ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:38

Mesazhet prekëse, miqtë nuk e pranojnë vetëhelmimin e çiftit në Librazhd: E pabesueshme, dikush ka ndërhyrë

Mesazhet prekëse, miqtë nuk e pranojnë vetëhelmimin e çiftit në Librazhd: E pabesueshme, dikush ka ndërhyrë
Vetëhelmimi i Rezarta Xibrakës dhe Olsian Hajdarit nuk po pranohet nga miqtë e tyre. Çifti që kishte vetëm një javë i martuar u gjetën dje të helmuar, me vajzën 19 vjeçare që ka ndërruar jetë dhe djalin që ndodhet ende ...
Top Channel | 14-Dec-2019 17:38
Vetëhelmimi i Rezarta Xibrakës dhe Olsian Hajdarit nuk po pranohet nga miqtë e tyre. Çifti që kishte vetëm një javë i martuar u gjetën dje të helmuar, me vajzën 19 vjeçare që ka ndërruar jetë dhe djalin që ndodhet ende ...

Mesazhet prekëse, miqtë nuk e pranojnë vetëvrasjen e çiftit në Librazhd: E pabesueshme, dikush ka ndërhyrë
Plot mister është shoqëruar ngjarja e djeshme në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift të sapo martuarish dyshohet se janë vetëhelmuar me fostoksinë. Për pasojë 19-vjeçarja Rezarta Xibraka ndërroi jetë, ndërsa burri i saj ...
Top Channel | 14-Dec-2019 17:29
Plot mister është shoqëruar ngjarja e djeshme në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift të sapo martuarish dyshohet se janë vetëhelmuar me fostoksinë. Për pasojë 19-vjeçarja Rezarta Xibraka ndërroi jetë, ndërsa burri i saj ...

Misteri/ “Dikush i ka helmuar”, miq e komentues ngrenë dyshime për ngjarjen tragjike të çiftit në Librazhd. Burimet: Pinë fostoksinë. Por kush ua dha?
Plot mister është shoqëruar ngjarja e djeshme në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift të sapo martuarish dyshohet se janë vetëhelmuar me fostoksinë. Për pasojë 19-vjeçarja Rezarta Xibraka ndërroi jetë, ndërsa burri i saj ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 14:19
Plot mister është shoqëruar ngjarja e djeshme në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift të sapo martuarish dyshohet se janë vetëhelmuar me fostoksinë. Për pasojë 19-vjeçarja Rezarta Xibraka ndërroi jetë, ndërsa burri i saj ...

FOTOT/ “Fustani i bardhë, këpucët e vajzërisë dhe letra e dashurisë”: Në shtëpinë e çiftit që u helmua
Këpucët ngjyrë gri me xixa të rreme dhe me pak takë, kanë mbetur në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari i veshi ditën e dasmës për t’i kombinuar me fustanin e bardhë. Këpucët me numër 38 janë pranë një palë këpucëve të ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 15:40
Këpucët ngjyrë gri me xixa të rreme dhe me pak takë, kanë mbetur në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari i veshi ditën e dasmës për t’i kombinuar me fustanin e bardhë. Këpucët me numër 38 janë pranë një palë këpucëve të ...

Aroma kishte pushtuar dhomën, dyshimet për helmimin e çiftit
mapo.al Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka një version zyrtar se cilat ishin rrethanat dhe motivet që shtynë çiftin të ndërmarrë ...
Mapo | 14-Dec-2019 13:40
mapo.al Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka një version zyrtar se cilat ishin rrethanat dhe motivet që shtynë çiftin të ndërmarrë ...

Ngjarja misterioze me çiftin e sapomartuar, çfarë deklaruan prindërit e dhëndrit në Polici
Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka një version zyrtar se cilat ishin rrethanat dhe motivet që shtynë çiftin të ndërmarrë aktin fatal ...
Telegraf | 14-Dec-2019 13:49
Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka një version zyrtar se cilat ishin rrethanat dhe motivet që shtynë çiftin të ndërmarrë aktin fatal ...

Librazhd/ Çifti vetëhelmohet pas dasmës. 19 vjeçarja humb jetën, bashkëshorti në gjendje të rëndë
Kjo është dhoma ku çifti i ri Olsi dhe Rezarta Hajdari nga fshati Xhyrë i Librazhdit do të qëndronin të martuar vetëm për 5 ditë.
Top Channel | 13-Dec-2019 15:55
Kjo është dhoma ku çifti i ri Olsi dhe Rezarta Hajdari nga fshati Xhyrë i Librazhdit do të qëndronin të martuar vetëm për 5 ditë.

Vetëm 5 ditë të martuar/ Çifti në Librazhd dyshohet se është helmuar. Vinte era fotoksinë
Detaje të reja janë zbuluar nga hetimi për helmimin e çiftit të sapomartuar në Librazhd, ku Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen dhe Olsian Hajdari po kurohet në spital në gjendje të rëndë. Sipas burimeve nga ...
Telegraf | 13-Dec-2019 18:24
Detaje të reja janë zbuluar nga hetimi për helmimin e çiftit të sapomartuar në Librazhd, ku Rezarta Hajdari 19 vjeçe gjeti vdekjen dhe Olsian Hajdari po kurohet në spital në gjendje të rëndë. Sipas burimeve nga ...

Brenda dhomës së çiftit që u vetëhelmua, kishin vetëm 5 ditë martesë (foto-video)
Pamjet që shihni janë të banesës së çiftit që sapo ishte martuar Rezarta dhe Olsi Hajdari.
Top Channel | 13-Dec-2019 14:25
Pamjet që shihni janë të banesës së çiftit që sapo ishte martuar Rezarta dhe Olsi Hajdari.

“Kush e bëri këtë gjë, shkatërroi dy gonxhe”: Miqtë e çiftit ngrenë dyshime për helmimin misterioz
Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në ...
ABCNews | 14-Dec-2019 15:10
Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në ...

“Bënë dasmë të shkëlqyer”, tragjedia në Librazhd, mister shkaku i vetëhelmimit, fqinjët: E ëma hapi derën me forcë, e gjeti të birin me…
LIBRAZHD Tragjedia që ndodhi mëngjesin e të premtes në fshatin Xhyrë në Njësinë Administrative Hotolisht të Librazhdit, ku çifti i sapomartuar Olsi Hajdari dhe Rezarta Hajdari u gjetën në gjendje kritike për jetën ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 14:19
LIBRAZHD Tragjedia që ndodhi mëngjesin e të premtes në fshatin Xhyrë në Njësinë Administrative Hotolisht të Librazhdit, ku çifti i sapomartuar Olsi Hajdari dhe Rezarta Hajdari u gjetën në gjendje kritike për jetën ...

Aroma e helmit kishte pushtuar dhomën, dyshimet e policisë për helmimin e çiftit
Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka një version zyrtar se cilat ishin rrethanat dhe motivet që shtynë çiftin të ndërmarrë aktin fatal ...
ABCNews | 14-Dec-2019 13:10
Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka një version zyrtar se cilat ishin rrethanat dhe motivet që shtynë çiftin të ndërmarrë aktin fatal ...

Ku po heton policia/ ‘E vranë në një derë të mallkuar’, merren në pyetje prindërit e 27-vjeçarit në Librazhd
Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjatë dites së sotme në një fshat të Librazhdit. Gëzimi i dasmës në këtë shtëpi zgjati vetëm 5 ditë. Ende pa u hequr zbukurimet, dyert u hapën për mort. Aty çifti i të sapomartuarve ...
Telegraf | 13-Dec-2019 15:37
Nje ngjarje e rende ka ndodhur gjatë dites së sotme në një fshat të Librazhdit. Gëzimi i dasmës në këtë shtëpi zgjati vetëm 5 ditë. Ende pa u hequr zbukurimet, dyert u hapën për mort. Aty çifti i të sapomartuarve ...

“Kush e bëri këtë gjë, shkatërroi dy gonxhe”, miqtë e çiftit ngrenë dyshime për helmimin misterioz
Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 17:53
Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në ...

Foto/ Letra e dashurisë dhe dhoma e zbukuruar. Në shtëpinë e çiftit që u helmua
Këpucët ngjyrë gri me xixa të rreme dhe me pak takë, kanë mbetur në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari i veshi ditën e dasmës për t’i kombinuar me fustanin e bardhë. Këpucët me numër 38 janë pranë një palë këpucëve të ...
Dritare | 14-Dec-2019 17:17
Këpucët ngjyrë gri me xixa të rreme dhe me pak takë, kanë mbetur në dhomën e gjumit. Rezarta Hajdari i veshi ditën e dasmës për t’i kombinuar me fustanin e bardhë. Këpucët me numër 38 janë pranë një palë këpucëve të ...

Mesazhet prekëse të miqve të çiftit nga Librazhdi që u helmuan
Plot mister është shoqëruar ngjarja e djeshme në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift të sapo martuarish dyshohet se janë vetëhelmuar me fostoksinë. Për pasojë 19-vjeçarja Rezarta Xibraka ndërroi jetë, ndërsa burri i saj ...
PortaliOnline | 14-Dec-2019 17:08
Plot mister është shoqëruar ngjarja e djeshme në Xhyrë të Librazhdit, ku një çift të sapo martuarish dyshohet se janë vetëhelmuar me fostoksinë. Për pasojë 19-vjeçarja Rezarta Xibraka ndërroi jetë, ndërsa burri i saj ...

Martesa që u kthye në tragjedi/ Nuk kishin hequr ende dekorin e dasmës, shtëpia e çiftit në Librazhd hap dyert e mortit. Ja dhoma ku u gjetën të rinjtë
LIBRAZHD Një shtëpi e vogël një katëshe, e lyer me të gjelbër, ngjyrën e shpresës një çati të vjetër, ca rroba të nderura në tel e akoma të hapura zbukurimet e dasmës. Kjo është shtëpia e familjes Hajdari në Librazhd që ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 13:08
LIBRAZHD Një shtëpi e vogël një katëshe, e lyer me të gjelbër, ngjyrën e shpresës një çati të vjetër, ca rroba të nderura në tel e akoma të hapura zbukurimet e dasmës. Kjo është shtëpia e familjes Hajdari në Librazhd që ...

“Kush e bëri këtë, shkatërroi dy gonxhe”: Miqtë e çiftit ngrenë dyshime për helmimin
Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 15:25
Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në ...

Dalin dëshmi të reja për çiftin që vdiqën 5 ditë pas martesës, dyshohet se pinë helm
Dy ditë pasi është martuar me Olsi Hajdarin, 19 vjeçarja ka hapur faqen në “Facebook” duke hedhur foto me bashkëshortin dhe pikërisht aty pret edhe urimet nga shoqëria e saj. Martesa e Rezartës me Olsin zgjati pesë ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 14:28
Dy ditë pasi është martuar me Olsi Hajdarin, 19 vjeçarja ka hapur faqen në “Facebook” duke hedhur foto me bashkëshortin dhe pikërisht aty pret edhe urimet nga shoqëria e saj. Martesa e Rezartës me Olsin zgjati pesë ...

Dëshmi të reja për çiftin që humbën jetën 5 ditë pas martesës
Dy ditë pasi është martuar me Olsi Hajdarin, 19 vjeçarja ka hapur faqen në “Facebook” duke hedhur foto me bashkëshortin dhe pikërisht aty pret edhe urimet nga shoqëria e saj. Martesa e Rezartës me Olsin zgjati pesë ...
AlbInfo | 14-Dec-2019 14:04
Dy ditë pasi është martuar me Olsi Hajdarin, 19 vjeçarja ka hapur faqen në “Facebook” duke hedhur foto me bashkëshortin dhe pikërisht aty pret edhe urimet nga shoqëria e saj. Martesa e Rezartës me Olsin zgjati pesë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved