Imeri sapo ka dhënë premier këngën e tij më të re “M’ke rrejt” Butrint Imeri nuk e ka përfunduar për sivjet me hite. Zemërthyesi i femrave me hite, pop këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sonte këngën e ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 19:14
Këngëtari Butrint Imeri sapo ka dhënë premier këngën e tij më të re “M’ke rrejt” Butrint Imeri nuk e ka përfunduar për sivjet me hite. Zemërthyesi i femrave me hite, pop këngëtari Butrint Imeri ka lansuar sonte këngën e ...

Butrint Imeri ka çmendur vajzat që i vogël, publikon foton nga shkolla fillore
Butrin Imeri sot është një ndër këngëtarët më të pëlqyer sidomos nga vajzat dhe që numëron miliona klikime me projektet e tij muzikore. Përveç kësaj ai shpesh është komentuar për pamjen e tij dhe lidhjet të shumta me ...
Alsat-M | 14-Dec-2019 19:02
Butrin Imeri sot është një ndër këngëtarët më të pëlqyer sidomos nga vajzat dhe që numëron miliona klikime me projektet e tij muzikore. Përveç kësaj ai shpesh është komentuar për pamjen e tij dhe lidhjet të shumta me ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Vuj vuj vuj”, vjen me skena atraktive në klip
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 18:29
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re ‘Vuj vuj vuj’, vjen me skena atraktive në klip
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit......
Zeri | 14-Dec-2019 18:11
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit......

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Vuj vuj vuj”, vjen me skena atraktive në klip
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 17:53
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re
Dafina Zeqiri vjen me një video-klip të ri. Dafina Zeqiri dje paralajmëroi se shumë shpejt do sjell një projekt të ri, këngëtarja vendosi që sot të lansoj projektin e saj të ri. ‘Vuj vuj vuj’ titullohet kënga e artistes ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 17:47
Dafina Zeqiri vjen me një video-klip të ri. Dafina Zeqiri dje paralajmëroi se shumë shpejt do sjell një projekt të ri, këngëtarja vendosi që sot të lansoj projektin e saj të ri. ‘Vuj vuj vuj’ titullohet kënga e artistes ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re
Dafina Zeqiri dje paralajmëroi se shumë shpejt do sjell një projekt të ri, këngëtarja vendosi që sot të lansoj projektin e saj të ri, shkruan . ‘Vuj vuj vuj’ titullohet kënga e artistes e cila së bashku me Elinel kanë ...
Lajminet | 14-Dec-2019 17:42
Dafina Zeqiri dje paralajmëroi se shumë shpejt do sjell një projekt të ri, këngëtarja vendosi që sot të lansoj projektin e saj të ri, shkruan . ‘Vuj vuj vuj’ titullohet kënga e artistes e cila së bashku me Elinel kanë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved